تغییر اندازه خودکار تصاویر RSForm!Pro

مجموعه فرم سازها

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,   نسخه :  1.4

Rsform یکی از برترین افزونه های فرم ساز برای جوملاست که امکانات گسترده ای دارد. اما از یک چیز محروم است و آن هم تغییر سایز خودکار تصاویر آپلود شده. فرض کنید که می خواهید برای یک مدرسه یک فرم ثبت نام بسازید و لازم است تمامی دانش آموزان عکس یک سایز را آپلود کنند.این کار به صورت عادی میسر نیست و یا باید از دانش آموزان بخواهید عکس را تغییر سایز دهند و یا خودتان دستی اینکار را کنید. اما با پلاگینی که برای شما قرار دادیم می توانید به صورت خودکار تمامی تصاویر آپلود شده در فرم را در یک سایز دریافت کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین تغییر سایزخودکار عکس های آپلود شده در Rsform جوملا

مجموعه فرم سازها

1
+1
0

   دمو ندارد  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,   نسخه : 1

همانطور که می دانید افزونه Rsform یکی از برترین فرم سازهای جوملاست. این افزونه خود دارای الحاقاتی می باشد که آن را پیشرفته تر از نسخه پیش فرض آن می کند. یکی از این الحاقات پلاگین تغییر سایز خودکار تصاویر آپلود شده در این فرم ساز است. فرض کنید یک فرم دریافت رزومه یا ثبت نام ساختید که نیاز است تا فرد عکس خود را آپلود کند. آیا این فرد باید بتواند هر سایز عکسی را به راحتی آپلود کند؟ آیا با اینکار وقت شما برای تغییر سایز مجدد عکس ها و درج در پرونده گرفته نمی شود و اینکه آیا این عدم محدودیت باعث نمی شود کاربران عکس های فوق حجیم آپلود کنند و فضای هاست شما سریعتر پر شود؟ راه حل چیست؟ راه حل شما استفاده از این پلاگین است.کافیست آن را نصب کنید و سایز مورد نظر خود را مشخص کنید تا عکس ها بعد از آپلود به صورت خودکار تغییر سایز داده شوند.و در فرم قرار بگیرند. هم اکنون آخرین نسخه این پلاگین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فرم ساز پیشرفته جوملا Form Maker

مجموعه فرم سازها

2
+2
0

   دمو افزونه  سازنده :Web-Dorado   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.6.11

Form Maker یک افزونه فرم ساز در جوملا می باشد. این افزونه به گفته سایت سازنده با وجود حرفه ای بودن ویژه افراد تازه کار می باشد. توسط این افزونه می توانید فرم های چند صفحه ای ،فرم استخدام، انواع فرم ریسپانسیو و.. بسازید. هم اکنون این افزونه کاربردی را می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت اپلیکیشن های تحت وب و فرم در جوملا با Fabrik فابریک تجاری

مجموعه فرم سازها

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 3.8.1.

فرم ساز فابریک یکی از فرم سازهای بی نظیر جوملا می باشد . و به طور کلی دارای تعداد زیادی افزونه جانبی شامل ماژول و پلاگین نیز هست که هر کدام کاربردهای جالب و کاربردی دارند. فابریک به شما امکان طراحی و پیاده سازی انواع فرم را میدهد البته نه فرم هایی که شما در افزونه های فرم ساز معمول مانند بریزینگ فرم (Breezingforms) و ار اس فرم (RSform) میسازید بلکه فرم هایی که قابلیتهای خاصی دارند که میتوانند همانند یک برنامه در وب سایت شما عمل کنند.

در فابریک شما ابتدا جدول ایجاد میکنید یعنی همان جدولی که در دیتابیس ذخیره میشود و فیلدهای این جدول را نیز مشخص میکنید! این بدان معناست که با ساخت یک جدول که شامل تعدادی فیلد است میتوانید اطلاعات فرم را در همان جدول ذخیره کنید. بنابراین به این شکل و ساختاری که توضیح دادیم با استفاده از فابریک میتوانید چندین جدول ایجاد و با شروط و انواع خاص اتصال جداول به یکدیگر یک برنامه قدرتمند تعریف کنید.این افزونه دارای بیش از 200 پلاگین و الحاقات جانبی است که اکثر آنها تجاری می باشند. و به علت کاربردی بودن این مجموعه تصمیم به تهیه نسخه تجاری این مجموعه گرفتیم. در ادامه می توانید با دیگر خصوصیات این فرم ساز جالب آشنا شوید.