افزایش سرعت سایت با غیرفعال کردن mootools در جوملا

در تاریخ . مجموعه : مدیریت سایت

0
Like
0
Dislike
0

Joomla Disable Mootools

   دمو افزونه  سازنده :Eb   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1

mootools  یکی از کتابخانه های جاوا اسکریپت است که در جوملا خصوصا در قسمت مدیریت دارای وظایف عملکردی میباشد. خود جاوا اسکریپت بر اساس dom و یا عبارت ساده تر پردازش عناصر صفحه بر اساس واکنش کاربر به این عناصر میباشد.سیستم مدیریت محتوا جوملا به صورت پیش فرض کتابخانه Mootools را در تمامی صفحات سایت شما بارگذاری میکند حال چه از این کتابخانه استفاده کنید و چه استفاده نکنید!   این یعنی بارگذاری 330 کیلوبایت ! هرچند که به طور پیش فرض برخی افزونه های جوملا از Mootools استفاده می کنند اما لود آن در تمامی صفحات سایت امر ضروری نیست و می توان با جلوگیری از بارگزاری 4 فایل زیر :

media/system/js/caption.js
media/system/js/mootools-core.js
media/system/js/core.js
media/system/js/mootools-more.js

حدود 400 کیلوبایت از حجم صفحه کم کرد. پلاگینی که برای شما به رایگان قرار دادیم پلاگینیست که توسط آن می توانید Mootools یا جی کوئری را در بخش های مورد نظر سایتتان غیرفعال نمایید.با توجه به اینکه بخش مدیریت جوملا به شدت از Mootools استفاده میکند این پلاگین فقط روی بخش کاربری تاثیر گذاشته و کاری با بخش مدیریت سایتتان ندارد. قبل از نصب این پلاگین ابتدا به سایت gtmetrix.com رفته و سرعت سایت و حجم  خود را تست کنید. بعد از نصب این پلاگین حتما کارکرد افزونه های خود را چک کنید.اگر همه افزونه های شما به درستی کارکردند. می توانید مجدد به سایت اشاره شده مراجعه کرده و مجددا سرعت سایت خود را اندازه بگیرید تا ببینید چقدر از حجم سایت شما کاسته و به سرعت سایتتان اضافه شده.

پلاگین JYa.share ارسال مطالب جوملا به شبکه های اجتماعی و Telegram و WhatsApp

در تاریخ . مجموعه : دانلود رایگان

0
Like
0
Dislike
0

58889316161f8 ResizeDown960px420px16

   دمو ندارد  سازنده :GeneticsPro   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 3.0

اگر علاقمندید تا کاربران سایتتان بتوانند مطالب سایتتان را در شبکه های اجتماعی مختلف مثل تلگرام یا واتس آپ یا فیسبوک و توئیتر به اشتراک بگذراند این پلاگین کار شما را راه می اندازد !  با استفاده از پلاگین JYa.share می توانید آیکون شبکه های اجتماعی مورد نظر خود را به مطالب جوملا اضافه نمایید و به این ترتیب کاربران سایت بسادگی می توانند لینک و عنوان مطالب سایت جوملای شما را به شبکه های اجتماعی محبوب خود از جمله Telegram و WhatsApp ارسال نمایند.هم اکنون این افزونه جالب را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان پلاگین نمایش فیلم جوملا JW AllVideos

در تاریخ . مجموعه : دانلود رایگان

0
Like
0
Dislike
0

2017 05 15 231905

   دمو افزونه  سازنده :joomlaworks   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  4.8

اگر به یک پلاگین کوچک و جمع و جور برای نمایش ویدئو ها در سایت خود نیاز دارید افزونه JW AllVideos  بهترین گزینه برای شماست. توسط این افزونه می توانید ویدئو ها را به راحتی در مطالب یا جاهای دلخواه نمایش دهید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را به صورت مستقیم و رایگان از گلچین آنلاین دانلود دانلود کنید.

ورود با اکانت شبکه های اجتماعی در جوملا CMSocialConnect

در تاریخ . مجموعه : دانلود رایگان

0
Like
0
Dislike
0

56320e2377516 ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه  سازنده :CMExtension  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.1.1

حتما بارها چشمتان به سایت هایی خورده که نیاز به ثبت نام ندارند و فرضا با اکانت فیسبوک یا گوگل پلاس می توانید در آنها وارد شوید. به این روش اصطلاحا social login گفته می شود. افزونه ای که امشب برای شما عزیزان آماده کرده ایم ویژه ورود به سایت با اکانت شبکه های اجتماعی می باشد.این افزونه در حال حاضر از شبکه های فیسبوک، توئیتر و گوگل پلاس پشتیبانی می کند و هم اکنون می توانید آخرین نسخه آن را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.