×

هشدار

JFolder::create: مسیر در open_basedir وجود ندارد

وریفای کننده سایت جوملایی eorisis: Verification

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه :  1.5

وریفای کننده سایت جوملایی eorisis: Verification یک افزونه گرفتن تاییدیه سایت برای موتورهای جستجو می باشد. همانطور که می دانید هنگامی که بخواهید سایت خود را در گوگل وبمستر ، گوگل آنالیز ، yandix و... ثبت کنید باید سایت خود را توسط کد یا فایلی که به شما می دهند وریفای کنید. توسط این افزونه به راحتی می توانید کد را در پلاگین قرار داده و سایت خود را وریفای کنید.

کوتاه کننده لینک پروفایل کاربران Easy social URL Shortener

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  2.0.7

*درخواستی کاربران

ایزی سوشسیال یک افزونه بسیار جامع و قدرتمند ساخت شبکه های اجتماعی در جوملاست که توسط آن می توانید شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک در جوملا طراحی کنید.Easy social URL Shortener یکی از اپ های الحاقی کامپوننت ایزی سوشیال می باشد که توسط آن می توانید لینک ها را کوتاه تر کنید و کاربران شبکه  اجتماعی شما تنها با درج نام کاربری خود در انتهای سایت به پروفایل خود دسترسی داشته باشند . برای مثال اگر نام کاربری mohammad باشد کاربر می تواند با آدرس : www.yoursite.com/mohammad  به پرفایل خود دسترسی داشته باشد. شبیه به چنین امکانی در فیسبوک نیز وجود دارد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کلمات کلیدی خودکار در مطالب سایت Skyline Keyword Linking جوملا

مجموعه بهينه سازي و سئو

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,   نسخه : 2.0.5

حتما تابحال خیلی از سایت های بزرگ خبری را دیده اید که در میان مطالبشان بعضی از کلمات لینک دار شده و به اصطلاح کلمات کلیدی هستند.آیا فکر میکنید نویسندگان مطالب تک تک کلمات را لینک دار میکنند؟ آن هم در سایتی که روزنه 100 مطلب ممکن است منتشر کند؟ تا جایی که ما می دانیم خیر ! اکثر سایت ها از یک سیستم تبدیل کننده بعضی کلمات به کلمات کلیدی استفاده میکنند که به صورت خودکار در میان مطالب گشته و برخی کلماتی که قبلا مشخص کردید را کلیدی و لینک دار میکند. این کار در جوملا نیز قابل انجام است. توسط افزونه Skyline Keyword Linking می توانید تعدادی کلمات کلیدی در کامپوننت تعریف کنید وبه افزونه بگویید اگر در مطالب جوملا یا کامپوننت K2 چنین کلماتی دید آنها را لینک دار و کلیدی کند. همچنین از امکانات این افزونه می توان به قابلیت نوفالو کردن لینک ها ، تعیین نوع تگ( h1 تا h5 )  نیز اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزونه کمکی برای فعال کردن SSL در جوملاAimy Canonical PRO فارسی

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.5

همانطور که می دانید گوگل مدت نه چندان زیادیست که فعال بودن ssl روی دامنه ها را به عنوان یک فاکتور مهم در رتبه سئو سایت در نظر گرفته. از همین رو خیلی از سایت ها در حال فعال سازی SSL روی دامنه های خود هستند تا سایتشان با Https بالا بیاید. اما چیزی که ممکن است خیلی از وبمستران و مدیران سایت از آن آگاه نباشند این است که با فعال کردن https روی سایت شما باید در گوگل وبمستر مجددا آدرس سایت خود را با https ثبت کنید.و همچنین در جوملا و htacess نیز تنظیماتی انجام دهید تا تمامی لینک های شما و حتی لینک های تصاویر با https لود شوند. اگر به طور کلی حوصله این تنظیمات را ندارید. می توانید به راحتی و با نصب این پلاگین و قراردادن آدرس سایت خود در آن دامنه اصلی خود را معرفی کنید تا تمامی لینک های شما از http به https تبدیل گردند.البته این تنها یکی از امکانات این افزونه است .از دیگر امکانات این افزونه می توان به بهینه سازی لینک های تکراری در ویرچومارت و هیکاشاپ و حذف علامت سوال ؟ از لینک ها اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.