مدیریت نمایشگاه ماشین با VehicleManager همراه با سایت آماده

در تاریخ مجموعه : فروشگاهی

2
like مدیریت نمایشگاه ماشین با VehicleManager همراه با سایت آماده - گلچین آنلاین
+2
dislike مدیریت نمایشگاه ماشین با VehicleManager همراه با سایت آماده - گلچین آنلاین
0

54abf14a85616_resizeDown960px420px16_copy مدیریت نمایشگاه ماشین با VehicleManager همراه با سایت آماده - گلچین آنلاین

دمو و سایت سازنده          نسخه افزونه :  3.3 فارسی

کامپوننت مدیریت نمایشگاه ماشینVehicleManager یکی از جالبترین و جذاب ترین کامپوننت های فروشگاهی جوملاست. توسط این کامپوننت می توانید سایتی شبیه به باما بسازید با امکانات پیشرفته و امکان خرید,فروش و اجاره ماشین. در این کامپوننت کاربران شما نیز می توانند خودروی خود را برای فروش قرار دهند.به خودروهای موجود در سایت امتیاز دهند و یا در زیر آن به نظر دهی یا تحلیل و بررسی بپردازند.از جالبترین امکانات این کامپوننت داشتن محیطی تقریبا شبیه به سایت باما می باشد که در آن می توانید مشخصات کامل و فنی خودرو خود را همراه با گالری عکس و قیمت و سال ساخت و مدل ماشین و تمامی چیزهایی که برای فروش یک ماشین ضرور است را قرار دهید.

همچنین برای راحتی شما عزیزان 4 بسته نصبی و سایت آماده ساخت فروشگاه ماشین در این بسته قرار داده شده دمو سایت های آماده موجود در این بسته را بببینید :

OS AutoDealership

OS Autoseller

OS CarCatalog

OS VehiclePark

عزیزان دقت داشته باشید که این چهاربسته به طور کامل از راست چین پشتیبانی نمی کنند ! اما به جهت داشتن چند نمونه آمده و نحوه استفاده از افزونه و ساخت یک سایت ماشین برای شما عزیزان قرار داده شدند. البته می توانید با برخی تغییرات در کد قالب ها آنها را با فارسی سازگار کنید که این امر از فرصت ما خارج است.

 

فايل‌ها:
کامپوننت مدیریت فروشگاه ماشین vehicle maneger فارسی
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 109.23 MB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 

نکته دوم : درون بسته یک نسخه free وجود داره و یک نسخه pro  نسخ رایگان یا همون free با آخرین نسخه جوملا یعنی نسخه 3.5.1 سازگاره اما نسخه pro افزونه از اونجایی که ما چند ماه پیش تهیش کردیم و بنا به دلایلی انتشارش طول کشید. کمی قدیمی تر هست و تا جوملا 3.4 رو ساپورت می کنه و تمامی بسته های قالب موجود در پکیج هم همین نسخه از جوملا هستند.به محض اینکه نسخه pro جدیدتر به دستمون رسید منتشرش میکنیم.

 

2016-04-12_025922_copy مدیریت نمایشگاه ماشین با VehicleManager همراه با سایت آماده - گلچین آنلاین

 

 

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0