درگاه پرداخت بانک پارسیان برای Rsform

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.0

امروز برای شما عزیزان درگاه پرداخت بانک پارسیان برای فرم ساز آر اس فرم را آماده کرده ایم. توسط این درگاه می توانید فرم ساز پیشرفته آر اس فرم را به بانک پارسیان متصل نمایید. این محصول کاملا کد باز می باشد و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مدیریت مقالات و ارسال مطلب جوملا با Form2Content PRO

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.16

Form2Content PRO یک افزونه حرفه ای برای ارسال مقالات توسط کاربران است. توسط این افزونه می توانید تعدادی فیلد اضافی به مطالب خود اضافه کنید. و همچنین یک پنل حرفه ای در اختیار کاربرانتان قرار دهید تا بتوانند مطالب خود را در چهارچوبی که شما مشخص کرده اید در سایت ارسال کنند.این افزونه بسیار حرفه ای می باشد و با افزونه های عادی ارسال مطلب توسط کاربران کاملا متفاوت است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فرم درخواست تماس جوملی Callback فارسی

مجموعه ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

1
+1
0

   دمو افزونه  شرکت سازنده :joomly   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه افزونه :  2.18

اگر در پی شیک کردن سایت خود هستید. و می خواهید تمامی اصول احترام به مشتری را صد در صد رعایت کنید افزونه " فرم درخواست تماس جوملی" یک افزونه شیک و کاربردی برای شما خواهد بود.این افزونه یک روش بسیار نوین و جالب برای ارتباط با مشتری به شما می دهد.این افزونه یک فرم جالب و جذاب در اختیار شما قرار می دهد که به کاربران شما امکان درخواست تماس می دهد. در واقع کاربر نام و شماره خود و ساعتی که مایل است شما با وی تماس بگیرید را مشخص و ارسال می کند. و شما با دیدن لیست تماس در مدیریت می توانید در زمان مورد نظر با وی تماس بگیرید.ایده ها و کاربردهای این افزونه در سایت بسیار زیاد است.که می تواند حس خلاقیت را در شما شکوفا کند.برای مثال می توان در سایت های خبری از آن استفاده کرد تا کسانی که مایل هستند با آن ها مصاحبه شود شماره خود را ارسال کنند تا با آنها تماس گرفته شود. یا می توان در سایت های استخدامی به عنوان یک فرم شیک و ساده برای درخواست مصاحبه استفاده کرد و ده ها امکان دیگر. هم اکنون می توانید نسخه فارسی این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تغییر اندازه خودکار تصاویر RSForm!Pro

مجموعه فرم سازها

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,   نسخه :  1.4

Rsform یکی از برترین افزونه های فرم ساز برای جوملاست که امکانات گسترده ای دارد. اما از یک چیز محروم است و آن هم تغییر سایز خودکار تصاویر آپلود شده. فرض کنید که می خواهید برای یک مدرسه یک فرم ثبت نام بسازید و لازم است تمامی دانش آموزان عکس یک سایز را آپلود کنند.این کار به صورت عادی میسر نیست و یا باید از دانش آموزان بخواهید عکس را تغییر سایز دهند و یا خودتان دستی اینکار را کنید. اما با پلاگینی که برای شما قرار دادیم می توانید به صورت خودکار تمامی تصاویر آپلود شده در فرم را در یک سایز دریافت کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.