دانلود رایگان گالری تصاویر برای جوملا MD Gallery

مجموعه عکس و تصویر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه : 1.0.14

MD Gallery یک کامپوننت جالب و کاربردی برای ساخت گالری تصاویر در جوملا می باشد. توسط این افزونه می توانید تصاویر خود را در گروه بندی های مختلف دسته بندی کرده و با متن و توضیحات مورد نظر نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به نمایش تداد بازدید و سبک  بسیار مناسب نمایش تصاویر اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین  به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان افزونه نمایش پیشرفت پروژه برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.1

اگر سایت یا شرکتی دارید که پروژه های مختلفی از قبیل پروژه های طراحی سایت ، برنامه نویسی ، عمرانی ، تحقیقی و ... قبول میکند. توسط این افزونه می توانید درصد پیشرفت پروژه خود را به مشتریان خود نمایش دهید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش ویژگی های سایت در جوملا JM Best Features

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اژول   نسخه : 1.0.3

هر سایتی که داشته باشید به بخشی برای نمایش اطلاعات سایتتان و ویژگی ها و امکانات شرکتتان به بازدیدکنندگان نیاز دارید. در اینجا 2 راه دارید. یا اینکه چهارچوب این بخش ها را خودتان طراحی کنید . یا اینکه از افزونه اماده استفاده کنید. یکی از این افزونه ها JM Best Features می باشد.این افزونه به شما یک باکس با 5 بخش می دهد. یعنی 4 گوشه و یک مرکز که در هر یک ازین بخش ها می توانید تصویر و توضیحات خود را قرار دهید و سپس این ماژول را در جای دلخواه منتشر کنید. اگر هنوز متوجه کار این افزونه نشدید دمو یا فیلمی که در ادامه مطلب قرار دادیم را مشاهده کنید.هم اکنون می توانید این افزونه را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان فیلد اضافی چارت و نمودار برای جوملا Bar Chart Custom Field

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.1

فیلدهای اضافی در جوملا باعث انقلابی در امکانات و طراحی سایت شدند و به یک باره بسیاری از امکانات را که تا قبل از آن نیاز به کامپوننت های پیچده بود به جوملا اضافه کردند. پلاگینی که اخیرا برای فیلدهای اضافی جوملا طراحی شده پلاگین Bar Chart Custom Field می باشد.توسط این پلاگین می توانید فیلدهای اضافی چارت و نمودار به جوملا اضافه کنید. این پلاگین را هم اکنون رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.