متفاوت ترین اسلاید محصولات هیکاشاپ FavProducts

مجموعه هیکاشاپ

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1.3

در دوماه گذشته درخواست های زیادی از طرف شما عزیزان بابت انتشار یک افزونه اسلایشدو حرفه ای برای هیکاشاپ داشتیم.که امکانات خوبی داشته  باشد و از طرفی با همه قالب های سازگار باشد. از همین رو تصمیم به خرید یک افزونه اختصاصی و جدید برای هیکاشاپ گرفتیم. افزونه ای با نام  FavProducts - این افزونه محصول شرکت .favthemes می باشد و یک محصول نسبتا جدید با امکانات بسیار متفاوت است .شاید از جذابترین امکانات این افزونه بتوان به امکان شخصی سازی تمامی اجزای ماژول اشاره کرد.به طوری که بیش از 200 تنظیم مختلف برای اختصاصی کردن افزونه به دلخواه شما دارد. اما با یک تفاوت ! در این افزونه شما می توانید هر محصول را به صورت جذاب شخصی سازی کنید ! به طوری که جزئیات هر اسلاید با دیگری کاملا متفاوت باشد. و حتی می توانید واحد پول هر محصول را اختصاصا انتخاب کنید . از همین رو بدون شک این افزونه یکی از قوی ترین افزونه های ساخت اسلاید برای جوملاست که هم اکنون می توانید آخرین نسخه اورجینال آن را که برای اولین بار توسط گلچین آنلاین خریداری شده دانلود کنید.

* دیدن دمو با آدرس های آی پی ایران امکان پذیر نیست.

ذخیره تمامی حرکات مدیران در سایت با JoomActivities برای جوملا

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.0

بارها پیش آمده که سایتی را طراحی می کنید به مشتری تحویل می دهید اما بعد از چند روز مشتری میگوید ناگهان همه مطابش حذف شد یا بخشی از سایت از کار افتاد. یا اینکه سایتی دارید که دارای چند ادمین است و ناگهان یکی از ادمین ها ادعا می کند مطلبی را منتشر کرده اما اکنون در سایت نیست و خود به خود حذف شده . و ده ها مورد دیگر . که همیشه پشتیبانی فنی سایت را به دردسر می اندازد. برای دوری از این مشکل بهترین راه استفاده از افزونه JoomActivities  می باشد. این افزونه تمامی حرکات ادمین ها را ثبت و ضبط می کند برای مثال انتشار مطلب ، عدم انتشار مطلب ، حذف کردن مطلب و مجموعه ها ، کارهایی که با افزونه ها انجام می دهید و.. تماما در این افزونه ثبت می شود. بدین ترتیب هنگامی که مشکلی برای سایت پیش آمد یا مطلبی ناگهانی حذف شد می توانید دقیقا در این افزونه آخرین فعالیت های انجام شده را مشاهده کنید و بفهمید منشا مشکل از کجاست.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان ماژول نمایش آکاردئونی مطالب در جوملا Easy Accordion Content

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

امشب برای شما عزیزان یک افزونه جالب برای نمایش مطالب به صورت آکاردئونی آماده کرده ایم. نحوه کار با این ماژول بسیار ساده است کافیست وارد ماژول شده و در بخش هایی که مشخص شده عنوان ، توضیحات و متن ادامه مطلب را مشخص کنید. هر بخش یک منوی آکاردئونی می شود که دقیقا شبیه به تصویر بالا نمایش داده می شود. از امکانات این افزونه می توان به سازگاری کامل با زبان فارسی و راست چین وامکان تعیین رنگ ماژول اشاره کرد. هم اکنون این افزونه کاربردی را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فیلترجستجوی پیشرفته K2 Filter and Search فارسی

مجموعه افزونه فارسی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,ماژول   نسخه : 1.5

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای ساخت بخش فیلتر و جستجو در سایتتان میگردید افزونه K2 Filter and Search گزینه مناسبی برای شماست .توسط این افزونه می توانید یک سیستم جستجو و فیلتر حرفه ای برای مطالب k2 ایجاد کنید. تا کاربران شما بتوانند بر اساس پارامترهایی نظیر فیلدهای اضافی ،تگ ها ، مجموعه ها و.. به جستجو در بین مطالب سایتتان بپردازند. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند 32 دلاری را به صورت کاملا فارسی از گلچین آنلاین دانلود کنید.