پلاگین پرداخت بانک پاسارگاد برای هیکاشاپ (hikashop)

مجموعه هیکاشاپ

0
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

hikashop_pasargad نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : گلچین آنلاین  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 1.0

هیکاشاپ یکی از پر طرفدارترین فروشگاه سازهای جوملاست که قیمتی میلیونی دارد . و سرعت مناسب ، یادگیری آسان و امکانات بالای آن موجب شده تا در ایران نیز طرفداران زیادی پیدا کند و جزو دو فروشگاه ساز برتر جوملا باشد. امشب پلاگین پرداخت بانک پاسارگاد برای فروشگاه ساز هیکاشاپ را برای شما آماده کرده ایم که توسط آن می توانید درگاه بانک پاسارگاد را به کامپوننت هیکاشاپ متصل نمایید.

گزارش عملکرد کاربران و مدیران سایت در جوملا با LOGman فارسی

مجموعه مدیریت کاربران

2
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
+2
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

logmanfarsi نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه   سازنده :  Joomlatools  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه :3.1.2

LOGman  یکی دیگر از افزونه های شرکت  Joomlatools می باشد که افزونه های بسیار مشهوری نظیر داکمن را در کارنامه خود دارد. لاگ من یک افزونه کاربردی و جالب برای زیر نظر گرفتن تمامی حرکات کاربران می باشد.این افزونه هرچیزی را که فکر کنید.هرحرکتی و هرکاری که چه در مدیریت و چه در بخش کاربری اتفاق می افتد را می تواند ثبت کند.فرض کنید شما سایتی دارید که دارای چندین مدیر است . و شما مدیر اصلی هستید و می خواهید بدانید سایر مدیران و نویسندگان چه کارهایی در سایت میکنند.چه افزونه ای حذف یا نصب می کنند..چه مطلبی ویرایش می کنندچقدر مطالب در ماه منتشر میکنند و در کل چه کاری انجام می دهند ؟ کافیست این افزونه را نصب کنید و تنظیمات مورد نظرتان را اعمال کنید.از دیگر امکانات این کامپوننت می توان به تلفیق شدن آن با افزونه داکمن یا فایل من اشاره کرد که به شما کمک می کند یک گزارش حرفه ای و دقیق از تمامی دانلود ها و اپلود های سایتتان همراه با امکان گرفتن خروجی csv داشته باشید.در کل لاگ من افزونه ای برای گرفتن آمار و آنالیز کارهای کاربران و مدیران یک سایت یا مجموعه می باشد.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را که فارسی سازی شده از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول جوملا اسلایدشو SJ K2 SlideShow II

مجموعه عکس و تصویر

1
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
+1
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

SJ_K2_SlideShow_II نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  2.2

دانلود ماژول اسلایدشو برای کامپوننت K2  با نام  SJ K2 SlideShow II این محصول در واقع همان محصول  SJ K2 SlideShow می باشد منتها با تمی متفاوت که در قالب یک افزونه جدید عرضه شده است . از امکانات این ماژول می توان به داشتن 25 افکت مختلف و همچنین داشتن 4 سبک مختلف تغییر سایز عکس اشاره کرد هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم مدیریت پیشرفت پروژه جوملا track time PRO

مجموعه مدیریت سایت

1
like نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
+1
dislike نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین
0

5492abbc3856c_resizeDown960px420px16 نمایش دسته بندی افزونه ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : Davide  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 3.1.6

track time PRO را می توان یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین کامپوننت های جوملا دانست. این افزونه یک سیستم جالب برای رهگیری و پیگیری پروژهای انجام شده برای کاربران است.فرض کنید شما یک سایت دارید که در کار تولید نرم افزار یا سایت است. یک پروژه از مشتری دریافت میکنید . سپس می توانید به مشتری یک لینک خاص دهید تا بتواند وضعیت پروژه خود را مشاهده کند .در این کامپوننت می توانید تمامی فعالیت ها را ثبت کنید تا مشتریان لحظه به لحظه در جریان پروژه های خود باشند.