سیستم جامع مدیریت تبلیغات جوملا SocialAds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
Like
+1
Dislike
0

54917420dfab1

   دمو افزونه  سازنده : Techjoomla  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.1.8

هرچند که جوملا به طور پیشفرض یک سامانه جامع مدیریت تبلیغات دارد . اما افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم پیشرفته تر و کاملتر می باشد. افزونه SocialAds افزونه ای ویژه ساخت یک بخش ایجاد و ارسال تبلیغات توسط کاربران سایت می باشد. در این سیستم کاربران می توانند تبلیغات خود را بسازند و برای شما ارسال کنند  و همان زمان نیز هزینه آن را پرداخت کنند و بعد از تایید شما تبلیغات در سایت منتشر شود. همچنین امکان پیگیری و نمایش آمار تبلیغاتشان را نیز در پنل خود دارند.و حتی نرخ CTR را نیز می توانند در پنل خود مشاهده کنند. هم اکنون آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کامپوننت مدیریت تبلیغات جوملا Banners Auctions Wizard

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
Like
+1
Dislike
0

Box Bannersauctions 400

   دمو افزونه  سازنده : nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه :  1.0.2

Banners Auctions Wizard در نوع خود یک کامپوننت جالب و جدید می باشد.این کامپوننت محصول شرکت nordmograph.می باشد همان شرکتی که افزونه امتیاز دهی و امتیازگیری آلفایوزرپوینت را ساخته است. کامپوننت جدیدی که این شرکت منتشر کرده یک کامپوننت مدیریت تبلیغات می باشد. به طوری که شما لیست بخش هایی که می خواهید در سایتتان برای تبلیغ اجاره دهید را در این کامپوننت وارد می کنید و سپس کاربر می تواند با پرداخت هزینه آن بخش ها را خریداری و تبلیغ خود را ارسال کند. اما جذابیت این افزونه انجاست که این خرید بر اساس امتیاز کاربر صورت میگیرد. در واقع قبل از نصب این افزونه باید افزونه آلتایوزرپوینت را نصب کنید و یک سیستم امتیازی در سایتتان راه اندازی کنید سپس کاربری که امتیاز را خریداری کرده یا به طریقی مثل بازدید از مطالب یا ارسال فایل خاصی بدست آورده می تواند با خرج آن امتیاز در سایت شما تبلیغات کند.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد فاکتور در سیستم مدیریت آگهی با Invoices App for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
Like
+1
Dislike
0

0169

   دمو افزونه  سازنده : DJextensions  سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین   نسخه : 1.2.1

افزونه Invoices App for DJ-Classifieds افزونه ای ویژه ارائه فاکتور در سیستم مدیریت آگهی دی جی کلاسفید می باشد. از امکانات این پلاگین می توان به امکان اضافه کردن منوی فاکتورها در پروفایل کاربر و اضافه کردن فیلدهای دلخواه مثل ایمیل - شهر - آدرس و .. به فاکتور اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

 

تغییر سیستم ثبت نام جوملا Registration plugin for DJ-Classifieds

مجموعه آگهی و تبلیغات

1
Like
+1
Dislike
0

016886

   دمو افزونه  سازنده : dj-extensions  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه :  3.4

همانطور که می دانید دی جی کلاسفید یکی از برترین افزونه های جوملا در ساخت وبسایت های تبلیغاتی می باشد توسط افزونه Registration plugin for DJ-Classifieds می توانید سیستم ثبت نام این کامپوننت ارزشمند را به سیستم ثبت نام جوملا پیوند دهید.