فیلترجستجوی پیشرفته K2 Filter and Search فارسی

مجموعه افزونه فارسی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,ماژول   نسخه : 1.5

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای ساخت بخش فیلتر و جستجو در سایتتان میگردید افزونه K2 Filter and Search گزینه مناسبی برای شماست .توسط این افزونه می توانید یک سیستم جستجو و فیلتر حرفه ای برای مطالب k2 ایجاد کنید. تا کاربران شما بتوانند بر اساس پارامترهایی نظیر فیلدهای اضافی ،تگ ها ، مجموعه ها و.. به جستجو در بین مطالب سایتتان بپردازند. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند 32 دلاری را به صورت کاملا فارسی از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش مطالب کی 2 با SJ Mega K2 Items II

مجموعه افزونه های k2

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3.0.1

SJ Mega K2 Items II افزونه ای جهت نمایش مجموعه های کی 2 همراه با مطالبشان به صورت جدولی می باشد. این افزونه محصولی از شرکت smartaddons و دارای 4 تم مختلف است. هم اکنون این افزونه کاربردی که برای کامپوننت k2 می باشد را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش مطالب K2 Split Content

مجموعه افزونه های k2

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  3.0.27

ماژول K2 Split Content افزونه ای جهت نمایش یک مطلب کامپوننت k2  در موقعیت ماژول می باشد. این افزونه برای کسانی مناسب است که قصد دارند یک مطلب خاص یا جدیدترین یا پربازدیدترین مطالب کامپوننت k2 را در بخش خاصی از قالب نمایش دهند. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول جوملا - اسلایدشو SJ SlideShow III for K2

مجموعه افزونه های k2

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 2.2

SJ SlideShow III for K2 محصولی از شرکت smartaddon و افزونه ای حرفه ای جهت نمایش مطالب کامپوننت k2 به صورت اسلایدشو می باشد. سبک نمایشی این اسلایدر تا حدودی گرافیکی در از نسل قبلی خود یعنی SJ SlideShow II for K2  می باشد. این افزونه دارای 4 سبک نمایشی مختلف ، 25 افکت می باشد و همچنین دارای 13 نوع مختلف چیدمان و نمایش مطالب است.همچنین از امکانات جالب تمامی اسلایدشو های شرکت اسمارت ادوان . تغییر سایز اتوماتیک عکس ها می باشد که این افزونه نیز از این امکان بهره می برد و دارای 4 سبک مختلف تغییر سایز تصاویر می باشد.از همین رو این افزونه را می توان یکی از جذاب ترین اسلایدشو های k2 دانست که هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.