آلفایوزرپوینت (AltaUserPoints)

پلاگین اتصال Rsform و Alphauserpoint به بانک سامان

مجموعه بانکی و تجارتی

1
+1
0

   دمو ندارد  شرکت سازنده : گلچین آنلاین  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1

پلاگین درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان برای کامپوننت قدرتمند فرم ساز و محاسبه گر قیمت آر اس فرم - RSForm! Pro  یکی از افزونه های پرکاربرد منتشرشده برای این سیستم میباشد. که بواسطه ی آن قادر خواهید بود که بخش پرداخت اینترنتی سیستم خود را به درگاه اصلی بانک سامان متصل نمایید.این پلاگین همچنین قابلیت خرید امتیاز توسط افزونه مدیریت امتیاز آلفایوزرپوینت با همکاری آر اس فرم را نیز دارد.هم اکنون آخرین نسخه این پلاگین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

حذف خودکار امتیاز کاربران غیرفعال در آلتایوزرپوینت

مجموعه آلفایوزرپوینت

1
+1
0

   دمو ندارد  شرکت سازنده : ng  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه افزونه : 1.0

اگر از سیستم امتیاز دهی آلفایوزرپوینت یا آلتایوزرپوینت استفاده میکنید.مطمئنن روزی به این پلاگین نیاز پیدا میکنید.این پلاگین به صورت خودکار در دوره زمانی مشخص شده توسط شما امتیاز کاربران غیرفعال را حذف می کند.

ضد بلاک کننده تبلیغات Adblocker جوملا

مجموعه آگهی و تبلیغات

0
0
0

   دمو ندارد  شرکت سازنده : nmg  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه : 1.1.3

اگر سایتی تبلیغاتی دارید احتمالا این افزونه مناسب شما خواهد بود.!  حتما می دانید که این روزها پلاگین های زیادی برای مرورگرها ساخته شدند تا جلوی تبلیغات را بگیرند. و برای مثال تبلیغات پاپ آپ  و... را از دید کاربر حذف کنند. این پلاگین ها به addblocker معروف هستند و ضرر زیادی به سایت هایی که درامدشان از طریق بازدید تبلغات و تبلیغات کلیکی می باشد وارد می کنند. از همین رو پلاگینی برای شما آماده کردیم که تا کاربر پلاگین ضد تبلیغات خود را غرفعال نکند نمی تواند وارد سایت شود. همچنین می توانید این افزونه را به آلفایوزرپوینت یا آلتایوزرپوینت نیز متصل کنید تا در صورتی که کاربر پلاگین adblocker مرورگر خود را غیر فعال کرد امتیاز دریافت کند! هم اکنون این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

Buy Points with Hikashop

مجموعه آلفایوزرپوینت

2
+2
0

   دمو افزونه  شرکت سازنده : nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1

Buy Points with Hikashop افزونه ای برای خرید امتیازاتات آلفایوزرپوینت و آلتا یوزرپوینت از طریق هیکاشاپ است. فرض کنید یک فروشگاه دارید که محصولی می فروشد.اما میخواهید همزمان به کاربران بابت خرید محصول امتیاز نیز بدهید. و حتی در مواردی امتیازات را به عنوان کوپن بفروشید.اینجاست که این افزونه به کمک شما می آید و به شما امکان فروش امتیاز از طریق هیکاشاپ را می دهد.در واقع اگر فرضا هیکاشاپ شما دارای درگاه پرداخت پاسارگاد-ملی-و.. باشد کاربران شما از طریق همان درگاه ها می توانند امتیاز بخرند و دیگر نیاز به درگاه جدا برای آلتا یوزرپوینت ندارید.