سیستم نمایش مطالب minitek joomfolio for k2

مجموعه افزونه های k2

0
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

Joomfolio_for_K2(1) نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : minitek  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  3.7.1

سبک های نمایش نمونه کاری شبیه به تصاویر بالا مدت زمان زیادی نیست که همه گیر شدند و به قول معروف مد شند ! این سبک ها که به سبک های portfolio معروف هستند قالبا برای نمایش نمونه کار ، یا اخبار و مطالبی بکار می روند که مهمتر از خود مطلب قصد تحت تاثیر قرار دادن بیننده را دارند . افزونه ای که برای شما آماده کردیم افزونه minitek joomfolio for k2 می باشد که ویژه نمایش مطالب کی 2 به سبک بالا می باشد.این افزونه در واقع نسخه سبک افزونه minitekwall می باشد و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین معرفی زبان و مکان به گوگل با تگ hreflang در جوملا

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
+1
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

hreflang نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه :  1

زمانی که شما کلمه یا جمله ای را در موتور های جستجو وارد می کنید ، موتور های جستجو در چندصدم ثانیه به مکان و زبان شما به خوبی دقت می کنند و نتایجی را برای شما نشان می دهند که واقعاً درست باشد ! اما اگر به گوگل مستقیما بفهمانید که زبان و مکان سایت شما چیست مطمئنن نتایج بهتری در رتبه بندی های گوگل کسب خواهید کرد.این کار توسط روشی به اسم تگ hreflang ممکن است.

چرا استفاده از تگ Hreflang مهم است؟

با استفاده از تگ های hreflang میتوانید به گوگل بفهمانید که زبان وب سایت شما چیست ، با این کار موتور های جستجوگر  نتایج جستجوی کابران خود را بر اساس زبان و کشوری که در آن قرار دارند اولویت بندی میکند.به عنوان نمونه شما میتوانید به جای x  در hreflang=”x” زبان و کشور خود را معرفی کنید.

<link rel="alternate" href="https://golchinonline.com" hreflang="fa-ir" />

همانطور که میدانید استفاده از دستوراتی مانند rel=alternate و hreflang برای سایت های دو زبانه کمک بسیار زیادی به گوگل و سایر موتورهای جستجو می کند تا اطلاعات مناسبتر و درست تری را از سایت استخراج کنند. با توجه به اینکه گوگل در الگوریتم های جدید خود مکانیزم ترجمه ماشینی را قرارداده و به آن اهمیت بیشتری می دهد استفاده از طریق این دستورات می تواند به ارتقا صفحات شما در نتایج جستجو کمک زیادی بکند.

پلاگینی که برای شما آماده کرده ایم ویژه اضافه کردن تگ hreflang به جوملای شماست.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود آخرین نسخه فریم ورک وارپ Warp Framework برای جوملا

مجموعه فریم ورک های جوملا (framework)

0
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

blog_warp نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : warp  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج   نسخه : 6 و 7

فریم ورک وارپ یکی از برترین و قدیمی ترین  فریم ورک هاست که ساختار ساده و البته چابکی دارد و هم اکنون خیلی از شرکت های طراحی سایت جوملایی از آن استفاده می کنند. یکی از این شرکت ها شرکت یوتم می باشد.اما اکثر کاربرانی که از این فریم ورک استفاده می کنند در اپدیت این فریم ورک دچار مشکل می شوند چرا که با کلیک روی متن آپدیت به سایت اصلی یوتم هدایت می شوند و در آن سایت نیز هیچ خبری از آپدیت نیست و اگر از یوتم بپرسید به جای آنکه فریم ورک اصلی را به شما دهد به شما پیشنهاد خرید قالب یا در صورت وجود نسخه آپدیت قالب را می دهد.از همین رو نسخه جدید فریم ورک وارپ را برای شما عزیزان اماده کردیم. در این پکیج 2 نسخه فریم ورک وارپ وجود دارد. نسخه 6 و نسخه 7 . دقت داشته باشید که قالب هایی که از فریم ورک 6 استفاده می کنند را نمی توان به فریم ورک 7 آپدیت کرد. و فقط می توانید به نسخه جدیدتر فریم ورک 6 آپدیت کنید.  همچنین قبل از هرگونه آپدیت بکاپ را فراموش نکنید

اسلایدشو جوملا minitek Responsive Slider for K2

مجموعه افزونه های k2

1
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
+1
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

minitek_Responsive_Slider_for_K2 نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : minitek  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3.0.7

minitek Responsive Slider for K2 یک اسلایدشو حرفه ای و زیبا ویژه نمایش مطالب k2 در سایت می باشد. از امکانات این افزونه می توان به امکان نمایش عنوان و توضیحاتی کوتاه زیر هر اسلاید،تعیین زمان بندی برای مدت زمان نمایش هر اسلاید، نمایش تاریخ انتشار هر اسلاید ، ریسپانسیو بودن ، امکان نمایش یا جدا سازی مطالب ویژه و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. این افزونه محصولی از شرکت مینی تک بوده و یکی از پر کیفیت ترین افزونه (کم تداخل ترین با سایر افزونه ) می  باشد. و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود نمایید.