نمایش مستقیم فیلم از یوتوب و Vimeo در سایت با vina gride video gallery

مجموعه چند رسانه ای

0
Like
0
Dislike
0

Vina Grid Video Galler

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1.1

گاهی ممکن است سایت هایی با مقصد و بینندگان خارجی طراحی کنید و قصد نمایش فیلم از سایت های یوتوب و Vimeo را داشته باشید اینجاست که افزونه Vina Grid Video Gallery به کمک شما می آید. توسط این افزونه می توانید فیلم های این دوسایت را به طور مستقیم در سایت خود نمایش دهید.

کامپوننت پلیر و مدیریت پادکست در جوملا MyPlayer component

مجموعه چند رسانه ای

2
Like
+2
Dislike
0

Box Myplayer 400

   دمو افزونه  سازنده :.nordmograph   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.2.12

nordmograph را می توان یکی از معدود سایت های دانست که در بخش افزونه های جوملا همیشه پیشتاز است و افزونه های جدیدی ارائه می کند. یکی از جدیدترین افزونه های این شرکت افزونه MyPlayer component می باشد. این افزونه ویژه سایت هایی می باشند که می خواهند در بخش چندرسانه ای سایت خود فعالیت گسترده داشته باشند. یکی از سایت هایی که از این سبک افزونه ها (البته نه خود این افزونه) استفاده می کند سایت رادیو جوان می باشد که دسته بندی هایی بر اساس پادکست برای خواننده ها انجام می دهد و همچنین به کاربر امکان پسندیدن، کامنت گذاری و حتی اضافه کردن به مطالب مورد علاقه را می دهد. کامپوننت مای پلیر نیز دقیقا همینگونه است و یکی از کامپوننت های پرکاربرد جوملاست که هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید و برای بخش چندرسانه ای سایت خود اعم از صدا و تصویر استفاده کنید.

فیلد اضافی جوملا برای قرار دادن سریع ویدئو HTML5 Video Custom Field

مجموعه چند رسانه ای

1
Like
+1
Dislike
0

4154569275

   دمو افزونه  سازنده :jxtc   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه :  1.0

همانطور که می دانید بعد از اضافه شدن فیلد اضافه یا همان custom fields در بخش مطالب جوملا 3.7 .امکانات انتشار مطالب به شدت گسترش یافت و راحتر شد.افزونه ای که امشب برای شما اماده کردیم افزونه ای ویژه اضافه کردن فیلد ویدئو در بخش مطالب جوملاست .با این افزونه کافیست در هنگام ارسال مطلب فقط لینک ویدئو را در فیلد اضافه شده قرار دهید و دیگر کار تمام است ! و پلیر در مطلب شما ویدئو مورد نظر را نمایش می دهد.هم اکنون این افزونه جالب را که محصولی از شرکت joomlaxtc است .از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد سایتی شبیه به آپارات و یوتیوب در جوملا با Joomvideos

مجموعه چند رسانه ای

2
Like
+2
Dislike
0

Joomvideosj

   دمو افزونه  سازنده : JB  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.2.4

اگر به دنبال ساخت یک سایت شبیه به آپارات هستید یا اینکه قصد دارید بخش ویدئو و چند رسانه ای را در سایت خود راه اندازی کنید ما افزونه جوم ویدئو را به شما پیشنهاد می دهیم. این افزونه بدون شک یکی از قوی ترین و جدیدترین افزونه های جوملاست که امکانات بسیار زیادی دارد و شباهت زیادی با سایت هایی شبیه به یوتیوب یا نمونه ایرانی آن یعنی آپارات دارد. و جالبترین خصوصیت آن نیز امکان دریافت و نمایش ویدئو از یوتیوب و سایرشبکه های اینترنتی معروف و همچنین داشتن قابلیت هایی همچون نمایش تعداد بازدید ویدئو،نمایش پربازدیدترین ویدئوها،نمایش ویدئوهای مرتبط،امکان ساخت کانال برای هر کاربر،امکان پسندیدن و امتیاز دادن به ویدئو ها، گزارش ویدئو و ده ها امکان جذاب دیگر می باشد. که سایت شما را به راحتی به رقیبی برای شبکه های داخلی ایرانی تبدیل می کند. هم اکنون آخرین نسخه این افزونه 200 هزارتومانی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.