ارائه فروشگاه به کاربران در جوملا Virtuemart Multi Vendor Marketplace

مجموعه فروشگاهی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 5

اگر سایت هایی مانند بامیلو را دیده باشید می بینید که در آن فروشندگان زیادی در حال فعالیت در یک فروشگاه جامع هستند و هر فروشنده دارای پروفایل اختصاصی خود می باشد و می تواند محصولاتش را به فروش برساند اگر قصد دارید همچین فروشگاهی در جوملا راه اندازی کنید می توانید با ترکیب افزونه ویرچومارت و  Virtuemart Multi Vendor Marketplace همچین سیستمی در جوملا ایجاد کنید. توسط این افزونه می توانید به کاربران خود یک فروشگاه اختصاصی با امکان اضافه کردن محصولات دلخواه و حتی بنر دلخواهشان را دهید و از آنها بابت فروش ها کمیسیون دریافت کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تایید کننده تلفن در ویرچومارت Phone Number Validator

مجموعه ویرچومارت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  

اگر فروشگاهی دارید که با ویرچومارت طراحی شده و قصد دارید از کاربرانتان تلفن و موبایل  آن ها را درخواست کنید می توانید از پلاگین Phone Number Validator استفاده کنید. این پلاگین بر اساس کشورها و پیش شماره مخصوص هرکشور شماره تلفن و موبایل را دریافت میکند و همچنین بررسی میکند که تلفن وارد شده صحیح است یا خیر و کاربر نیز نمی تواند به جای تلفن متن یا چیز دیگری وارد کند.هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فیلتر قیمت برای فروشگاه ساز ویرچومارت Filter Prices for Virtuemart

مجموعه ویرچومارت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 1.0

Filter Prices for Virtuemart افزونه ای برای اضافه کردن یک فیلتر قیمت به ویرچومارت است. توسط این افزونه می توانید یک فیلتر قیمت همانند سایت های بزرگ به سایتتان اضافه کنید تا کاربر با مشخص کردن محدوده قیمت بتواند راحتر محصول دلخواه خود را بیابد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه بانک سامان برای کامپوننت ویرچومارت Virtualmart

مجموعه بانکی و تجارتی

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 1.2

ویرچومارت یکی از برترین افزونه های فروشگاه ساز در جوملاست که تقریبا به اندازه خود جوملا معروف است. به طوری که بعضی ها قبل از شناختن جوملا با ویرچومارت آشنا شدند. در طی این سالها ما درگاه های مختلفی برای این افزونه ارزشمند تولید کرده ایم. امروز نیز برای شما عزیزان درگاه بانک سامان برای ویرچومارت را آماده کرده ایم. بانک سامان یکی از پایدارترین درگاه های بانکی را دارد و به نسبت بانک ملت مشکل کمتری با سرورهای خارجی مخصوصا آلمان و فرانسه دارد.و از همین رو خیلی از سایت ها از درگاه سامان استفاده می کنند. از همین رو درگاه پرداخت سامان برای شما عزیزان کد نویسی شده و هم اکنون می توانید .این درگاه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker