نمایش اسکرولی خبر ها در جوملا News Ticker Headlines فارسی

مجموعه نمایش اخبار

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  2

امروز برای شما عزیزان یکی از کاربردی ترین افزونه ها برای طراحی انواع سایت ها را آماده کرده ایم. چیزی که تا پیش از این نسخه فارسی و سازگار آن فقط برای جوملا 2.5 موجود بود.افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم افزونه News Ticker Headlines نام دارد.این افزونه ویژه نمایش سرخط اخبار به صورت یک نوار اسکرولی می باشد .اما مشکلی که این افزونه داشت کار نکردن آن در قالب های راست چین بود که مارا مجبوربه بازنویسی این افزونه و تغییر در استایل آن کرد.از همین رو این افزونه را می توان تا امروز قوی ترین افزونه نمایش سرخط خبرها به صورت اسکرولی دانست.از امکانات این افزونه می توان به امکان تغییر رنگ ، تغییر سایز و رنگ فونت ها ، نمایش یا عدم نمایش دکمه های کنترل و تغییر متن اخبار اشاره کرد. هم اکنون می توانید نسخه اختصاصی این افزونه را برای اولین بار به صورت کاملا فارسی و راست چین از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش اخبار جوملا JA Content Slider Module

مجموعه عکس و تصویر

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  2.7.3

JA Content Slider Module  محصولی از شرکت جوملاآرت و ویژه نمایش آخرین مطالب یک مجموعه یا چندین مجموعه به صورت اسکرول مطالب می باشد. این مدل اسلایدشوها در انواع سایت های خبری ، شرکتی و .. استفاده می شوند.از امکانات این افزونه می توان به امکان نمایش اخبار بدون تصویر ، دارای دو حالت افقی و عمودی ، و پشتیبانی همزمان از جوملا و K2 اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش اخبار در جوملا JUX News Wall

مجموعه نمایش اخبار

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده :joomlaux   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ,ماژول   نسخه :  1.3.2

jux News wall یک ماژول خبری و محصولی از شرکت جوملا یو ایکس است. همانطور که از نام این افزونه مشخص است این افزونه ویژه نمایش اخبار در سایت بکار می رود و از مطالب جوملا و K2 به خوبی پشتیبانی می کند. از امکانات این افزونه می توان به ریسپانسیو بودن ، نمایش اخبار با فیلتر های گوناگون برای مثال نمایش بر اساس مجموعه ، نویسنده ، تاریخ یا تگ ، پشتیبانی از ویدئو و چندرسانه ای  و همچنین داشتن چندین حالت مختلف برای نمایش مطالب اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه اورجینال این محصول ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش پیغام با افکت زیبا در جوملا

مجموعه نمایش اخبار

0
0
0

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

اگر قصد نمایش یک پیغام یا آدرس یا شماره تماس در سایتتان را دارید اما یک افزونه مناسب برای نمایش آن پیدا نکردید بهتر است از این ماژول 7 کیلوبایتی استفاده کنید. این ماژول با افکت های Css پیغام مورد نظر شما را در موقعیت مورد نظرتان در سایت نمایش می دهد. در بخش مدیریت این ماژول در بخش قرار دادن پیام دسترسی شما دقیقا برای با بخش ارسال مطالب است.یعنی یک باکس با ادیتور پیش فرض سایتتان دارید که در آن می توانید هرطور که دلتان می خواهد به پیامتان رنگ و لعاب دهید و حتی به آن عکس اضافه کنید .با توجه به اینکه این ماژول تنها از css استفاده می کند به طور حتم با 99 درصد سایت ها سازگار است و به راحتی می توانید ازآن در سایتتان استفاده نمایید.