منوی کشویی در سایت جوملایی با S5 Accordion Menu

مجموعه منو و اسکرول

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 2.3

S5 Accordion Menu افزونه ای جهت ساخت منوهای آکاردئونی یا کشویی در جوملا می باشد. این افزونه محصول شرکت معروف و قدیمی shape5 می باشد. که در قالب های خود نیز از آن استفاده می کند.از امکانات آن می توان به استفاده از کتابخانه Mootools Javascript اشاره کرد. اما یکی از خوبی های این افزونه این است که ابتدا سایت را چک می کند که آیا از این کتابخانه افزونه دیگری نیز استفاده میکند و ایا از قبل وجود دارد یا خیر و در صورت موجود بودن کتابخانه خود را غیرفعال کرده و ازکتابخانه افزونه های دیگر استفاده میکند که این امر تداخل را به حداقل میرساند و باعث سازگاری این افزونه با اکثر سایت هاشده.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزایش امکانات منو جوملا Maximenu CK Params

مجموعه منو و اسکرول

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 4.2.3

Maximenu CK Params  افزونه ای جهت اضافه کردن امکانات بیشتر به منوهای جوملاست. این افزونه به بخش منوهای شما امکانات مختلف و استایل های جدید اضافه می کند.همچنین اگر میخواهید در منوهای خود از پارمترها یا کاراکترهای خاص و مختلفی استفاده کنید. با نصب این پلاگین می توانید به راحتی این امکانات رابه منوهای خود بیفزایید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت منوی گوشه ای در سایت جوملا WS-Sticky Sidebar Links فارسی

مجموعه منو و اسکرول

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.1.0

گاهی اوقات یکی از کلافه کننده ترین چیزها در طراحی سایت این است که نتوان ایده ای که در ذهن است را روی یک سایت پیاده کرد. بخشی از این مشکل برمیگردد به محدودیت افزونه ها. برای مثال افزونه های منو ساز اکثر از منوهای جوملا منوها را فراخوانی میکنند و محدودیت های منوهای جوملا را دارند. اما امشب افزونه ای به شما معرفی میکنیم که کاملا مستقل است و به خودی خود توانایی ساخت منو به هرشکلی را دارد. این افزونه یک منوسازحرفه ای است که منوها را اختصاصا در گوشه سایت نمایش می دهد. اما نه منوهای جوملا. بلکه هر لینکی که بخواهید با هر شکلی که بخواهید را می توانید در گوشه سایت نمایش دهید. می توانید لینک و آیکون کانال تلگرامتان باشد یا لینک بخش پشتیبانی سایتتان یا لینک ثبت نام در سایت ! شما آزادید بدون هیچ محدودیتی هرچقدر لینک با هر نوع آیکون و رنگی بخواهید در گوشه سایتتان قرار دهید.بدون شک با توجه به وسعت کاری این منوساز جای هرنوع افزونه گوشه ای دیگر را میگیرد.جالب است بدانید این افزونه برای آیکون از فونت آیکون استفاده میکند. که موجب دسترسی شما به هزاران آیکون مختلف با حجم زیر یک کیلوبایت می شود و دیگر نیاز نیست ساعت ها دنبال آیکون بگردید.! این افزونه برای اولین بار توسط گلچین آنلاین فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد منو با عملکرد داینامیک برای جوملا Dynamic Menu Links فارسی

مجموعه منو و اسکرول

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1.1.1

شاید تا امروز فکر میکردید که هر منو در جوملا یک کار ثابت انجام میدهد : یعنی انتقال کاربر به یک صفحه مشخص شده. اما با این پلاگین نظرتان در مورد منوهای سایت کاملا تغییر میکند .با این افزونه منوهای شما حالت داینامیک پیدا میکنند. یعنی در شرایط خاص رفتار متفاوت را انجام می دهند. برای مثال بر اساس آی دی کاربران ، کشور بازدید کننده ، آدرس آی پی ، گروه بندی و.. کاربر را به یک صفحه خاص هدایت میکند در حالی که نام منو ثابت است. برای مثال شما یک منوی محصولات دارید و دوست دارید کسانی که از امریکا وارد شدند محصولات خارجی شما را ببینید و کسانی که از ایران وارد شدند با کلیک روی همان منو محصولات ایرانی . یا یک منوی دانلود دارید که دوست دارید کاربران با دسترسی public با کلیک روی آن به یک صفحه با محصولات کمتر منتقل شوند و کاربران ثبت نام شده به یک صفحه با دسترسی و محصولات بیشتر. تمامی این کارها با این پلاگین قابل انجام است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.