ماژول نمایش ویژگی های سایت در جوملا JM Best Features

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اژول   نسخه : 1.0.3

هر سایتی که داشته باشید به بخشی برای نمایش اطلاعات سایتتان و ویژگی ها و امکانات شرکتتان به بازدیدکنندگان نیاز دارید. در اینجا 2 راه دارید. یا اینکه چهارچوب این بخش ها را خودتان طراحی کنید . یا اینکه از افزونه اماده استفاده کنید. یکی از این افزونه ها JM Best Features می باشد.این افزونه به شما یک باکس با 5 بخش می دهد. یعنی 4 گوشه و یک مرکز که در هر یک ازین بخش ها می توانید تصویر و توضیحات خود را قرار دهید و سپس این ماژول را در جای دلخواه منتشر کنید. اگر هنوز متوجه کار این افزونه نشدید دمو یا فیلمی که در ادامه مطلب قرار دادیم را مشاهده کنید.هم اکنون می توانید این افزونه را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان فیلد اضافی چارت و نمودار برای جوملا Bar Chart Custom Field

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.1

فیلدهای اضافی در جوملا باعث انقلابی در امکانات و طراحی سایت شدند و به یک باره بسیاری از امکانات را که تا قبل از آن نیاز به کامپوننت های پیچده بود به جوملا اضافه کردند. پلاگینی که اخیرا برای فیلدهای اضافی جوملا طراحی شده پلاگین Bar Chart Custom Field می باشد.توسط این پلاگین می توانید فیلدهای اضافی چارت و نمودار به جوملا اضافه کنید. این پلاگین را هم اکنون رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان افزونه CB Query Field -کوئری گرفتن از دیتابیس

مجموعه افزونه های Community Builder

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :,ماژول   نسخه : 5.0.4

افزونه CB Query Field یک پلاگین  حرفه ای و مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد  که امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد. هنگامی که این افزونه را نصب می کنید .می توانید فیلدهای دلخواه خود را از طریق کوئری گرفتن از  دیتابیس سایت خود ایجاد کرده و بعنوان یک فیلد CB به کاربران سایت خود نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به  امکان ولیدیت کردن و یا همان تایید اعتبار ورودی ها اشاره کرد .همچنین این افزونه امکان نمایش این فیلد های ایجاد شده بصورت چک باکس ، دکمه های رادیویی و یا لیست های کشویی را نیز دارد. هم اکنون این افزونه جذاب را می توانید به صورت کاملا رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان ماژول نمایش آب و هوا جوملا JUX Basic Weather

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  

JUX Basic Weather محصولی از شرکت joomlaux و افزونه ای برای نمایش آب و هوا در جوملا می باشد.و به صورت گرافیکی وضعیت آب و هوا شهر مد نظر شما را از سایت Weather.com گرفته و نمایش می دهد کافیست وارد این سایت شده و کد شهر مد نظر خود را گرفته و در ماژول قرار دهید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.