پلاگین فیلتر ای جکس جوملا Ajax Filters App for DJ-Catalog2

مجموعه ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1

DJ-Catalog2 یک کاتالوگ ساز قوی و حرفه ای برای جوملاست که توسط آن می توانید کاتالوگ هایی برای نمایش نمونه کار و.. در سایت خود طراحی کنید. این افزونه دارای الحاقات و app های بسیاری می باشد. یکی از این الحاقات Ajax Filters App for DJ-Catalog2 می باشد. این اپ حرفه ای به شما امکان می دهد در کاتالوگ خود از فیلتر ها و جستجوهای ای جکس استفاده کنید. هم اکنون این افزونه اررزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزونه فیلتر و جستجو در فیلدهای اضافی جوملا

مجموعه فیلتر و جستجو

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.3.1

همانطور که می دانید فیلدهای اضافی جوملا انقلابی در امکانات جوملا به وجود آوردند و به یکباره امکانات بسیار زیادی را به جوملا اضافه کردند. برای مثال توسط فیلدهای اضافی در مطالب جوملا می توانید گزینه ها و جزئیات بیشتری به مطالبتان اضافه کنید جزئیاتی که نه به عنوان یک متن بلکه به عنوان یک فیلد تعریف می شوند .اما  همانطور که می دانید تا امروز ماژولی برای جستجو در فیلدهای اضافی آماده نشده بود از همین رو امروز برای شما عزیزان ماژول جستجو و فیلتر فیلدهای اضافی را آماده کرده ایم. برای مثال شما یک سایت دارید که در مورد لباس است و از 100 مطلب آن 20 مطلب در مورد لباس قرمز  و 10 مطلب لباس آبی است  که رنگ قرمز و آبی  به عنوان فیلد اضافی هستند.توسط این ماژول شما می توانید به کاربران خود امکان جستجو بر اساس فیلد را دهید که فقط لباس های قرمز را ببینید یا فقط آبی ها ! . هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

جستجوی همه کاره جوملا Geek Elasticsearch

مجموعه فیلتر و جستجو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x    کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه 2.1.1

Geek Elasticsearch  به راستی یک افزونه جستجوی همه کاره برای جوملاست. به طوری که بیش از 10 افزونه جانبی را پشتیبانی می کند. توسط این افزونه می توانید یک سیستم جستجوی حرفه ای در جوملا راه اندازای کنید که از افزونه های : هیکاشاپ- جومشاپینگ-ویرچومارت-کی 2 - مطالب جوملا-مجموعه های جوملا و ده ها افزونه دیگر که در ادامه مطلب نوشته پشتیبانی کند.

فیلتر پیشرفته کی 2 - SJ Filter for K2

مجموعه افزونه های k2

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, ماژول   نسخه :  1.1

وظیفه این ماژول جستجو برای کامپوننت K2 می باشد اگر از کامپوننت مدیریت مطالب K2 در سایت خود استفاده می کنید, به شما این ماژول جهت ایجاد یک جستجو پیشرفته و پر امکانات توصیه می کنیم زیرا می توان گفت همه نیازهای شما را پاسخگو خواهد بود

  • سازگاری با آخرین نسخه K2
  • قابلیت انتخاب مجموعه های خاص در مدیریت
  • قابلیت انتخاب منوی جهت نمایش نتیجه جستجو
  • قابلیت فیلتر بر اساس تاریخ
  • قابلیت فیلتر بر اساس مجموعه
  • پشتیبانی از سئو (SEO)
  • پشتیبانی از کش جهت سرعت بخشیدن به سایت
  • قابلیت انتخاب تعداد مطالب نمایش داده شده در هر صفحه
hit tracker