نمایش دیتابیس به صورت جدول در جوملا با Table JX

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 3.5.1

اگر قصد دارید اطلاعات دیتابیس خود را به صورت جدول  در جوملا نمایش دهید افزونه Table JX گزینه مناسبی است.توسط این افزونه می توانید اطلاعات دیتابیس را به صورت جدول بندی با قابلیت تعیین نوع چیدمان ، تعیین رنگ هر سطر، و.. در سایت خود نمایش دهید.

جدول پیشرفته جوملا JGrid Pro

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 4.4.4

افزونه ای که امشب برای شما منتشر میکنیم تا حدودی با یک جدول ساز معمولی متفاوت است. JGrid Pro یک افزونه جالب است که مطالب را به صورت جدولی نمایش می دهد. اما فرق این افزونه با جداول معمولی داینامیک بودن آن است. در این جدول شما می توانید مشخص کنید که چه گروهی از افراد قادر به تغییر فیلدها باشند. برای مثال یک گروه نمایندگی بسازید و به آنها امکان دهید تا جدول قیمت را روزانه تغییر دهند. از همین رو این افزونه یک جدول ساز تعاملی با امکان تغییرات از محیط کاربری می باشد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول جدول ساز جوملا VJ Basic Table

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

VJ Basic Table  افزونه ای جهت ساخت جداول مختلف در جوملاست. توسط این افزونه می توانید یک جدول ساده با ادیتوری که درون خود ماژول قرار دارد بکشید یا یک جدول sql  یا CSV, انتخاب با شماست. این افزونه تمامی امکانات مورد نیاز برای ساخت یک جدول حرفه ای را در جوملا دارد.از جمله جداول استاتیک ، داینامیک ، جداول با css اختصاصی. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت نمودار و دیاگرام برای سایت جوملایی VJ Sequence Diagram

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.1

VJ Sequence Diagram افزونه ای جهت ساخت دیاگرام و نمودار در جوملا برای نمایش آمار و نتایج می باشد. این افزونه محصولی از شرکت vj-tools.com می باشد و توانایی تبدیل متن به دیاگرام را به گفته سایت سازنده دارد. هم اکنون می توانید این ماژول کاربردی را از گلچین آنلاین دالود کنید.