ایجاد منو با عملکرد داینامیک برای جوملا Dynamic Menu Links فارسی

مجموعه منو و اسکرول

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1.1.1

شاید تا امروز فکر میکردید که هر منو در جوملا یک کار ثابت انجام میدهد : یعنی انتقال کاربر به یک صفحه مشخص شده. اما با این پلاگین نظرتان در مورد منوهای سایت کاملا تغییر میکند .با این افزونه منوهای شما حالت داینامیک پیدا میکنند. یعنی در شرایط خاص رفتار متفاوت را انجام می دهند. برای مثال بر اساس آی دی کاربران ، کشور بازدید کننده ، آدرس آی پی ، گروه بندی و.. کاربر را به یک صفحه خاص هدایت میکند در حالی که نام منو ثابت است. برای مثال شما یک منوی محصولات دارید و دوست دارید کسانی که از امریکا وارد شدند محصولات خارجی شما را ببینید و کسانی که از ایران وارد شدند با کلیک روی همان منو محصولات ایرانی . یا یک منوی دانلود دارید که دوست دارید کاربران با دسترسی public با کلیک روی آن به یک صفحه با محصولات کمتر منتقل شوند و کاربران ثبت نام شده به یک صفحه با دسترسی و محصولات بیشتر. تمامی این کارها با این پلاگین قابل انجام است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

منوی آکاردئونی پیشرفته جوملا JUX Accordion Menu

مجموعه منو و اسکرول

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 2.2.3

اگر به دنبال یک منوی گوشه ای سبک و راحت میگردید افزونه JUX Accordion Menu گزینه مناسبی برای شماست این افزونه محصولی از شرکت جوملایو ایکس می باشد.و امکاناتی نظیر نمایش آیکون کنار منو،بارگزاری بسیار سریع ، امکان نمایش زیر منوها با کلیک یا بدون کلیک (فقط با قرارگرفتن اشاره گر روی منو زیر منوها را نمایش می دهد) ،سازگاری کامل با موبایل و تبلت(ریسپانسیو) را در خود جای داده.هرچند این افزونه به طور پیشفرض راست چین نیست اما توسط تیم گلچین آنلاین منوهای آن راستچین گردیده و با زبان فارسی نیز کاملا سازگار شده و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

منوی پیشرفته جوملا JUX CSS3 Mega Menu

مجموعه منو و اسکرول

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,ماژول   نسخه : 1.0.9

JUX CSS3 Mega Menu یکی از جدیدترین منو سازهای ریسپانسیو جوملاست که از Css برا نمایش منوها استفاده می کند. عدم استفاده این منو ساز از جاوا باعث سازگاری آن با نود درصد قالب ها و افزونه های جوملا شده و تداخل کمتر و سرعت بالاتری را نسبت به دیگر ماژول ها شاهد خواهید بود. این افزونه در 2 حالت پلاگین برای نمایش در موبایل ودر حالت ماژول برای نمایش در انواع افزونه های جوملا کاربرد دارد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول منو گوشه ای در جوملا JM Sidebar

مجموعه منو و اسکرول

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : JM  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : .1.7

اگر قصد دارید دکمه خاصی در گوشه سایتتان قرار دهید که برای مثال با کلیک روی آن کاربر بتواند با شما تماس بگیرد یا منویی برای وی باز شود.یا اینکه اطلاعات خاصی به او نمایش داده شود می توانید از این ماژول کاربردی در جوملا استفاده کنید. این ماژول به شما امکان ساخت دکمه های گوشه ای در گوشه های سایت مثل چپ یا راست با سایز و آیکون دلخواه می دهد و همچنین بخشی دارد تا بتوانید برای هر دکمه محتوای اختصاصی آن که شامل متن یا تصویر می باشد را نمایش دهید.همچنین با کمک افزونه moduls anywhere می توانید در این ماژول هر نوع ماژول دیگری نیز فراخوانی کنید.