ایجاد تب های پیشرفته با Power Tabs

مجموعه تب سازها

1
Like
+1
Dislike
0

Powertabs 216844733

   دمو افزونه  سازنده : jxtc  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.3

power tabs محصولی از شرکت joomlaxtc و یک افزونه پیشرفته برای ساخت تب در جوملاست. این افزونه امکان ساخت تب هایی به شکل اسلایدشو و افقی و عمودی را به شما می دهد و توسط آن می توانید مطالب جوملا یا متن خاص یا کد html خاص را به صورت تب های زیبا نمایش دهید.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت تب و اسلاید مطلب متفاوت Regular Labs Sliders فارسی

مجموعه عکس و تصویر

5
Like
+5
Dislike
0

RegularLabs Sliders Pro 7 2 4

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه :  7.2.4

شاید با شنیدن نام Regular Labs Sliders اولین چیزی که در ذهن شما خطور می کند یک افزونه اسلایدشو باشد. اما این افزونه فقط یک اسلایدشو نیست. بلکه نوعی تب ساز در مطالب شما می باشد.که تب های زیبایی را خلق می کند و درون این تب ها می توانید عکس یا مطلب قرار دهید. این افزونه توانایی خلق دفترچه سوال، لیست خدمات ، اضافه کردن دکمه رفتن به بالای صفحه و ده ها امکان دیگر را دارد و یکی از جذاب ترین و برترین افزونه های شرکت Regular Labs محسوب می شود.که توسط آن می توانید به شدت به زیبایی وبسایت خود اضافه کنید.از این دست افزونه ها در سایت های موزیک و فیلم نیز بسیار استفاده می شوند. هم اکنون می توانید این افزونه فارسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تب ساز فارسی جوملا Regular Labs tabs

مجموعه تب سازها

1
Like
+1
Dislike
0

تب ساز فارسی tabs

Joomla Versions

دمو و سایت سازنده          نسخه افزونه :  7.1.7

تب ساز زیبا و کاملا فارسی nonumber tabs منتشر شد. این تب ساز زیبا مناسب برای سایت هایی می باشد که می خواهند چندین بخش را برای معرفی یک محصول در مطلب خود جا دهند. از قابلیت های جالب این تب ساز امکان قرار گرفتن در بین مطالب و در رنگ های مختلف می باشد. همچنین این تب ساز از راست چین پشتیبانی می کند.

  1. امکانات :
  2. کاملا فارسی
  3. امکان ساخت تب های راست چین (rtl)
  4. امکان قرار دادن تب در مطالب
  5. امکان تعیین سطح دسترسی برای هر تب (اعضا,عمومی و ..) فقط در این نسخه که تجاری هست
  6. امکان تعیین استایل های مختلف و رنگ های متفاوت برای هر تب
  7. امکان قرار دادن ماژول در تب

تب ساز پیشرفته و تجاری JA Tabs Plugin

مجموعه تب سازها

1
Like
+1
Dislike
0

Tab2(1)

   دمو افزونه  سازنده :joomlart  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 2.6.7

JA Tabs Plugin یک پلاگین حرفه ای و محصولی از شرکت جوملا آرت برای ساخت تب های عمودی و افقی در سایت می باشد. این پلاگین قابلیت استفاده در مطلب،ماژول و هر جایی که ویرایشگر متن وجود داشته باشد را دارد. از امکانات این افزونه می توان به داشتن افکت های انیمیشنی،امکان تعیین سایز تب و .. اشاره کرد.هم اکنون این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.