فریم ورک های جوملا (framework)

بروز رسانی فریم ورک 2.7.1 T3 Framework

مجموعه فریم ورک های جوملا (framework)

0
0
0

فریم ورک T3 یکی از برترین فریم ورک های جوملا می باشد که در تمامی قالب های شرکت Joomla art استفاده می شود. طراحی قالب با فریم ورک کار چندان سختی نیست و با توجه به بسته ای که برای شما قرار دادیم که یک بسته آماده جوملا 3 می باشد. می توانید همانند یک بسته نصبی بسته را نصب کرده . به مدیریت قالب ها رفته و قالب پیش فرض را ویرایش کرده و قالب اختصاصی خود را طراحی کنید. هم اکنون این پکیج ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید

دانلود رایگان فریم ورک T3 شرکت جوملاآرت

 

دانلود آخرین نسخه فریم ورک وارپ Warp Framework برای جوملا

مجموعه فریم ورک های جوملا (framework)

0
0
0

   دمو افزونه  سازنده : warp  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج   نسخه : 6 و 7

فریم ورک وارپ یکی از برترین و قدیمی ترین  فریم ورک هاست که ساختار ساده و البته چابکی دارد و هم اکنون خیلی از شرکت های طراحی سایت جوملایی از آن استفاده می کنند. یکی از این شرکت ها شرکت یوتم می باشد.اما اکثر کاربرانی که از این فریم ورک استفاده می کنند در اپدیت این فریم ورک دچار مشکل می شوند چرا که با کلیک روی متن آپدیت به سایت اصلی یوتم هدایت می شوند و در آن سایت نیز هیچ خبری از آپدیت نیست و اگر از یوتم بپرسید به جای آنکه فریم ورک اصلی را به شما دهد به شما پیشنهاد خرید قالب یا در صورت وجود نسخه آپدیت قالب را می دهد.از همین رو نسخه جدید فریم ورک وارپ را برای شما عزیزان اماده کردیم. در این پکیج 2 نسخه فریم ورک وارپ وجود دارد. نسخه 6 و نسخه 7 . دقت داشته باشید که قالب هایی که از فریم ورک 6 استفاده می کنند را نمی توان به فریم ورک 7 آپدیت کرد. و فقط می توانید به نسخه جدیدتر فریم ورک 6 آپدیت کنید.  همچنین قبل از هرگونه آپدیت بکاپ را فراموش نکنید

دانلود رایگان فریم ورک T3 شرکت جوملاآرت

مجموعه دانلود رایگان

1
+1
0

   دمو :ندارد   سازنده :joomlart   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج   نسخه افزونه :  2.7.1

همیشه موقع انتخاب یک قالب یا بسته مناسب برای طراحی یک سایت خاص به رنگ-موقعیت های قالب,چهارچوب قالب ,ریسپانسیو و سازگاری آن با موبایل و این دست موارد توجه می شود.اما چیزی که خیلی از طراحان از آن قافل می مانند فریم ورک قالب می باشد.بدون شک فریم ورک قالب شما تاثیر مستقیمی در حجم-سازگاری آن با موبایل و تبلت و سئو آن خواهد داشت.اگر مقداری در منابع و سایت های خارجی تحقیق کنید میبینید که فریمورک t3 یکی از برترین فریم ورک های پیشنهادی اکثر برنامه نویسان است.که این امر به دلایل زیادی است که در لینک های زیر قالب مشاهده است:

مقایسه 8 فریم ورک برتر جوملا

11 فریم ورک برتر جوملا از دیدگاه وارپ تم

3 فریم ورک برتر جوملا از دیدگاه اسکوپ

9 فریم ورک برتر از دیدگاه جوملا شاین

و همانطور که مشاهده می کنید در تمامی این مقایسه ها همیشه فریم ورک t3 و warp در صدر جداول می باشند. که این امر نشان از کاربردی بودن این فریم ورک ها می دهد.از همین رو فریم ورک حرفه ای t3 را برای شما عزیزان آماده کردیم. در صورتی که قالب شما از این فریم ورک استفاده میکند می توانید توسط بسته موجود فریم ورک قالب را به آخرین نسخه موجود ارتقاء دهید.همچنین قبل از هرکاری اصل بکاپ را فراموش نکنید.

دانلود رایگان فریم ورک YT Framework

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو: ندارد شرکت سازنده : smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین, نسخه افزونه : 3.0.3

هر کتابخانه‌ای که تهیه و تنظیم شده باشد تا از تکرار در برنامه نویسی جلوگیری کند و کار برنامه نویس را ساده کند فریم ورک نامیده می‌شود. اما فریم ورک چیزی بیش از یک کتابخانه است. به عنوان مثال یک شرکت مانند سونی را در نظر بگیرید؛ آیا سونی هربار برای ساخت یک تلویزیون به تکنولوژی مشابه همه کیت‌ها و مدار‌ها را دوباره طراحی می‌کند!؟ آیا از نظر زمان و هزینه اقتصادی باعث ضرر این شرکت نخواهد شد؟ طبیعتاً سونی همه اطلاعات را در جایی نگه داشته و تنها تغییراتی در آن اعمال می‌کند و خروجی یک محصول جدید را در نتیجه خواهد داشت.

فریم ورک‌ها بر اساس ساختار برنامه نویسی شی گرایی تحت عنوان Model، View، Controller به اختصار MVC ساخته می‌شوند. اما نمی‌توان گفت کتابخانه‌هایی که بر اساس شی گرایی ساخته نشده‌اند فریم ورک نیستند. عموما پرتال‌ها و سیستم‌های مدیریت محتوا مثل جوملا، مامبو، دروپال، وردپرس و … در ‌‌نهایت تبدیل به یک کتابخانه یا فریم ورک می‌شوند. لازم به ذکر هست که خود این فریم ورک‌ها می‌توانند فریم ورک‌های دیگر را نیز میزبانی کنند. مانند جوملا که فریم ورک Gantry برای قالب‌های جوملا، کار طراحی و مدیریت قالب را سهل و آسان می‌کند و بسیاری از قالب‌های جوملا امروزه از فریم ورک‌ها استفاده می‌کنند.

اگر شما از قالبهای شرکت اسمارت ادد آنز استفاده میکنید قالبهای شما بر پایه فریمورک YT میباشد که میتوانید این فریمورک را به رایگان آپدید نمایید اگر به هر دلیلی اختلال در آپدیت شما وجود داشت میتوانید فایلی که ما برای دانلود قرار داده ایم را دانلود و به صورت جداگانه نصب نمایید تا فریمورک شما آپدیت گردد.لازم به ذکر است قبل از آپدیت پلاگین YT  حتما از وبسایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه نمایید تا در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده بتوانی وبسایت را بازگردانی نمایید.