کامپوننت گالری صدا جوملا SP String

مجموعه چند رسانه ای

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.2

SP String افزونه ای جهت ساخت گالری چند رسانه ای مثل گالری آلبوم های یک سخنران یا خواننده به همراه توضیحات آلبوم ، عکس فرد و.. می باشد. این افزونه از سری افزونه های اختصاصی شرکت جوم شیپر است که در قالب های خود از آن استفاده می کند. هم اکنون می توانید این افزونه حرفه ای را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلیر صدا برای سایت های جوملا HTML5 Audio Custom Field فارسی

مجموعه چند رسانه ای

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1

از وقتی که در جوملا فیلدهای اضافی (Custom Fields) پا به عرصه وجود گذاشتند جوملا  رشد بی سابقه ای کرد و بر امکانات آن نیز چندین برابر افزوده شد و هر چند وقت نیز شاهد پلاگین جدیدی برای افزوده شدن به گروه فیلدهای اضافی هستیم. یکی از جدیدترین پلاگین ها پلاگین HTML5 Audio Custom Field است . این پلاگین با اضافه کردن یک پلیر به بخش فیلدهای اضافی شما به شما امکان می دهد تا در هر افزونه ای که از فیلدهای اضافی پشتیبانی میکند (مثل بخش ارسال مطلب) از این پلیر صدا به راحتی استفاده کنید و تنها با چند کلیک لینک آهنگ خود را قرار داده و به صورت پلیر به مطلب یا دیگر بخش های مورد نظر اضافه کنید. این پلاگین برای راحتی کار شما عزیزان فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی این پلاگین ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلیر حرفه ای برای سایت جوملا JA AVTracklist

مجموعه چند رسانه ای

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه :  1.0.5

گاهی مواقع بعضی شرکت ها افزونه هایی اختصاصی تولید میکنند نه برای فروش بلکه برای استفاده در پروژه های خودشان. شرکت جوملاآرت نیز جزو یکی از این شرکت هاست.یکی از افزونه هایی که این شرکت به صورت اختصاصی برای بسته های نصبی خودش تولید کرده افزونه JA AVTracklist می باشد.این افزونه یک پلیر زیبا و جمع جور می باشد که به صورت یک دکمه در پایین ادیتور مطلب شما اضافه می شود و شما می توانید  با کلیک روی دکمه لینک فیلم یا موزیک خود را به آن اضافه کنید. تا به صورت یک پلیر در سایت نمایش دهد. از همین رو این پلاگین ارزشمند را از شرکت جوملاآرت تهیه و برای شما عزیزان قرار دادیم.هم اکنون آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش مستقیم فیلم از یوتوب و Vimeo در سایت با vina gride video gallery

مجموعه چند رسانه ای

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1.1

گاهی ممکن است سایت هایی با مقصد و بینندگان خارجی طراحی کنید و قصد نمایش فیلم از سایت های یوتوب و Vimeo را داشته باشید اینجاست که افزونه Vina Grid Video Gallery به کمک شما می آید. توسط این افزونه می توانید فیلم های این دوسایت را به طور مستقیم در سایت خود نمایش دهید.