ماژول نمایش اخبار جوملا JA Content Slider Module

مجموعه عکس و تصویر

0
Like
0
Dislike
0

2

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  2.7.3

JA Content Slider Module  محصولی از شرکت جوملاآرت و ویژه نمایش آخرین مطالب یک مجموعه یا چندین مجموعه به صورت اسکرول مطالب می باشد. این مدل اسلایدشوها در انواع سایت های خبری ، شرکتی و .. استفاده می شوند.از امکانات این افزونه می توان به امکان نمایش اخبار بدون تصویر ، دارای دو حالت افقی و عمودی ، و پشتیبانی همزمان از جوملا و K2 اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش پیغام با افکت زیبا در جوملا

مجموعه نمایش اخبار

0
Like
0
Dislike
0

Golchonline218578(1)

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

اگر قصد نمایش یک پیغام یا آدرس یا شماره تماس در سایتتان را دارید اما یک افزونه مناسب برای نمایش آن پیدا نکردید بهتر است از این ماژول 7 کیلوبایتی استفاده کنید. این ماژول با افکت های Css پیغام مورد نظر شما را در موقعیت مورد نظرتان در سایت نمایش می دهد. در بخش مدیریت این ماژول در بخش قرار دادن پیام دسترسی شما دقیقا برای با بخش ارسال مطالب است.یعنی یک باکس با ادیتور پیش فرض سایتتان دارید که در آن می توانید هرطور که دلتان می خواهد به پیامتان رنگ و لعاب دهید و حتی به آن عکس اضافه کنید .با توجه به اینکه این ماژول تنها از css استفاده می کند به طور حتم با 99 درصد سایت ها سازگار است و به راحتی می توانید ازآن در سایتتان استفاده نمایید.

ماژول نمایش اخبار جوملا Popular news items - vertical layout فارسی

مجموعه نمایش اخبار

1
Like
+1
Dislike
0

Joomlanewsshow3

   دمو افزونه  سازنده :SVT   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1.2 تجاری

همانطور که می دانید پیدا کردن ماژول برای نمایش اخبار جوملا کار چندان ساده ای نیست مخصوصا اگر بخواهید ماژول ساده و شکل و شمایلی ایرانی داشته باشد و بدون پیچیدگی های همیشگی باشد.از همین رو امروز برای شما افزونه ای آماده کرده ایم که بدون شک می توان آن را جزو 5 افزونه برتر جوملا برای نمایش اخبار دانست.افزونه ای که یاد افزونه گلوبال نیوز را برای ایرانی ها تداعی می کند. ماژول Popular news items - vertical layout یک افزونه خبری برای جوملا می باشد که در 2 نسخه رایگان و تجاری عرضه شده .این ماژول دقیقا تمامی امکاناتی که شما برای نمایش اخبار سایتتان نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد.نکته جالب در مورد این افزونه توجه به تمامی جزئیات و امکان شخصی سازی تک تک بخش های افزونه می باشد به طوری که شما حتی می توانید رنگ فونت تاریخ را متفاوت از رنگ فونت عنوان انتخاب کنید و حتی می توانید چینش تک تک آیتم های این ماژول را شخصی سازی کنید.نسخه ای که امروز برای شما آماده کرده ایم نسخه فارسی و تجاری این افزونه می باشد که برای اولین بار توسط گلچین آنلاین منتشر می شود.در ادامه نگاهی به برخی امکانات این افزونه میکنیم.

نمایش مطالب به صورت لیست در جوملا SJ Listing Tabs for Content

مجموعه مدیریت مطالب

5
Like
+5
Dislike
0

Cb1c367cf984f0ad2cae4fa928f517fc XL

   دمو افزونه  سازنده : smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1.1

SJ Listing Tabs for Content افزونه ای ویژه نمایش مطالب جوملا به شکل لیستی و بر اساس هر مجموعه یک تب می باشد. این افزونه محصولی از شرکت اسمارت اددوان بوده و هم اکنون می توانید آخرین نسخه آن را که به درخواست کاربران منتشر شده از گلچین آنلاین دانلود کنید.