پنل API برای جوملا با cAPI Core REST API

مجموعه موبایل و تبلت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,  نسخه :  1.2.6

اگر قصد دارید اپلیکیشن های تحت وب بسازید که با سایت شما مرتبط باشند. افزونه cAPI Core REST API بهتزین گزینه برای ساخت یک API اختصاصی است. البته این افزونه تنها برای استفاده و اتصال به اپلیکیشن های موبایلی نیست و می توان توسط آنها نرم افزارهای حسابداری ، پلاگین های بانکی ، یک سرور مرکزی بابت کارهای اتوماسیونی و ده ها موارد دیگر که با API قابل انجام است را پیاده سازی نمود.هم اکنون این افزونه ارزشمند جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

*درخواستی کاربران

سرویس API برای جوملا و اتصال به نرم افزار اندروید یا سایت های دیگر

مجموعه موبایل و تبلت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه :  1

اگر قصد دارید برای سایت خود یک نرم افزار اندروید بسازید که کارهایی از قبیل ثبت نام ، لاگین ، نمایش مطالب و .. را انجام دهد. باید سایتتان را دارای کد API کنید. تا توسط api بتواند به سایت های دیگر یا نرم افزارهای اندروید متصل شود. افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم به سایت شما یک سرویس API اضافه میکند.این سرویس شامل کارهایی از قبیل ورود و ثبت نام ، نمایش مطالب ، نمایش محصولات ویرچومارت ، هیکاشاپ ، نمایش مطالب انجمن ساز کیوننا ، بلاگ دهی ایزی بلاگ یا مطالب k2 می باشد. هم اکنون این افزونه ارزشمند که بهرخواست کاربران منتشر شده را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اضافه کردن AMP به جوملا با Amp theme for Joomla website

مجموعه موبایل و تبلت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,   نسخه : 1.0.1

AMP یک شتاب دهنده صفحات سایت برای موبایل و دیگر چیز ها می باشد اگر قصد دارید در مورد AMP بیشتر بدانید ابتدا مطلب زیر را مشاهده کنید

شتاب دهنده جوملا در موبایل wbAMP آخرین نسخه

در واقع AMP یک پروژه تحت نظر گوگل است که هدف آن افزایش سرعت ارائه محتوا با استفاده از کدهای ساده مانند AMP HTML در صفحه ابزارهای کوچک مانند موبایل می باشد. به عبارت ساده تر، AMP یک راهی برای ایجاد صفحات وب برای محتوای استاتیک و به صورت HTML  ( صفحاتی که بسته به رفتار و عملیات کاربر تغییری نمی کنند) است که باعث بارگذاری سریع آن ها می گردد. امشب نیز برای شما یک افزونه با نام Amp theme for Joomla website آماده کرده ایم. شاید در مرحله اول فکر کنید که این یک قالب است. اما اشتباه نکنید. این یک پلاگین است که به شما امکان می دهد مطالب سایت و افزونه آگهی های دی جی کلاسفید را به صورت کاملا سازگار در موبایل و تبلت نمایش دهید.

استفاده از فناوری AMP در جوملا با JAmp

مجموعه موبایل و تبلت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.5.8

گوگل به تازگی از فرم ورک AMP رو نمایی کرده است و هدف از ارائه این ابزار بهبود عملکرد صفحات وب حاوی متن, تصویر، فیلم، انیمیشن و…. در موبایل می باشد. هدف از این فناوری گوگل ارائه راهکاری سریع و بهینه برای کاربران می باشد تا به راحتی بتوانند, محتوای صفحات وب, خصوصا سایت هایی که دارای متن زیادی می باشند( مانند سایت های خبری) را به راحتی مشاهده کنند.AMP  برای بهبود سرعت صفحه و قابلیت خوانایی محتوا ایجاد شده است که این معناست که  کدهای استفاده به شدت ساده و بهینه می باشند. اگر شما تولید کننده محتوا هستید و از CMS هایی مانند جوملا برای فعالیت خود استفاده می کنید، حتما به تکنولوژی AMP درآینده نیاز خواهید داشت، مخصوصا برای اینکه بتوانید قابلیت خوانایی محتوای خود را در نسخه موبایل افزایش دهید. پلاگینی که برای شما آماده کرده ایم امکان ساخت یک  صفحه مخصوص موبایل با حجم بسیار کم را به شما می دهد و با اینکار سایت شما برای موبایل صد در صد بهینه خواهد شد.هم اکنون می توانید این افزونه 39 یورویی که با دلار امروز حدود 200 هزارتومان می شود را از گلچین آنلاین دانلود کنید.