مرجعی کامل از قالب های شرکت های معتبر خارجی

دنبال قالب مناسب و اورجینال میگردید؟ از سایت دیگر ما دیدن کنید !

Image is not available
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

دانلود کامپوننت جوملا-کد رهگیری محصولات جوملا- jb tracking3

در تاریخ . مجموعه : فروشگاهی

2
Like
+2
Dislike
0

کامپوننت رهگیری محصولات جوملا 3

دمو افزونه  شرکت سازنده :Joombooking   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه افزونه :  3.0.8

کامپوننت Jb Tracking Pro  نسخه فارسی و اورجینال با تاریخ شمسی

کامپوننت رهگیری محصولات که امشب برای شما عزیزان منتشر کردیم یکی از بهترین کامپوننت های فروشگاهی جوملاست.توسط این کامپوننت میتوانید به مشتریانتان کد رهگیری دهید.تا با زدن کد رهگیری بتوانند از آخرین وضعیت سفارش خود باخبر شوند. برای مثال فرض کنید یک مغازه خوشکشویی دارید و بعد از تحویل گرفتن لباس مشتری به وی یک کد رهگیری می دهید. سپس مشتری در سایت از آخرین وضعیت سفارش خود و اطلاعاتی در مورد آن باخبر می شود.همچنین این سیستم در مواردی همانند بخش های باربری..ارسال کالا..مدارس برای پیگیری دروس و نمرات ( مدیر سایت نمره ها را دستی وارد کرده و وضعیت به نام های قبول,مردود تغییر می دهد).

همچنین برای اولین بار در ایران این کامپوننت فارسی سازی و شمسی سازی شده است.

ویژگی ها :

• کاملا کد باز و بدون محدودیت نصب
  • کاملا فارسی با تقویم و تاریخ پیگیری شمسی
  • امکان درج نامحدود محصول و پیگیری محصولات با یک کد دلخواه
  • امکان درج اطلاعات برای هر کد پیگیری
  • امکان نمایش وضعیت هر محصول و تغییر نام هر وضعیت به دلخواه(ارسال شده..,تحویل شده,در حال بررسی و...)
  • قابلیت نصب روی جوملا 3

به علت شمسی بودن و قیمت بالای نسخه فارسی این محصول برای اعضای سه ماهه و بالاتر قابل دانلود می باشد.

فايل‌ها:
Zipjb tracking 3.0.8 انگلیسی - قابل دانلود برای تمامی اعضا
(1 امتياز)
تاريخ 1395-08-23 22:07:07
اندازه : حجم فايل 812.52 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

Zipسیستم رهگیری محصولات jbtraking فارسی و شمسیداغ
(1 امتياز)
تاريخ 1394-03-16 22:46:37
اندازه : حجم فايل 296 B
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

نظرات (17)

درود
دوست عزیز اینکه نسخه pro‌نیست !!!!!!

پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید

1.    amir

درود. دوست من این کامپوننت اصلا نسخه رایگان ندارد !
تنها نسخه آن تجاری هست که قرار دادیم.منظور از pro همان تجاری بود.
که قیمت آن 29 $ می باشد.

پیوست ها

سلام ممنون از زحماتتان سوالی داشتم که ممنون می شوم پاسخ آن را بدهید
من سیستم رهگیری برای پاسخ به سوالات کاربران سایتم لازم داشتم یعنی مثلا کاربران شکایات و اعتراضاتشان را در سیستم ثبت کنند و سپس توسط کد رهگیری که سیستم در اختیارشان می گذارد...

سلام ممنون از زحماتتان سوالی داشتم که ممنون می شوم پاسخ آن را بدهید
من سیستم رهگیری برای پاسخ به سوالات کاربران سایتم لازم داشتم یعنی مثلا کاربران شکایات و اعتراضاتشان را در سیستم ثبت کنند و سپس توسط کد رهگیری که سیستم در اختیارشان می گذارد بتوانند پیگیر شکایاتشان باشند و پاسخشان را دریافت کنند علاوه بر این قابلیت دسته بندی موضوعات را داشته باشم تا هر کاربر با توجه به موضوع مورد نظر درخواستش را ثبت کند تا کارشناس مربوطه پاسخش را بدهد آیا این سیستم برای کار من مناسب است و اینکه همچنین سیستمی توسط RSFORM قابل پیاده سازی نیست ؟چون در مورد ویژگهایش ارائه کد رهگیری را دیده بودم.
و سوال آخر اینکه امکان ارتقا عضویت یکماه به سه ماه و پرداخت مابه تفاوت وجود دارد؟

ادامه مطلب
  پیوست ها

1.    raha

با سلام. این کار با Rsticket pro به راحتی قابل انجام است که نسخه جوملا 3 آن هم در سایت موجود است البته مخصوص اعضای 3 ماهه :

Rsticketpro joomla 3

پیوست ها

در مورد ارتقاء اشتراک هم بله از بخش پنل کاربری روی اشتراک خود کلیک کرده و دکمه ارتقاء را بزنید.

پیوست ها

سلام
من کامپوننتی می خواهم که بتوان مقالاتم را مدیریت کنم به عنوان مثال کاربران مقالاتشان را آپلود کننند و قابلیت این رو داشته باشد که این مقالات را به داوران ارجاع بدهم و توسط داوران نظرات و رای هایشان ثبت شود و در نهایت بتوانم آن مقالات که رای...

