فیلترجستجوی پیشرفته K2 Filter and Search فارسی

مجموعه افزونه فارسی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,ماژول   نسخه : 1.5

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای ساخت بخش فیلتر و جستجو در سایتتان میگردید افزونه K2 Filter and Search گزینه مناسبی برای شماست .توسط این افزونه می توانید یک سیستم جستجو و فیلتر حرفه ای برای مطالب k2 ایجاد کنید. تا کاربران شما بتوانند بر اساس پارامترهایی نظیر فیلدهای اضافی ،تگ ها ، مجموعه ها و.. به جستجو در بین مطالب سایتتان بپردازند. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند 32 دلاری را به صورت کاملا فارسی از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تخفیف یاب ویرچومارت Virtuemart Sales

مجموعه ویرچومارت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 7.0.2

حتما تابحال بخش پیشنهاد ویژه سایت هایی مثل بامیلو و دیجی کالا را دیده اید که تعدادی محصول با تخفیف ویژه را در سایت نمایش می دهند. افزونه تخفیف یاب ویرچومارت یک فیلتر پیشرفته در ویرچومارت است که به کاربران شما امکان می دهد تا بر اساس مجموعه ها ، سازنده ها ، یا کلمات خاص فقط دنبال محصولا ت تخفیف دار بگردند . این افزونه ویژه ساخت یک بخش پیشنهاد ویژه یا تخفیف روز در سایت های فروشگاهی می باشد.

دانلود افزونه آرشیو ماهانه جوملا Monthly Archive فارسی و شمسی

مجموعه افزونه فارسی

4
+4
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 4.3.7

یکی از مواردی که خیلی از مدیران سایت دوست دارند که در سایتشان داشته باشند یک آرشیو ماهانه است. که بر اساس ماه ها مطالب را دسته بندی کرده و نمایش دهد. هرچند جوملا تا حدودی یک نسخه ساده از آرشیو این چنینی را دارد. اما امروز برای شما یک افزونه بسیار پیشرفته تر آماده کرده ایم که توسط آن می توانید آرشیو ماهانه مطالب خود را به صورت ماژول و بر اساس ماه ها نمایش دهید.اما خصوصیات این افزونه به همینجا ختم نمی شود. این افزونه دارای یک کامپوننت آرشیو کننده بسیار قوی می باشد که کاربران شما می توانند در آرشیو های شما بر اساس مجموعه ، نویسنده ، و حتی عنوان جستجو کننده. از همین رو این افزونه را می توان یکی از برترین افزونه های ساخت آرشیو در جوملا دانستخبر خوش برای شما عزیزان اینکه این افزونه توسط گلچین آنلاین کاملا فارسی و شمسی شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی و شمسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین فیلتر ای جکس جوملا Ajax Filters App for DJ-Catalog2

مجموعه ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1

DJ-Catalog2 یک کاتالوگ ساز قوی و حرفه ای برای جوملاست که توسط آن می توانید کاتالوگ هایی برای نمایش نمونه کار و.. در سایت خود طراحی کنید. این افزونه دارای الحاقات و app های بسیاری می باشد. یکی از این الحاقات Ajax Filters App for DJ-Catalog2 می باشد. این اپ حرفه ای به شما امکان می دهد در کاتالوگ خود از فیلتر ها و جستجوهای ای جکس استفاده کنید. هم اکنون این افزونه اررزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.