ساخت انواع تگ و اپن گراف در جوملا باITPMeta Premium

مجموعه بهينه سازي و سئو

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 4.7

ITPMeta افزونه ای حرفه ای برای مدیریت تگ ها و کلمات کلیدی در جوملاست. البته این افزونه مثل دیگر افزونه ها تنها برای اضافه کردن کلمات کلیدی معمولی به سایت کاربرد ندارد. بلکه می تواند تگ های اپن گراف را نیز به سایت اضافه کند تا در شبکه های اجتماعی مختلف به راحتی نمایش داده شوند.منظور از تگ های اپن گراف تگ هایی هستند که می توان با کمک آن مطالب را بسیار بهتر در شبکه های اجتماعی نمایش داد.این افزونه یکی از کاربردی ترین افزونه های سئو است و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ریدایرکت دامنه با www Redirect در جوملا

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :, پلاگین  نسخه :  1.0

یکی از کارهایی که بعد از طراحی هر سایتی باید انجام دهید. ریدایرکت دامنه است. همانطور که می دانید بعد از طراحی سایت . سایتتنان با 2 آدرس بالا خواهد آمد. اولین آدرس با www  یعنی www.siteshoma.com و دومین آدرس بدون www یعنی siteshoma.com   جالب است بدانید در این مواقع گوگل این دو آدرس را دو سایت مجزا تشخیص داده و در نهایت یکی را جریمه میکند که از دیگری کپی کرده ! از همین رو تمامی افراد و طراحان حرفه ای بعد از طراحی سایت اقدام به تصحیح فایل htacess برای این مورد میکنند. اما اگر شما نیز جزو آن دسته کسانی هستید که دوست ندارید در فایل htacess تغییرات ایجاد کنید یا اطلاعت کافی ندارید و نگرانید با تغییر این فایل سایتتان از دسترس خارج شود. کافیست این افزونه را نصب کنید و آن را فعال کنید تا به دلخواه شما سایت شما را روی یکی از این دو حالت یعنی با www  یا بدون www  بالا آورد .

سبک کردن سایت با بهینه سازی فایل HTML جوملا Html Minifier

مجموعه بهينه سازي و سئو

0
0
0

    سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 1

اگر قصد دارید سایت خود را سبک تر و کم حجم تر کنید یکی از روش ها بهینه سازی فایل های HTML است. پلاگینی که امشب برای شما آماده کرده ایم ویژه بهینه سازی و سبک کردن فایل های HTML سایت است. توسط این پلاگین می توانید سایت خود را سبک تر و سرعت لود را بهبود ببخشید.

ریدایرکت دائمی صفحات در جوملا با Massive Redirects

مجموعه بهينه سازي و سئو

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 3.1

ریدایرکت 301، ریدایرکت دائمی است که از یک URL به یک URL دیگر صورت می‌گیرد. در واقع، ریدایرکت 301 بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو را برای همیشه به آدرسی غیر از آنچه کاربر در مرورگر خود تایپ کرده (یا بر روی لینک آن در نتایج جستجو کلیک کرده) است، منتقل می‌کند.با استفاده از ریدایرکت 301 می‌توانید تمام URLهای مختلف که برای یکی از صفحات سایت‌تان وجود دارند را یک جا جمع کنید تا موتورهای جستجو تمام این آدرس‌ها را تحت عنوان یک صفحه رتبه‌بندی کنند.به صورت عادی ریدایرکت 301 در جوملا باید توسط htaccess انجام گیرد. اما با افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم می توانید ریدایرکت های دائمی را از مدیریت خود جوملا انجام دهید.برای مثال اگر بخواهید تمامی صفحاتی که دارای html. در انتهایشان هستند را به صفحات بدون html. ریدایرکت همیشگی کنید این افزونه برای شما کاربردی خواهد بود.

hit tracker