ای جکسی کردن دی جی کلاسفید با AJAX App for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1.3

اگر بخواهید با جوملا یک سایت آگهی و تبلیغات راه اندازی کنید اولین گزینه شما افزونه دی جی کلاسفید خواهد بود . این افزونه یک افزونه همه کاره و بسیار حرفه ای برای ساخت یک سایت آگهی می باشد. امشب برای شما عزیزان یکی از الحاقات پیشرفته این افزونه را آماده کردیم. توسط این اپ الحاقی می توانید دی جی کلاسفید را ای جکسی کنید. هم اکنون این افزونه کاربردی که به درخواست کاربران منتشر شده را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم جامع مدیریت تبلیغات جوملا SocialAds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : Techjoomla  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.1.8

هرچند که جوملا به طور پیشفرض یک سامانه جامع مدیریت تبلیغات دارد . اما افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم پیشرفته تر و کاملتر می باشد. افزونه SocialAds افزونه ای ویژه ساخت یک بخش ایجاد و ارسال تبلیغات توسط کاربران سایت می باشد. در این سیستم کاربران می توانند تبلیغات خود را بسازند و برای شما ارسال کنند  و همان زمان نیز هزینه آن را پرداخت کنند و بعد از تایید شما تبلیغات در سایت منتشر شود. همچنین امکان پیگیری و نمایش آمار تبلیغاتشان را نیز در پنل خود دارند.و حتی نرخ CTR را نیز می توانند در پنل خود مشاهده کنند. هم اکنون آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کامپوننت مدیریت تبلیغات جوملا Banners Auctions Wizard

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه :  1.0.2

Banners Auctions Wizard در نوع خود یک کامپوننت جالب و جدید می باشد.این کامپوننت محصول شرکت nordmograph.می باشد همان شرکتی که افزونه امتیاز دهی و امتیازگیری آلفایوزرپوینت را ساخته است. کامپوننت جدیدی که این شرکت منتشر کرده یک کامپوننت مدیریت تبلیغات می باشد. به طوری که شما لیست بخش هایی که می خواهید در سایتتان برای تبلیغ اجاره دهید را در این کامپوننت وارد می کنید و سپس کاربر می تواند با پرداخت هزینه آن بخش ها را خریداری و تبلیغ خود را ارسال کند. اما جذابیت این افزونه انجاست که این خرید بر اساس امتیاز کاربر صورت میگیرد. در واقع قبل از نصب این افزونه باید افزونه آلتایوزرپوینت را نصب کنید و یک سیستم امتیازی در سایتتان راه اندازی کنید سپس کاربری که امتیاز را خریداری کرده یا به طریقی مثل بازدید از مطالب یا ارسال فایل خاصی بدست آورده می تواند با خرج آن امتیاز در سایت شما تبلیغات کند.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد فاکتور در سیستم مدیریت آگهی با Invoices App for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : DJextensions  سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین   نسخه : 1.2.1

افزونه Invoices App for DJ-Classifieds افزونه ای ویژه ارائه فاکتور در سیستم مدیریت آگهی دی جی کلاسفید می باشد. از امکانات این پلاگین می توان به امکان اضافه کردن منوی فاکتورها در پروفایل کاربر و اضافه کردن فیلدهای دلخواه مثل ایمیل - شهر - آدرس و .. به فاکتور اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.