نسل سوم صفحه سازهای جوملا JSN PageBuilder 3 PRO

مجموعه مدیریت صفحات سایت

4
Like
+4
Dislike
0

Jsnpagebuilder Joomla

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج  نسخه :  1.1

JSN PageBuilder یکی از قدیمی ترین صفحه سازها برای جوملاست که تابحال 3 نسل از آن منتشر شده . که نسل اول و دوم آن در گلچین آنلاین منتشر شده بود. اما نسل سوم آن به علت قیمت بسیار بالای آن یعنی 139 دلار که حدود 700 هزارتومان بود تا امروز منتشر نشد. اما به علت درخواست های شما عزیزان تصمیم بر تهیه این افزونه ارزشمند گرفتیم. نسل سوم این افزونه را می توان انقلابی در صفحه سازها دانست. چرا که امکانات بسیار بالا  و طراحی UI/UX این افزونه آن را تبدیل به افزونه ای مشابه ویژوال کامپوزر وردپرس کرده. شاید به دلیل همین گرافیک جدید و امکانات جدید بتوان قیمت 139 دلار برای این افزونه را منطقی دانست.از امکانات جدید این افزونه می توان به داشتن بیش از 40 المان مختلف برای طراحی سایت و همچنین امکان ساخت پریست و المان های اختصاصی توسط خود کاربر اشاره کرد.تا در طراحی های بعدی نیز بتوان از آن استفاده کرد. پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب حتما فیلم دمو این افزونه را مشاهده نمایید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

توجه  : این افزونه برای کار نیاز به لایسنس دارد که می بایست قانونی و مستقیما از سایت سازنده خریداری شود.

امکانات جدید برای صفحه ساز Payoddons - SP Page builder

مجموعه مدیریت صفحات سایت

4
Like
+4
Dislike
0

Payoddons   SP Page Builder Addons

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین,  نسخه :  1

بروز رسانی شده در تاریخ : 96/10/11 (آموزش اضافه شد. اصلاحات جدید روی افزونه انجام شد)

همانطور که می دانید این روز ها صفحه سازهای جای قالب های آماده را گرفتند. چرا این این افزونه ها به شما امکانات کاملی جهت طراحی یک چهارچوب و قالب دلخواه می دهند و از همه مهمتر ابزارهایی برای اضافه کردن امکاناتی مثل جدول ، دکمه ، فرم و.. نیز به همراه خود دارند و شمارا از نصب افزونه های اضافی بی نیاز می کنند و از طرفی خیالتان همیشه راحت است که این افزونه ها همگی یکجا با آپدیت صفحه سازتان بروز می شوند و همیشه سازگاری کامل دارند. یکی از برترین صفحه ساز های جوملا SP Page builder است . این افزونه با امکانات بسیار زیاد خود و بروز رسانی های همیشگی جای زیادی در دل طراحان ایرانی باز کرده.هرچند که این افزونه امکانات کاملی دارد اما برنامه نویسانی به صورت مجذا پلاگین های الحاقی را برای این افزونه نوشتند که با نصب آن امکانات این افزونه را دوچندان کنند. یکی از این امکانات  Payoddons می باشد. نظرسنجی خرید این پلاگین تقریبا یک هفته قبل در کانال تلگرام گلچین آنلاین انجام شد و بیشتر از 50 درصد شما عزیزان موافق خرید این افزونه بودید از همین رو این افزونه با هزینه 24 دلار به صورت اورجینال خریداری شد. از امکانات این افزونه می توان به اضافه کردن  افکت های ویژه باکس ، 30 افکت مختلف تصویری ، افزونه نمایش اعضای تیم جدید ، افزونه نمایش جعبه متن ، آیکون های جدید و فونت های جدید اشاره کرد.که همگی به امکانات صفحه ساز شما اضافه می شوند. از همین رو پیشنهاد میکنیم هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دکمه انتقال آسان به بالای صفحه جوملا Scroll2Top

مجموعه دانلود رایگان

0
Like
0
Dislike
0

Scroll2top Ion Icon

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه :  1.2.1

Scroll2Top یک افزونه کاربردی برای ایجاد یک دکمه شناور در کنار سایت به منظور برگشت سریع به ابتدای صفحه می باشد. این دکمه ها ویژه سایت هایی هستند که هرکدام از مطالبشان چندین سطر است و راه اسانی هستند که کاربر را به اول صفحه بازگردانند. هم اکنون این پلاگین کاربردی را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

 

پلاگین دکمه پیمایش صفحات اختصاصی جوملا (page navigation)

مجموعه مدیریت صفحات سایت

1
Like
+1
Dislike
0

Pafnavi1

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.3

page navigation یا پیمایش صفحات سایت. یک پلاگین پیش فرض در جوملا می باشد. که دکمه قبلی و بعدی را به انتهای مطالب شما اضافه می کند. بدین ترتیب وقتی کاربری شروع به خواندن یکی از مطالب شما می تواند با زدن دکمه بعدی به مطلب بعدی که در همان مجموعه منتشر شده برود یا با زدن دکمه قبلی به مطلب قبلی. اما این پلاگین امکانات زیادی ندارد. اگر به دنبال جذاب تر کردن این بخش یعنی بخش پیمایش صفحات سایتتان هستید. بهترین گزینه برای شما پلاگین دکمه اختصاصی پیمایش صفحات می باشد. کافیست این پلاگین را نصب و فعال کنید و پلاگین پیش فرض جوملا را غیر فعال. تا این پلاگین به راحتی جایگزین آن شود. از امکانات و برتری های این پلاگین می توان به امکان نمایش عنوان مطلب بعدی و قبلی به جای متن (قبلی یا بعدی) روی دکمه (همانند تصویر بالا) . امکان قرار دادن دکمه ها در بالا یا پایین سایت مطالب . امکان جابجای دکمه ها و .. اشاره کرد. تصور کنید در صورتی که کاربر عنوان مطلب بعدی را در زیر مطلب فعلی شما ببیند امکان کلیک روی آن بیشتر خواهد بود یا در صورتی که فقط دکمه " مطلب بعدی" را ببیند ؟ هم اکنون می توانید این افزونه کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.