دکمه پرینت و شبکه های اجتماعی در جوملا و k2 با Article Tool

مجموعه مدیریت مطالب

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1.2

Article Tool افزونه ای جذاب و کاربردی برای به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی است. این افزونه دکمه های گوگل پلاس ، اینستاگرام ، لینکدین ، توئیتر و فیسبوک را به زیر مطالب کی 2 و جوملای شما اضافه میکند. همچنین به شما امکان ایمیل کردن مطالب ، پرینت گرفتن آن و یا دانلود نسخه PDF آن را می دهد. البته دکمه PDF این افزونه با توجه به تست گلچین آنلاین در تمامی سایت ها به درستی کار نمیکند .اما سایر دکمه ها بدون هیچ مشکلی فعال می شوند. هم اکنون می توانید این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسلایدر کی 2 جوملا SJ K2 Slider

مجموعه افزونه های k2

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3.2

SJ K2 Slider افزونه ای جهت ساخت اسلایدشو های کاربردی برای نمایش محتوا و مطالب کی 2 در سایت می باشد توسط این افزونه می توانید مطالب کی 2 را همراه با عنوان ، تصویر ، توضیحات نمایش دهید و تک تک این موارد قابل کنترل هستند.این افزونه دارای 2 استایل مختلف و همچنین امکان نمایش مطالب بر اساس مجموعه های خاص است. هم اکنون این افزونه کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش مطالب کامپوننت k2 جوملا SJ Portfolio for K2

مجموعه افزونه های k2

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 2.0

هرجا صحبت از portfolio است به معنی سبک های نمایش نمونه کاری و همه چیز در یک جا می باشد. افزونه SJ Portfolio for K2 نیز از این قاعده به دور نیست. این افزونه محصولی از شرکت smartaddons و افزونه ای جهت نمایش مطالب کامپوننت k2  به صورت کاملا ای جکس و سبکی شبیه به تصویر بالا می باشد.از امکانات این افزونه می توان به دارابودن بیش از 25 افکت مختلف و همچنین توانایی تغییرسایز خودکار تصاویر اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسلایدشو چوبی جوملا SJ K2 Slick Slider

مجموعه افزونه های k2

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 3.2

SJ K2 Slick Slider  محصولی جذاب از شرکت smartaddons می باشد که ویژه ساخت اسلایدشو مطالب و نمایش مطالب در افزونه k2 می باشد. توسط این افزونه می توانید مطالب کامپوننت مدیریت مطالب  خود را به راحتی و زیبایی در سایت نمایش دهید. این افزونه ریسپانسیو و سازگار با موبایل و تبلت است. این افزونه دارای 2 تم مختلف ، 2 حالت مختلف  و 4 استایل متفاوت می باشد و هم اکنی توانید از گلچین آنلاین آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را دانلود کنید.

hit tracker