نمایش لوگوی کمپانی ها و محصولات در سایت JUX Logo Showcase جوملا

مجموعه نمایش اخبار

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.5

اگر قصد دارید آرم و لوگوی شرکت هایی که سایت شما با آنها کار می کند یا لیست حامیان خودتان یا حتی لوگو مشتریان خود را در سایت نمایش دهید افزونه JUX Logo Showcase گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. توسط این افزونه می توانید لوگوهای مد نظرتان را در سایت نمایش دهید.از امکانات این افزونه می توان به قابلیت Drag And Drop  یا همان کشیدن و رها کردن تصاویر در سایت و همچنین دارا بودن افکت های مختلف اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش لیست مجموعه های سایت با SJ Content Categories جوملا

مجموعه نمایش اخبار

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  3.2

 SJ Content Categories افزونه ای جهت نمایش لیست مجموعه های مطالب می باشد. این افزونه تقریبا کار منوها را انجام می دهد و مجموعه های شما به همراه  تعداد مطالب موجود درآنها را به صورت یک لیست نمایش می دهد.SJ Content Categories دارای 4 طرح بندی مختلف و قابلیت ریسپانسیو می باشد و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش اخبار و مطالب جوملا Article Timeline Anywhere

مجموعه نمایش اخبار

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  2.2

همانطور که می دانید هرساله سبک های جدیدی از نمایش مطالب و اخبار در سایت به وجود می آیند که موجب تنوع هرچه بیشتر سایت ها و خلق ایده های جدید می شود. یکی از جدیدترین این سبک ها سبک نمایش نوار زمانی مطالب است .توسط این ماژول می توانید مطالب سایتتان را در قالب یک نوار زمانی به ترتیب تاریخ در هر موقعیتی از سایت نمایش دهید.این ماژول برای سایت های خبری ، تحلیلی ، شرکتی و.. که دوست دارند کاربرانشان برخی مطالب و اخبار مهمشان را به ترتیب مشاهده کنند بسیار کاربردی می باشد.پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر فیلم دمو وآموزشی در ادامه مطلب را مشاهده کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزونه خبری جوملا ijoomla Publisher Pro

مجموعه نمایش اخبار

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : Package  نسخه : 3.0.18

ijoomla Publisher یا ناشر آی جوملا یک افزونه ویژه طراحی یک سایت مخصوصا خبری است. این افزونه سایت شما را به چیزی شبیه به CNN یا BBC تبدیل میکند.و یک پکیج کامل از افزونه های اخبار و نمایش خبر در یک چهارچوب جذاب و حرفه ای است.اما مهمترین امکان این افزونه امکان داشتن چندین نویسنده است. نویسندگان می توانند به راحتی در سایتتان ثبت نام کنند و به یک نویسنده یا ادیتور تبدیل شوند و نیاز به دسترسی مدیریت هم نیست. جالب است بدانید قیمت این افزونه حدود 197 دلار و حدود یک میلیون دویست هزارتومان به دلار امروز است. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker