آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

قالب و بسته نصبی گلچین املاک برای جوملا 2.5

در تاریخ . مجموعه : قالب های فارسی

0
Like
0
Dislike
0

قالب و بسته نصبی فارسی گلچین املاک برای جوملا 2.5(اختضاصی گلچین آنلاین)

قالب فارسی  املاک جوملا

Br

25

شاهکاری دیگر از وب سایت گلچین آنلاین


بسته نصبی  گلچین املاک یکی از حرفه ای ترین بسته های نصبی املاک در سطح اینترنت می باشد.که مشابه آن در سایر سایت ها به قیمت 100 الی 200 هزار تومان فروخته می شود. این بسته اختصاصی گلچین آنلاین می باشد و هر کدام از کامپوننت های موجود در این بسته  مانند dj classifieds فارسی به صورت جدا در سایت های دیگر به قیمت 60 هزار تومان فروخته می شود.این بسته  کاملترین و حرفه ای ترین بسته املاک فارسی موجود در سطح اینترنت است.که برای شما کاربران عزیز گلچین آنلاین آماده کرده ایم.

توضیحات :

    • قالب و بسته نصبی املاک جوملا

بسته آماده براي تمامي مشاوران املاك و سايتهاي آگهي دهنده ملك و املاك كاملا فارسي در كمتر از 5 دقيقه قادر خواهيد بود يك وبسايت آماده براي كسب و كار و آژانس مسكن خود را راه اندازي كنيد فقط نياز به بسته املاك مي باشد و تنها با نصب آن وبسايت شما مي باشد.اين بسته املاك سازگار با جوملا نسخه 2.5 بوده و از افزونه هاي حرفه اي استفاده نموده كه به صورت فارسي در بسته موجود مي باشند .كاربران با مراجعه به سايت و ثبت نام در سايت شما قادر خواهند بود تا املاك خود را به ثبت برسانند و براي ديگران به نمايش بگذارند مراجعه كنندگان مي توانند از طريق جستجوي پيشرفته آماده شده در سايت ملك مورد نظر خود را به راحتي يافته و با آگهي دهنده تماس بگيرندهمچنين قادر بود تا اگر ملك مورد نظر را نيافته باشند درخواست خود را ارسال نمايند تا در سايت به نمايش درايد و ديگران با ديدن درخواست آنها با آنها تماس بگيرند.

فايل‌ها:
Zipبسته نصبی گلچین املاکداغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 395 B
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 

یوزر بسته نصبی: admin

پسورد بسته نصبی:12345

تذکر :از آنجایی که برای تهیه  این بسته زمان و هزینه صرف شده و همانطور که می دانید قیمت آن در سایت های دیگر بیش از 100 هزار تومان است. مشمول قانون کپی رایت است. و هرگونه انتشار آن در سایت های دیگر موجب پیگرد و برخورد قضایی خواهد شد.

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند