طراحی چارت و نمودار سه یعدی در سایت جوملایی VJ 3D Chart

مجموعه ساخت جدول و قیمت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.1.0

ممکن است برخی مواقع بخواهید  نموداری از آمار و ارقام را به شکل زیبا تر و 3 بعدی در سایتتان نمایش دهید. اینجاست که افزونه VJ 3D Chart به کمک شما خواهد آمد. توسط این افزونه می توانید نمودارهای خود را به صورت سه بعدی در سایت نمایش دهید.این افزونه دیتا و اطلاعات مورد نیاز را از یک فایل text فراخوانی می کند.که بسیار ساده و راحت است و برای راحتی کاربران تعدادی مثال و فایل آماده نیز همراه با ماژول قراردارد تا کاربر به راحتی بتواند چارت ها و نمودارهای سه بعدی خود را در سایت نمایش دهد.

دانلود کامپوننت نمایش جداول و نمودار جوملا vchart

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 2.9

اگر به دنبال ساخت انواع گزارش های آماری از دیتابیس خود هستید افزونه Vchart یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. توسط این افزونه می توانید انواع چارت ها و نمودارها را برای نمایش گزارش در سایتتان استفاده کندو انواع دیتابیس ها مثل Sql و  oracle را در آن وارد کنید یکی از برترین مزایای این افزونه سازگاری با زبان های RTL می باشد بدین معنی که با زبان فارسی مشکلی ندارد و به راحتی می توانید در سایت های فارسی نیز از آن استفاده کنید. هم اکنون در خیلی از سایت های معتبر جهانی مثل سایت های بانکی ، صرافی ها ، سایت های اقتصادی ، سایت های آموزشی و .. از این دست افزونه ها استفاده می شود و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت جدول قیمت برای سایت جوملایی Easy Pricing Table

مجموعه ساخت جدول و قیمت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.4

Easy Pricing Table یک محصول کد باز و تمیز و ریسپانسیو برای جوملاست که توسط آن می توانید جداول قیمت مورد نظر خود را طراحی کنید. حجم کم ، استفاده آسان و نمایش خوب در موبایل و تبلت از ویژگی های این محصول ارزشمند می باشد.هم اکنون می توانید این ماژول حرفه ای جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول چارت سازمانی و محصولات برای جوملا

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : joomga  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم افزونه ای ویژه ساخت انواع چارت در جوملا می باشد. توسط این افزونه می توانید چارت های سازمانی ، چارت های نمودار غذایی، انواع هرم های غذایی،خبری،سیاسی ، شغلی  و سازمانی همراه با توضیحات و.. بسازید.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.