قالب بازی و سرگرمی

قالب بازی جوملا MT Kryptonite

مجموعه قالب بازی و سرگرمی

0
Like
0
Dislike
0

999996756

   دمو فالب  سازنده :Minitek   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :3.0.2 

قالب بازی و سرگرمی (Kryptonite) محصولی از شرکت (Minitek) طراحی شده با فریم ورک (T3)،سازگار با زبان فارسی و راست چین، این قالب با طراحی زیبا و حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف بازی،آگهی و تبلیغات،خبری و ... را مطابق با ایده ها خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به داشتن بیش از 30 موقعیت مختلف برای ماژول ها و امکان تایپوگرافی (Typography) برای زیبا سازی مطالب اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب بازی جوملا JA Playmag

مجموعه قالب بازی و سرگرمی

0
Like
0
Dislike
0

765476544

   دمو فالب  سازنده :Joomlart   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.1.8 

قالب بازی (Playmag) محصولی از شرکت (JoomlArt) طراحی شده با فریم ورک (T3)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی با طراحی کاربردی و زیبا مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر بازی،سرگرمی،خبری و ...،از دیگر ویژگی های این قالب می توان به دارا بودن 6 رنگبندی زیبا و متفاوت برای قالب و طراحی بصورت ریسپانسیو اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود قالب بازی جوملا TX Extreme

مجموعه قالب بازی و سرگرمی

0
Like
0
Dislike
0

1147

   دمو فالب  سازنده :ThemeXpert   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.4.0 

قالب بازی (Extreme) محصولی از شرکت (ThemeXpert) طراحی شده با فریم ورک (expose)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی زیبا مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظ بازی،سرگرمی،شرکتی،شخصی و...،از دیگر ویژگی  این قالب می توان به دارا بودن 6 رنگبندی مختلف و زیبا برای قالب اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب بازی جوملا GK Game

مجموعه قالب بازی و سرگرمی

0
Like
0
Dislike
0

45487

   دمو فالب  سازنده :GavickPro   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :3.21.1 

قالب بازی و سرگرمی (Game) محصولی از شرکت (GavickPro) برای جوملا 3.6 و 2.5،طراحی شده با فریم ورک warp،سازگار با زبان فارسی و راست چین،مناسب برای راه اندازی وبسایت های بازی،خبری،سرگرمی و...،به همراه بسته نصبی و الحاقات قالب.