سلام
من کامپوننتی می خواهم که بتوان مقالاتم را مدیریت کنم به عنوان مثال کاربران مقالاتشان را آپلود کننند و قابلیت این رو داشته باشد که این مقالات را به داوران ارجاع بدهم و توسط داوران نظرات و رای هایشان ثبت شود و در نهایت بتوانم آن مقالات که رای بیشتری دارد را اتشار دهم به همراه چکیده مطالب آیا این کامپوننت قابلیت این کار را دارد ؟و یا کامپوننتی که این قابلیت را داشته باشه سراغ دارید ؟ممنون از راهنماییتان

ادامه مطلب
  پیوست ها

1.    raha

درود متاسفانه همچین کامپوننتی وجود ندارد. باید از ابتدا کد نویسی شود.یا اینکه همه اینکارها را توسط چند کامپوننت دستی انجام دهید.

پیوست ها

سلام، واقعا ممنونم برای این افزونه خیلی خوب ...

در بخش نمایش داخل سایت و بخش مدیریت این ارور می ده، چطور میشه درستش کرد؟
Strict Standards: Non-static method JModelList::getUserStateFromRequest() should not be called statically, assuming $this...

سلام، واقعا ممنونم برای این افزونه خیلی خوب ...

در بخش نمایش داخل سایت و بخش مدیریت این ارور می ده، چطور میشه درستش کرد؟
Strict Standards: Non-static method JModelList::getUserStateFromRequest() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/.../components/com_jbtracking/views/findcode/tmpl/default.php on line 43

یک مورد دیگه اینکه با وارد کردن کدرهگیری، ماژول در زیر ماژول یک جدول درست میکنه که ظاهر سایت رو بهم میریزه، در یادمه ماژول کد رهگیری نسخه 2.5 جوملا ، جدول در صفحه ای در بخش نمایش مطالب (component یا Body نمایش داده میشد.

آیا می شه این کار رو انجام داد؟

از سایت شما خیلی ممنونم

ادامه مطلب
  پیوست ها

1.    مازیار

با سلام

پاسخ شما در نظر قبلی داده شد.

در مورد جدول و بهم زدن قالب ..این امر به علت ریسپانسیو بودن غیر استاندارد قالب شماست.و تنها راه آن دستکاری در کدها و سایزهای موقعیت های قالب می باشد.یا نهایتان تعویض قالب

پیوست ها

در ضمن در بخش مدیریت سایت این اروراا رو هم میده، اگر برای این مشکل راه داره بگید، خیلی ممنوم میشم

Strict Standards: Declaration of JbtrackingHelper::getActions() should be compatible with JHelperContent::getActions($component = '', $section =...

در ضمن در بخش مدیریت سایت این اروراا رو هم میده، اگر برای این مشکل راه داره بگید، خیلی ممنوم میشم

Strict Standards: Declaration of JbtrackingHelper::getActions() should be compatible with JHelperContent::getActions($component = '', $section = '', $id = 0) in /home/.../administrator/components/com_jbtracking/helpers/jbtracking.php on line 12

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/.../components/com_jbtracking/models/jbtrackings.php on line 99

ادامه مطلب
  پیوست ها

1.    مازیار

یا سلام و احترام. این افزونه در جوملا 3 به طور کامل تست شده است.خطای شما ممکن است به چند دلیل باشد. که مهمترین آن سازگار نبودن هاست و یا زیاد پایین یا زیاد بالا بودن نسخه php هاست شما می باشد. نسخه php هاست خود را روی 5.4 و 5.3 تست کنید

مورد...

یا سلام و احترام. این افزونه در جوملا 3 به طور کامل تست شده است.خطای شما ممکن است به چند دلیل باشد. که مهمترین آن سازگار نبودن هاست و یا زیاد پایین یا زیاد بالا بودن نسخه php هاست شما می باشد. نسخه php هاست خود را روی 5.4 و 5.3 تست کنید

مورد دوم تداخل با سایر افزونه های شما می باشد. در یک جوملای خام تست کنید.

ادامه مطلب
  پیوست ها

درود بر شما

آیا امکان شمسی کردن بسته نصبی جدید وجود دارد ؟!

پیوست ها

1.    محسن قاسمی

درود. در حال حاضر خیر.

پیوست ها

از این افزونه استفاده می کردم و مشکلی هم ندارشت اما جدیدا امکان ذخیره کد های جدید (task های جدید) و همچنین امکان افزودن وضعیت جدید رو نمیده
روی ذخیره کلیک می کنم هیچ کاری نمی کنه
ضمنا نسخه جدید رو شمسی کردم اگر تمایل داشتید در اختیارتون قرار بدم

پیوست ها

1.    یاسر

درود. جوملا را آپدیت کردید یا افزونه جدیدی نصب کردید؟

پیوست ها

آقای مهندس نسخه 3.0.9 رو امکانش هست قرار بدید ؟

پیوست ها

1.    یاسر

درود. درخواست شما در دست بررسی قرار میگیره . و انشالله به زودی منتشر میکنیم.

پیوست ها

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location