ذخیره تصاویر سایت در هاست دیگر جوملا RemoteImage (ARI)

مجموعه عکس و تصویر

0
0
0

   دمو افزونه  سازنده : ARI  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه :  2.0.11

همانطور که می دانید یکی از مشکلات اکثر مدیران سایت ها پرشدن هاست می باشد.برای سایتی که مطالب بسیار دارد یکی از دلایل پرشدن هاست تصاویر می باشند.که همیشه مشکل بزرگی در فول بکاپ گرفتن هستند.اما اگر می توانستید تصاویر سایت را در جای دیگر ذخیره و مدیریت کنید بهتر نبود؟ توسط افزونه ای که امشب برای شما منتشر کردیم می توانید از سایتتان به تصاویر هاست دیگر از طریق FTP دسترسی داشته باشید. تصاویر را آپلود کرده و لینک آن ها را به راحتی در مطالبتان قرار دهید. از امکانات این افزونه می توان به امکان ویرایش و ادیت تصاویر به صورت ریموت اشاره کرد.

ویرایشگر جوملای خود را پیشرفته تر کنید Tinymce Bootsrap

مجموعه ویرایشگر و ادیتور مطالب

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : codecanyon  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1.3

تابحال چندین ویرایشگر مختلف برای جوملا معرفی کردیم اما Tinymce که ویرایشگر پیشفرض جوملاست همچنان محبوبیت خاص خود را دارد چرا که خیلی از کاربران به آن عادت کرده اند و دل کندن از این ویرایشگر همیشگی و محبوب جوملا کمی سخت است. اما اگر قصد دارید امکانات این ویرایشگر را به صورت محسوسی ارتقاء ببخشید یک انتخاب خوب پیش روی شما جوملایی هاست ! پلاگین Tinymce Bootsrap این پلاگین همان ویرایشگر Tinymce است با چند امکان جدید و پیشرفته. از جمله امکانات جدید ان می توان به امکاناتی نظیر : فونت آیکون های جذاب ، دکمه های زیبا ، دکمه های قبلی و بعدی برای مطالب ، جلوه های هشداری برای متن، پنل های جذاب و آکاردئونی ، جدول ساز جذاب و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. در واقع این پلاگین مجموعه ای از 13 پلاگین می باشد که در یک پلاگین جمع شده و هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ارسال و ویرایش مطالب جوملا به همراه داشبورد نویسندگان با EasyArticles

مجموعه مدیریت مطالب

2
+2
0

   دمو افزونه  سازنده : stackideas  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.1.2

اگر بخواهیم در مورد ایزی آرتیکل یک توضیح کوتاه دهیم باید بگوییم این افزونه چیزی شبیه به همان افزونه K2 خودمان است. اما وقتی پای شرکت stackideas درمیان است شرکتی که غول هایی مانند ایزی سوشیال و ایزی بلاگ را خلق کرد مطمئنن این افزونه فراتر از کامپوننت k2 می باشد.با افزونه EasyArticles به راحتی میتوانید مطالب سایت جوملایی خود را مدیریت کنید و داشبورد فوق العاده جذابی را برای نویسندگان سایت خود در محیط اصلی سایت فراهم آورید.با ایزی آرتیکل در واقع تجربه کاربری شما از مدیریت مطالب جوملا برای همیشه دگرگون خواهد شد.با استفاده از آن میتوانید همزمان با ارسال یک مطلب ، آن را در شبکه های اجتماعی دلخواه خود به اشتراک بگذارید ، پست مورد نظر خود را در زمان آینده منتشر کنید و یا در حین نوشتن و ویرایش مطلب ، آن را به صورت لایو و زنده به صورت پیش نمایشی نگاه کنید.در واقع این افزونه موجب بهبود عملکرد و سرعت ارسال مطالب شما می شود و از طرفی به شما امکان جذب نویسنده حرفه ای در جوملا را می دهد  امکانی که تا قبل از این افزونه هرچند مهیا بود اما کامل نبود ! از همین رو این افزونه ارزشمند را برای شما آماده کرده ایم و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اول ذخیره کن بعد ببین پلاگین دستیار مطلب جوملا

مجموعه مدیریت مطالب

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده :codeboxr.   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1.2

یک پلاگین بسیار جالب و کاربردی برای تمامی جوملاکاران ! همانطور که می دانید اکثر طراحان وب عادت دارند بعد از ذخیره مطلب ، مطلب خود را در سایت ببینند. اگر شما هم جزو این دسته هستید.این پلاگین مناسب شماست. توسط این پلاگین می توانید یک دکمه ذخیره  + بستن +  نمایش مطلب  را در یک دکمه خلاصه کنید.و بعد از ذخیره مطلب .مطلب خود را مشاهده کنید. هم اکنون این پلاگین را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.