پلیر صدا برای سایت های جوملا HTML5 Audio Custom Field فارسی

مجموعه چند رسانه ای

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1

از وقتی که در جوملا فیلدهای اضافی (Custom Fields) پا به عرصه وجود گذاشتند جوملا  رشد بی سابقه ای کرد و بر امکانات آن نیز چندین برابر افزوده شد و هر چند وقت نیز شاهد پلاگین جدیدی برای افزوده شدن به گروه فیلدهای اضافی هستیم. یکی از جدیدترین پلاگین ها پلاگین HTML5 Audio Custom Field است . این پلاگین با اضافه کردن یک پلیر به بخش فیلدهای اضافی شما به شما امکان می دهد تا در هر افزونه ای که از فیلدهای اضافی پشتیبانی میکند (مثل بخش ارسال مطلب) از این پلیر صدا به راحتی استفاده کنید و تنها با چند کلیک لینک آهنگ خود را قرار داده و به صورت پلیر به مطلب یا دیگر بخش های مورد نظر اضافه کنید. این پلاگین برای راحتی کار شما عزیزان فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی این پلاگین ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلیر حرفه ای برای سایت جوملا JA AVTracklist

مجموعه چند رسانه ای

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه :  1.0.5

گاهی مواقع بعضی شرکت ها افزونه هایی اختصاصی تولید میکنند نه برای فروش بلکه برای استفاده در پروژه های خودشان. شرکت جوملاآرت نیز جزو یکی از این شرکت هاست.یکی از افزونه هایی که این شرکت به صورت اختصاصی برای بسته های نصبی خودش تولید کرده افزونه JA AVTracklist می باشد.این افزونه یک پلیر زیبا و جمع جور می باشد که به صورت یک دکمه در پایین ادیتور مطلب شما اضافه می شود و شما می توانید  با کلیک روی دکمه لینک فیلم یا موزیک خود را به آن اضافه کنید. تا به صورت یک پلیر در سایت نمایش دهد. از همین رو این پلاگین ارزشمند را از شرکت جوملاآرت تهیه و برای شما عزیزان قرار دادیم.هم اکنون آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش مستقیم فیلم از یوتوب و Vimeo در سایت با vina gride video gallery

مجموعه چند رسانه ای

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1.1

گاهی ممکن است سایت هایی با مقصد و بینندگان خارجی طراحی کنید و قصد نمایش فیلم از سایت های یوتوب و Vimeo را داشته باشید اینجاست که افزونه Vina Grid Video Gallery به کمک شما می آید. توسط این افزونه می توانید فیلم های این دوسایت را به طور مستقیم در سایت خود نمایش دهید.

کامپوننت پلیر و مدیریت پادکست در جوملا MyPlayer component

مجموعه چند رسانه ای

2
+2
0

   دمو افزونه  سازنده :.nordmograph   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.2.12

nordmograph را می توان یکی از معدود سایت های دانست که در بخش افزونه های جوملا همیشه پیشتاز است و افزونه های جدیدی ارائه می کند. یکی از جدیدترین افزونه های این شرکت افزونه MyPlayer component می باشد. این افزونه ویژه سایت هایی می باشند که می خواهند در بخش چندرسانه ای سایت خود فعالیت گسترده داشته باشند. یکی از سایت هایی که از این سبک افزونه ها (البته نه خود این افزونه) استفاده می کند سایت رادیو جوان می باشد که دسته بندی هایی بر اساس پادکست برای خواننده ها انجام می دهد و همچنین به کاربر امکان پسندیدن، کامنت گذاری و حتی اضافه کردن به مطالب مورد علاقه را می دهد. کامپوننت مای پلیر نیز دقیقا همینگونه است و یکی از کامپوننت های پرکاربرد جوملاست که هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید و برای بخش چندرسانه ای سایت خود اعم از صدا و تصویر استفاده کنید.

hit tracker