دانلود تمامی CB AddonsکامپوننتCommunity Builder در یک پکیج

مجموعه افزونه های Community Builder

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  2018

CB یا همان Community Builder افزونه ای جهت ساخت یک جامعه ارتباطی در جوملاست. این افزونه که قدمتی چند ساله دارد  و از جوملا 1.5 تا امروز با جوملاکاران می باشد.دارای امکانات بسیاری می باشد.از جمله معروفترین امکانات و استفاده ها از این افزونه تغییر صفحه ثبت نام و اضافه کردن  فیلدهای اضافی به صفحه ثبت نام جوملا و دادن پروفایل شخصی به هرکاربر می باشد. همانطور که می دانید این افزونه دارای پلاگین های الحاقی بسیاری می باشد که هرکدام امکاناتی به این افزونه اضافه می کنند. امروز برای شما تمامی پلاگین ها و addons های این افزونه را به صورت یکجا و در یک پکیج آماده کرده ایم. لیست پلاگین ها و توضیحات افزونه را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

دانلود رایگان افزونه CB Query Field -کوئری گرفتن از دیتابیس

مجموعه افزونه های Community Builder

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :,ماژول   نسخه : 5.0.4

افزونه CB Query Field یک پلاگین  حرفه ای و مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد  که امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد. هنگامی که این افزونه را نصب می کنید .می توانید فیلدهای دلخواه خود را از طریق کوئری گرفتن از  دیتابیس سایت خود ایجاد کرده و بعنوان یک فیلد CB به کاربران سایت خود نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به  امکان ولیدیت کردن و یا همان تایید اعتبار ورودی ها اشاره کرد .همچنین این افزونه امکان نمایش این فیلد های ایجاد شده بصورت چک باکس ، دکمه های رادیویی و یا لیست های کشویی را نیز دارد. هم اکنون این افزونه جذاب را می توانید به صورت کاملا رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول ایزی بلاگ Responsive Grid for EasyBlog

مجموعه افزونه های خاص

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3.3.7

Responsive Grid for EasyBlog محصولی از شرکت Minitek می باشد. توسط این افزونه می توانید مطالب افزونه وبلاگ دهی ایزی بلاگ را به صورت اسکرولی نمایش دهید.این افزونه کاملا ریسپانسیو می باشد و دارای چندین طرح بندی مختلف است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

Responsive Scroller for Easyblog

مجموعه افزونه های خاص

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 4.0.2

Responsive Scroller for Easyblog  محصولی از شرکت minitek افزونه ای ویژه نمایش مطالب کامپوننت easyblog می باشد. ایزی بلاگ افزونه ای برای نمایش مطالب سایت در حالت وبلاگی با چند نویسنده است.