بزرگنمایی تصاویر در جوملا با Magic Zoom PLUS for joomla

مجموعه عکس و تصویر

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 3.3.2

افزونه های Magic Zoom یکی از بهترین افزونه ها برای نمایش تصاویر با امکان بزرگنمایی هستند که تقریبا برای اکثر cms های معروف نوشته شده اند از جوملا و وردپرس گرفته تا ویرچومارت و میجوشاپ ووکامروس.با توجه به اینکه چندی پیش نیز نسخه ویژه هیکاشاپ این افزونه منتشر شده بود. امروز برای شما عزیزان نسخه جوملایی این افزونه را آماده کرده ایم که با قیمت 42 یورو در سایت سازنده به فروش می رسد.توسط این نسخه می توانید تصاویر مورد نظرتان در مطالب جوملا را به صورت لایت باکس (با کلیک روی تصویر کوچک نسخه بزرگ آن به صورت پاپ آپ نمایش داده می شود ) یا به صورت زوم دار نمایش دهید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسلایدشو جوملا JtagUltimateSlider

مجموعه عکس و تصویر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه : 2.0.2

JtagUltimateSlider  یک کامپوننت 30 دلاری است که به تنهایی حدود 200 هزارتومان قیمت دارد . این اسلایدشو جذاب جوملا دارای چندین سبک نمایش تصاویر می باشد. این افزونه توانایی نمایش تصاویر به صورت آکاردئونی و همچنین توانایی نمایش ویدئو را نیز دارد. یعنی می توانید در اسلایدهای خود از تصویر ، ویدئو یا متن استفاده کنید. هم اکنون می توانید این کامپوننت ارزشمند جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین ایجاد برچسب کپی رایت خودکار روی تصاویر سایت Watermark

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1.0.2

اگر قصد دارید روی تمامی تصاویر سایتتان برچسب یا به نوعی کپی رایت بزنید این پلاگین همه آن چیزی است که نیاز دارید. کافیست این پلاگین را نصب کنید. تصویر کپی رایتی که میخواهید روی تصاویر باشد را انتخاب کنید و دیگر کار تمام است ! این پلاگین به صورت خودکار تمامی تصاویر مطالب شما را برچسب زنی می کند. در این پلاگین می توانید مشخص کنید برچسب در کجای تصویر اضافه شود ، سمت راست پایین ، سمت راست بالا ، ست چپ پایین ، سمت چپ بالا یا وسط . و همچنین می توانید سایز لوگو را نیز مشخص کنید.همچنین این افزونه دارای 2 حالت است. یک حالت که از تصاویر اصلی کپی میگیرد و روی کپی آن برچسب میزند به طوری که تصویر اصلی سالم می ماند و دوم اینکه روی تصویر اصلی مستقیما برچسب میزند به طوری که دیگر برچسب قابل حذف نیست . هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان گالری تصاویر برای جوملا MD Gallery

مجموعه عکس و تصویر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه : 1.0.14

MD Gallery یک کامپوننت جالب و کاربردی برای ساخت گالری تصاویر در جوملا می باشد. توسط این افزونه می توانید تصاویر خود را در گروه بندی های مختلف دسته بندی کرده و با متن و توضیحات مورد نظر نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به نمایش تداد بازدید و سبک  بسیار مناسب نمایش تصاویر اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین  به صورت رایگان دانلود کنید.