دانلود رایگان ماژول نمایش آکاردئونی مطالب در جوملا Easy Accordion Content

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

امشب برای شما عزیزان یک افزونه جالب برای نمایش مطالب به صورت آکاردئونی آماده کرده ایم. نحوه کار با این ماژول بسیار ساده است کافیست وارد ماژول شده و در بخش هایی که مشخص شده عنوان ، توضیحات و متن ادامه مطلب را مشخص کنید. هر بخش یک منوی آکاردئونی می شود که دقیقا شبیه به تصویر بالا نمایش داده می شود. از امکانات این افزونه می توان به سازگاری کامل با زبان فارسی و راست چین وامکان تعیین رنگ ماژول اشاره کرد. هم اکنون این افزونه کاربردی را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش لوگوی کمپانی ها و محصولات در سایت JUX Logo Showcase جوملا

مجموعه نمایش اخبار

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.5

اگر قصد دارید آرم و لوگوی شرکت هایی که سایت شما با آنها کار می کند یا لیست حامیان خودتان یا حتی لوگو مشتریان خود را در سایت نمایش دهید افزونه JUX Logo Showcase گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. توسط این افزونه می توانید لوگوهای مد نظرتان را در سایت نمایش دهید.از امکانات این افزونه می توان به قابلیت Drag And Drop  یا همان کشیدن و رها کردن تصاویر در سایت و همچنین دارا بودن افکت های مختلف اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش لیست مجموعه های سایت با SJ Content Categories جوملا

مجموعه نمایش اخبار

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  3.2

 SJ Content Categories افزونه ای جهت نمایش لیست مجموعه های مطالب می باشد. این افزونه تقریبا کار منوها را انجام می دهد و مجموعه های شما به همراه  تعداد مطالب موجود درآنها را به صورت یک لیست نمایش می دهد.SJ Content Categories دارای 4 طرح بندی مختلف و قابلیت ریسپانسیو می باشد و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش اخبار و مطالب جوملا Article Timeline Anywhere

مجموعه نمایش اخبار

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  2.2

همانطور که می دانید هرساله سبک های جدیدی از نمایش مطالب و اخبار در سایت به وجود می آیند که موجب تنوع هرچه بیشتر سایت ها و خلق ایده های جدید می شود. یکی از جدیدترین این سبک ها سبک نمایش نوار زمانی مطالب است .توسط این ماژول می توانید مطالب سایتتان را در قالب یک نوار زمانی به ترتیب تاریخ در هر موقعیتی از سایت نمایش دهید.این ماژول برای سایت های خبری ، تحلیلی ، شرکتی و.. که دوست دارند کاربرانشان برخی مطالب و اخبار مهمشان را به ترتیب مشاهده کنند بسیار کاربردی می باشد.پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر فیلم دمو وآموزشی در ادامه مطلب را مشاهده کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.