فرم ساز حرفه ای جوملا ChronoForms همراه با لایسنس

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  6.0.18

ChronoForms  را می توان یکی از قدیمی ترین فرم سازهای جوملا دانست. این افزونه تا امروز نزدیک به 12 سال عمر دارد. و جالب است بدانید یکی از نوین ترین فرم سازهای جوملاست که سبک نسخه جدید آن از بسیاری از فرم ساز ها مثل آر اس فرم بسیار بروز تر و متفاوت تر می باشد. توسط این افزونه می توانید هر نوع فرم حرفه ای از تماس با ما گرفته تا فرم های چند صفحه ای بسازید. سبک طراحی فرم در این افزونه در دو حالت ساده و پیشرفته می باشد که در طراحی ساده به راحتی با چند کلیک می توانید یک فرم حرفه ای ایجاد کرده و در طراحی پیشرفته نیز می توانید فرم های پیشرفته طراحی کنید. همچنین این افزونه دارای دمو های پیش فرض آماده نیز می باشد که می توانید از آنها برای یادگیری استفاده کنید. طبق تست هایی که در آزمایشگاه افزونه گلچین آنلاین روی این افزونه شد. این افزونه از زبان و قالب های راست چین نیز پشتیبانی می کند و در خود فرم ساز نیز بخشی برای ترجمه وجود دارد. همچنین این افزونه به همراه لایسنس برای شما قرار داده شده که بعد از نصب می توانید کد لایسنس را در افزونه وارد کرده و آن را فعال سازی نمایید. هم اکنون این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فضای رایگان و ابری برای فرم ساز آر اس فرم Remote Storage for RS Form

مجموعه فرم سازها

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1.2

آر اس فرم یکی از برترین فرم سازهای جوملاست که هر طراح و مدیر سایتی حداقل یک بار با آن کار کرده است.خیلی از مواقع ممکن است بخواهید فرمی بسازید که نیاز باشد از کاربر فایلی را دریافت کنید. فایلی مثل موزیک ، فیلم ، پرونده ، نرم افزار ، تصویر و... در این مواقع دو مشکل دارید. ابتدا اینکه نیاز به فضای بیشتری در هاست خود پیدا خواهید کرد و این مورد سبب افزایش هزینه شما خواهد شد و دوم اینکه ممکن است کاربران یا هکر ها از بخش آپلود فایل در هاست شما شل ، ویروس و.. آپلود کنندو سایت شما با مشکل مواجه شود. از همین رو می توانید از راه حل سوم استفاده کنید. راه حل سوم استفاده از پلاگین Remote Storage for RS Form می باشد. این پلاگین به کامپوننت شما امکان می دهد فایل های ارسالی در فرم های کاربران را به جای هاست اصلی  در گوگل درایو ، دراپ باکس یا سرورهای آمازون ذخیره کند. این سرویس های دارای چندین گیگابایت فضای ابری رایگان می باشند که هم خیال شما را از بابت فضای اضافی راحت می کنند و هم دیگر نگران آپلود شدن ویروس و... درهاست اصلی خود نخواهید بود .از همین رو این پلاگین 18 دلاری را می توان یکی از کاربردی ترین پلاگین های موجود برای آر اس فرم دانست که مطمئنن روی بدرد هر جوملاکاری خواهد خورد.

استفاده از ایمیل متفاوت در آر اس فرم Rsform External Mailer

مجموعه فرم سازها

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.51

همانطور که می دانید فرم ساز آر اس فرم به طور پیش  فرض از تنظیمات ایمیل پیش فرض جوملا برای ارسال ایمیل به کاربران استفاده میکند . اگر قصد دارید این این فرم ساز با ایمیلی متفاوت از ایمیل پیش فرض جوملا اقدام به ارسال ایمیل به کاربرانتان کند. افزونه Rsform External Mailer مناسب شماست. توسط این افزونه می توانید با ایمیل دیگیری غیر از ایمیل اصلی سایت به کاربرانی که فرم را ارسال میکنند به صورت خودکار ایمیل ارسال کنید.

درگاه پرداخت بانک پارسیان برای Rsform

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.0

امروز برای شما عزیزان درگاه پرداخت بانک پارسیان برای فرم ساز آر اس فرم را آماده کرده ایم. توسط این درگاه می توانید فرم ساز پیشرفته آر اس فرم را به بانک پارسیان متصل نمایید. این محصول کاملا کد باز می باشد و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.