جدیدترین قالب ها

قالب آکادمی جوملا TX Academia

مجموعه قالب آموزش و دانشگاه

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :ThemeXpert   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :3.1.1 

قالب آکادمی (Academia) محصولی از شرکت (ThemeXpert) طراحی شده با فریم ورک (T3)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی با طراحی حرفه ای و زیبا مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر آکادمی،آموزشی،شرکتی،دانشگاهی و...،از دیگر ویژگی  این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و دارا بودن بیش از 70 موقعیت مختلف برای ماژول ها اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب فروشگاهی جوملا S5 Shopping Bag

مجموعه قالب های فروشگاهی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :Shape5   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.0.0 

قالب فروشگاهی (Shopping Bag) محصولی از شرکت (Shape5) طراحی شده با فریم ورک (S5 Vertex)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی با طراحی حرفه ای و زیبا مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت های فروشگاهی با موضوعات مختلف نظیر پوشاک،لوازم خانگی،ساعت و ...،از دیگر ویژگی های این قالب می توان به دارا بودن 92 موقعیت مختلف برای ماژول ها و استفاده از کامپوننت فروشگاه ساز ویرچومارت (VirtueMart) اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب ورزشی جوملا WT Grandy Pro

مجموعه خبری و ورزشی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :WarpTheme   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.0.3 

قالب ورزشی (Grandy Pro) محصولی از شرکت (WarpTheme) طراحی شده با فریم ورک (Helix)،سازگار با زبان فارسی و راست چین.این قالب با طراحی حرفه ای و زیبا به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر ورزشی،شرکتی،نمونه کار،شخصی و... را مطابق با ایده های خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و دارا بودن بیش از 7 رنگبندی متفاوت و زیبا برای قالب اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب شرکتی جوملا JA Mason

مجموعه قالب شرکتی و سازمانی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :Joomlart   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.0.1 

قالب شرکتی (Mason) محصولی از شرکت (JoomlArt) طراحی شده با فریم ورک (T3)، سازگار با زبان فارسی و راست چین،این قالب با طراحی بصورت حرفه ای و زیبا به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیرشرکتی،شخصی،نمونه کار و ... را مطابق با ایده های خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و دارا بودن بیش از چهل موقعیت مختلف برای ماژول ها اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.