تب ساز جوملا SJ K2 Simple Tabs - Joomla! Module

مجموعه افزونه های k2

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 2.1

SJ K2 Simple Tabs افزونه ای برای ساخت تب های آماده در k2 می باشد. توسط این افزونه می توانید انواع تب های مطالب افقی و عمودی را برای کامپوننت k2 خود بسازید.این افزونه دارای 4 تم مختلف و همچنین کاملا ریسپانسیو می باشد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تب ساز ریسپانسیو جوملا Easy Responsive Tabs

مجموعه تب سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.2

Easy Responsive Tabs یک پلاگین کوچک و جمع و جور برای ساخت انواع تب های ریسپانسیو در جوملا. البته برای ساختن تب توسط این پلاگین باید کدهای مربوط به آن را در مطالب یا ماژول مورد نظر وارد کنید که مقداری زمان بر و سخت تر از ماژول های تب ساز است .اما جالب است بدانید که قیمت این تب ساز  35 دلار می باشد که برای یک پلاگین کمی بالا است و شاید یکی از دلایل بالا بودن قیمت آن ریسپانسیو بودن آن باشد.این افزونه تب ساز را می توانید هم اکنون از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد تب های پیشرفته با Power Tabs

مجموعه تب سازها

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : jxtc  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.3

power tabs محصولی از شرکت joomlaxtc و یک افزونه پیشرفته برای ساخت تب در جوملاست. این افزونه امکان ساخت تب هایی به شکل اسلایدشو و افقی و عمودی را به شما می دهد و توسط آن می توانید مطالب جوملا یا متن خاص یا کد html خاص را به صورت تب های زیبا نمایش دهید.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت تب و اسلاید مطلب متفاوت Regular Labs Sliders فارسی

مجموعه عکس و تصویر

5
+5
0

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه :  7.6

شاید با شنیدن نام Regular Labs Sliders اولین چیزی که در ذهن شما خطور می کند یک افزونه اسلایدشو باشد. اما این افزونه فقط یک اسلایدشو نیست. بلکه نوعی تب ساز در مطالب شما می باشد.که تب های زیبایی را خلق می کند و درون این تب ها می توانید عکس یا مطلب قرار دهید. این افزونه توانایی خلق دفترچه سوال، لیست خدمات ، اضافه کردن دکمه رفتن به بالای صفحه و ده ها امکان دیگر را دارد و یکی از جذاب ترین و برترین افزونه های شرکت Regular Labs محسوب می شود.که توسط آن می توانید به شدت به زیبایی وبسایت خود اضافه کنید.از این دست افزونه ها در سایت های موزیک و فیلم نیز بسیار استفاده می شوند. هم اکنون می توانید این افزونه فارسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.