ماژول جوملا کد شناسایی صفحات Page QR-Code

مجموعه موبایل و تبلت

1
Like
+1
Dislike
0

2017 10 08 212918

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

کدهای QR را‌ می‌توان به کمک تلفن‌های هوشمند اسکن کرد. این کدها می‌توانند حاوی اطلاعاتی نظیر آدرس اینترنتی، نام، نشانی، تلفن، متن دلخواه یا هر اطلاعات دیگری باشند. و در صورتی که این کد حاوی نشانی اینترنتی خاصی باشد، پس از نشانه‌روی و اسکن آن توسط گوشی هوشمند، نشانی رمزگشایی شده و صفحه مورد نظر باز می‌شود.ماژولی که برای شما آماده کردیم یک ماژول سادست که در جایگاه دلخواه قرار میدهید. سپس کاربر وارد هر صفحه ای که شد کد QR آن صفحه را به راحتی مشاهده می کند . و با بردن دوربین گوشی روی کد QR لینک صفحه را در گوشی خود باز می کند . در واقع این ماژول ویژه انتقال لینک صفحه از کامپیوتر به گوشی یا تبلت می باشد. و در سایت های فروش اپلیکیشن یا سایت هایی که اپلیکشن موبایل دارند به شدت کاربردی است. بنابراین اگر قصد قرار دادن اپلیکیشن موبایل در صفحه ای از سایتتان را دارید این افزونه هم در گوشه صفحه قرار دهید !

افزونه تست ریسپانسیو (responsive) بودن سایت های جوملایی

مجموعه دانلود رایگان

2
Like
+2
Dislike
0

54cdd3e32d18e ResizeDown960px420px16

   دمو ادامه مطلب  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

گاهی ممکن است قصد تست ریسپانسیو بودن سایت خود در دستگاه های مختلف را داشته باشید ! راه حل چیست؟ خب راه حل اول این است که در تک تک دستگاه ها سایت خود را تست کنید. که بسیار زمان بر است و کاملا استاندارد نیست. اما صبر کنید ! یک روش بهتر نیز وجود دارد ! استفاده از افزونه نمایش ریسپانسیو بودن سایت در موبایل و تبلت .توسط این افزونه می توانید به راحتی وضعیت ریسپانسیو بودن سایت خود را مشاهده نمایید. برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید.

منوی موبایلی JF Mobile Bar

مجموعه منو و اسکرول

1
Like
+1
Dislike
0

Jf Mobilemenu Joomla

   دمو افزونه  سازنده : jf  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1.0

JF Mobile Bar  یک ماژول حرفه ای برای ساخت پنل موبایلی است. این ماژول دارای گزینه های ورود و ثبت نام و همچنین نمایش منو مورد نظر شما می باشد . همچنین اگر سایت شما از انجمن ساز کیوننا یا افزونه CB استفاده میکند این ماژول می تواند یک پنل اختصاصی و دسترسی سریع برای این افزونه ها در موبایل ایجاد کند. مثلا گزینه جدیدترین ارسال های انجمن - پروفایل من و .. را به صورت یک منو نمایش دهد.

شتاب دهنده جوملا در موبایل wbAMP

مجموعه موبایل و تبلت

2
Like
+2
Dislike
0

2016 02 22 Wbamp Weeblr Amp Page Framed Resized Opt

   دمو افزونه  سازنده :weeblr   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه :  1.10.1.726

چندی پیش مقاله ای در مورد google amp منتشر کردیم. اگر این مقاله را نخواندید همین حالا این مقاله را مطالعه کنید. AMP یک فریم ورک متن باز است که موجب بهینه سازی کد های HTML می شود. کد های AMP سرعت لود بسیار بالایی دارند و باعث بار گذاری سریع صفحات وب می شوند و خواندن صفحات وب را برای کاربران تسهیل می بخشند.شما به عنوان یک برنامه نویس فقط تگ های خاصی از HTML را می توانید استفاده کنید و مجاز به استفاده از همه تگ ها نیستید. همچنین شما فقط می توانید کد های ساده CSS و آن هایی که دارای کاربرد بسیار هستند را استفاده کنید. استفاده از کد های جاوا اسکریپ نیز در همه جا مجاز نمی باشد. در واقع AMP استایل خاصی را برای کد های شما در نظر می گیرند و کد های CSS شما را نادیده می گیرد و آن کد هایی که حجم صفحات شما را افزایش می دهد را به عنوان عامل غیر مجاز در نظر می گیرد.البته پیاده سازی این فریم ورک برای افراد تازه کار کار زیاد ساده ای نیست . اما توسط پلاگینی که قرار دادیم می توانید سرعت لود صفحات سایت خود در موبایل را به شدت افزایش دهید.پلاگین فوق به سایت شما برای ساخت صفحات amp کمک می کند.هم اکنون نسخه تجاری این پلاگین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.