ارسال پیام خصوصی در سایت آگهی Personal Messages (UDDEIM integration) App for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 3.5.1

افزونه دی جی کلاسیفیدز یکی از برترین افزونه های ساخت سایت اگهی ، تبلیغات و املاک در جوملاست که توسط آن می توانید هرچیزی که در یک سایت آگهی مورد نیازتان است را پیاده سازی کنید. این افزونه با توجه به تمامی امکاناتی که دارد. تعدادی الحاقات تجاری دارد که قدرت آن را چند برابر می کند. یکی از این الحاقات Personal Messages (UDDEIM integration) App for DJ-Classifieds می باشد.توسط این پلاگین الحاقی کاربران شما می توانند برای یکدگیر پیغام خصوصی در سایت ارسال کنند .وسوالات خود را بپرسند و حتی باهم روی قیمت چانه بزنند.این افزونه به خودی خود امکان تبادل پیام ندارد و برای اینکار از یک کامپوننت مخصوص تبادل پیام جوملا یعنیUDDEIM  استفاده میکنید.

پیشنهاد قیمت برای آگهی ها با Offers App for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 3.7

تقریبا اکثر کسانی که با جوملا کار می کنند با افزونه دی جی کلاسیفیدز آشنا هستند. این افزونه یک کامپوننت ارسال و مدیریت آگهی ها در جوملاست. هرچند که این افزونه به نام افزونه مدیریت آگهی در ایران شناخته می شود اما درواقع چیزی بسیار بیشتر از یک سیستم مدیریت آگهی است و در انواع سایت های املاک ، سایت های مشاغل و کاریابی و.. نیز استفده می شود. این افزونه بسیار جامع و پرامکانات است اما در کنار تمامی امکانات خود تعداد اپ (یا پلاگین الحاقی ) نیز برای آن نوشته شده. یکی از این اپ ها افزونه Offers App for DJ-Classifieds این افزونه را با یک افزونه پیشنهاد تخفیف اشتباه نگیرید ! چرا که اینبار پیشنهاد را خریداری می دهد نه فروشند ! برای مثال فرض کنید شما یک محصول را در این افزونه به قیمت 20 هزارتومان قراردادید. بازدیدکننده ای این محصول را می بیند. در زیر تصویر محصول یک فرم پیشنهاد قیمت نیز وجود دارد و بازدیدکننده پیشنهاد 15 هزارتومان برای محصول می دهد.سپس فروشنده می تواند تصمیم بگیرد که پیشنهاد خریدار را قبول کند یا خیر. این پلاگین بسیار کاربردی برای سایت های کاریابی یا پروژه ای نیز مناسب است که فرضا کسی آگهی کار را قرار می دهد و افراد می توانند دستمزد درخواستی خود را برای آگهی دهنده ارسال کنند تا در صورت تایید بتوانند باهم کار کنند. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ای جکسی کردن دی جی کلاسفید با AJAX App for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1.3

اگر بخواهید با جوملا یک سایت آگهی و تبلیغات راه اندازی کنید اولین گزینه شما افزونه دی جی کلاسفید خواهد بود . این افزونه یک افزونه همه کاره و بسیار حرفه ای برای ساخت یک سایت آگهی می باشد. امشب برای شما عزیزان یکی از الحاقات پیشرفته این افزونه را آماده کردیم. توسط این اپ الحاقی می توانید دی جی کلاسفید را ای جکسی کنید. هم اکنون این افزونه کاربردی که به درخواست کاربران منتشر شده را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم جامع مدیریت تبلیغات جوملا SocialAds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
+1
0

   دمو افزونه   Techjoomla  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.1.11

هرچند که جوملا به طور پیشفرض یک سامانه جامع مدیریت تبلیغات دارد . اما افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم پیشرفته تر و کاملتر می باشد. افزونه SocialAds افزونه ای ویژه ساخت یک بخش ایجاد و ارسال تبلیغات توسط کاربران سایت می باشد. در این سیستم کاربران می توانند تبلیغات خود را بسازند و برای شما ارسال کنند  و همان زمان نیز هزینه آن را پرداخت کنند و بعد از تایید شما تبلیغات در سایت منتشر شود. همچنین امکان پیگیری و نمایش آمار تبلیغاتشان را نیز در پنل خود دارند.و حتی نرخ CTR را نیز می توانند در پنل خود مشاهده کنند. هم اکنون آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.