دانلود رایگان ماژول نمایش آکاردئونی مطالب در جوملا Easy Accordion Content

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

امشب برای شما عزیزان یک افزونه جالب برای نمایش مطالب به صورت آکاردئونی آماده کرده ایم. نحوه کار با این ماژول بسیار ساده است کافیست وارد ماژول شده و در بخش هایی که مشخص شده عنوان ، توضیحات و متن ادامه مطلب را مشخص کنید. هر بخش یک منوی آکاردئونی می شود که دقیقا شبیه به تصویر بالا نمایش داده می شود. از امکانات این افزونه می توان به سازگاری کامل با زبان فارسی و راست چین وامکان تعیین رنگ ماژول اشاره کرد. هم اکنون این افزونه کاربردی را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان باکس گفتگو و چت آنلاین برای سایت جوملایی JJ Ajax Shoutbox

مجموعه شبکه‌های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 8.1.14

JJ Ajax Shoutbox افزونه ای جهت ایجاد یک باکس چت آنلاین بین کاربران درسایت جوملایی می باشد. نصب و راه اندازی این افزونه تنها 1 دقیقه زمان می برد. کافیست افزونه را نصب کرده و در موقعیت دلخواه منتشر کنید. سپس کاربران شما می توانند با یکدیگر چت آنلاین کنند. نظرات خود را ارسال کنند و ... این افزونه در حال حاضر در بسیاری از سایت های جوملایی استفاده می شود و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید. برای راحتی کار شما عزیزان این افزونه به طور کامل فارسی سازی شده که  دانلود فارسی ساز آن تنها برای اعضای گلچین آنلاین امکان پذیر می باشد.

دانلود رایگان گالری تصاویر برای جوملا MD Gallery

مجموعه عکس و تصویر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه : 1.0.14

MD Gallery یک کامپوننت جالب و کاربردی برای ساخت گالری تصاویر در جوملا می باشد. توسط این افزونه می توانید تصاویر خود را در گروه بندی های مختلف دسته بندی کرده و با متن و توضیحات مورد نظر نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به نمایش تداد بازدید و سبک  بسیار مناسب نمایش تصاویر اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین  به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان افزونه نمایش پیشرفت پروژه برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.1

اگر سایت یا شرکتی دارید که پروژه های مختلفی از قبیل پروژه های طراحی سایت ، برنامه نویسی ، عمرانی ، تحقیقی و ... قبول میکند. توسط این افزونه می توانید درصد پیشرفت پروژه خود را به مشتریان خود نمایش دهید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.