استفاده از ایمیل متفاوت در آر اس فرم Rsform External Mailer

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.51

همانطور که می دانید فرم ساز آر اس فرم به طور پیش  فرض از تنظیمات ایمیل پیش فرض جوملا برای ارسال ایمیل به کاربران استفاده میکند . اگر قصد دارید این این فرم ساز با ایمیلی متفاوت از ایمیل پیش فرض جوملا اقدام به ارسال ایمیل به کاربرانتان کند. افزونه Rsform External Mailer مناسب شماست. توسط این افزونه می توانید با ایمیل دیگیری غیر از ایمیل اصلی سایت به کاربرانی که فرم را ارسال میکنند به صورت خودکار ایمیل ارسال کنید.

ساخت انواع تگ و اپن گراف در جوملا باITPMeta Premium

مجموعه بهينه سازي و سئو

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 4.7

ITPMeta افزونه ای حرفه ای برای مدیریت تگ ها و کلمات کلیدی در جوملاست. البته این افزونه مثل دیگر افزونه ها تنها برای اضافه کردن کلمات کلیدی معمولی به سایت کاربرد ندارد. بلکه می تواند تگ های اپن گراف را نیز به سایت اضافه کند تا در شبکه های اجتماعی مختلف به راحتی نمایش داده شوند.منظور از تگ های اپن گراف تگ هایی هستند که می توان با کمک آن مطالب را بسیار بهتر در شبکه های اجتماعی نمایش داد.این افزونه یکی از کاربردی ترین افزونه های سئو است و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه پرداخت بانک پارسیان برای Rsform

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.0

امروز برای شما عزیزان درگاه پرداخت بانک پارسیان برای فرم ساز آر اس فرم را آماده کرده ایم. توسط این درگاه می توانید فرم ساز پیشرفته آر اس فرم را به بانک پارسیان متصل نمایید. این محصول کاملا کد باز می باشد و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

جدول پیشرفته جوملا JGrid Pro

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 4.4.4

افزونه ای که امشب برای شما منتشر میکنیم تا حدودی با یک جدول ساز معمولی متفاوت است. JGrid Pro یک افزونه جالب است که مطالب را به صورت جدولی نمایش می دهد. اما فرق این افزونه با جداول معمولی داینامیک بودن آن است. در این جدول شما می توانید مشخص کنید که چه گروهی از افراد قادر به تغییر فیلدها باشند. برای مثال یک گروه نمایندگی بسازید و به آنها امکان دهید تا جدول قیمت را روزانه تغییر دهند. از همین رو این افزونه یک جدول ساز تعاملی با امکان تغییرات از محیط کاربری می باشد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker