درگاه بانک سامان برای کامپوننت ویرچومارت Virtualmart

مجموعه بانکی و تجارتی

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 1.2

ویرچومارت یکی از برترین افزونه های فروشگاه ساز در جوملاست که تقریبا به اندازه خود جوملا معروف است. به طوری که بعضی ها قبل از شناختن جوملا با ویرچومارت آشنا شدند. در طی این سالها ما درگاه های مختلفی برای این افزونه ارزشمند تولید کرده ایم. امروز نیز برای شما عزیزان درگاه بانک سامان برای ویرچومارت را آماده کرده ایم. بانک سامان یکی از پایدارترین درگاه های بانکی را دارد و به نسبت بانک ملت مشکل کمتری با سرورهای خارجی مخصوصا آلمان و فرانسه دارد.و از همین رو خیلی از سایت ها از درگاه سامان استفاده می کنند. از همین رو درگاه پرداخت سامان برای شما عزیزان کد نویسی شده و هم اکنون می توانید .این درگاه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش محصولات ویرچومارت با Responsive Grid for Virtuemart

مجموعه ویرچومارت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3.3.8

responsive Grid for Virtuemart محصولی از شرکت Minitke و افزونه ای جهت نمایش محصولات ویرچومارت به شکل موزاییکی می باشد. توسط این افزونه می توانید محصولات فروشگاه خود را به شکل کاملاجذاب همراه با دکمه خرید نمایش دهید.از امکانات این افزونه می توان به داشتن چندین نوع مختلف استایل و همچنین داشتن فیلتر برای جستجوی کاربر بر اساس تاریخ یا مجموعه اشاره کرد.

سیستم گزارش فروش برای ویرچومارت VirtueMart Reporter

مجموعه ویرچومارت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه :  2.0

داشتن یک گزارش جامع از فروش سایتتان می تواند به شما در تصمیم گیری های آینده فروشگاهتان کمک بسیاری کند. از همین رو بسیاری از فروشگاه داران که وبسایتشان با ویرچومارت طراحی شده از افزونه VirtueMart Reporter استفاده میکنند. این افزونه به شما امکان گرفتن گزارش روزانه  ، ماهانه و سالانه از مقدار فروش و درامدتان را ارائه می کند و این نتایج را به صورت یک نمودار نیز به شما نمایش می دهد.اما صبر کنید . کار این افزونه تنها به اینجا خلاصه نمی شود بلکه اطلاعات جامعی نیز در مورد خریداران ، کشورآنها ، مجموعه محصولاتی که در ماه بیشتر خرید شدند و نمودار آنها و این دست موارد نیز به شما ارائه می کند. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت و مدیریت کوپن تخفیف در فروشگاه ساز ویرچومارت Vm coupons for Virtuemart

مجموعه ویرچومارت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  4.5

Vm coupons for Virtuemart یک محصول جالب برای فروشگاه ساز ویرچومارت است. با استفاده از این افزونه می توانید 13 نوع مختلف کوپن تخفیف تولید کنید .برای مثال می توانید برای هر کاربر یک کوپن تخفیف منحصر به فرد تولید کنید، می توانید به کاربران خود یک پنل اختصاصی بدهید تا بتوانند کوپن های تخفیفی خود را مشاهده کنند. کاربران شما می توانند با دعوت کردن هر عضو جدید یک کوپن جدید به صورت خودکار دریافت کنند یا برای هر خریدشان یک کوپن به حسابشان اضافه شود و ده ها مورد اینگونه. این افزونه یکی از کاربردی ترین افزونه های ویرچومارت است و و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین تهیه کنید.