اسکرول بی نهایت جوملا AJAX Infinity - Infinite Scroll for Joomla

مجموعه مدیریت صفحات سایت

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه :  1.4.1

جوملا یکی از برترین  سیستم های  مدیریت محتوای اپن سورس و متن باز در دنیاست . که هر روز امکانات نوینی را توسط افزونه هایش  ارائه می کند. یکی از جدیدترین این امکانات اسکرول نامحدود است ! بله درست فهمیدید اسکرول نامحدود. اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم. کافیست همین الان به انتها سایت ما یا ساخت خود نگا کنید. خواهید دید که یک صفحه بندی با تعدادی عدد برای رفتن به صفحات بعد قرار دارد.این سبک یکی از متداول ترین سبک های طراحی سایت است. اما اگر دوست داشته باشید کاربر شما بدون رفتن به صفحه بعد تمامی مطالب را ببیند چه؟ اینجاست که این پلاگین به کمک شما می آید. این پلاگین تمامی مطالب را یکجا لود نمیکند بله صفحه بندی جوملا را حذف کرده و به صورت خودکار مطالب صفحه بعد را برای شما لود می کند. در واقع کاربران هرچه اسکرول به سمت پایین میکنند مطالب بیشتری برای آنها لود می شود تا آن که مطالب تمام شوند ! از همین رو به آن اسکرول نامحدود جوملا می گویند. و هم اکنون می توانید نسخه تجاری این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزونه چینش دلخواه محتوا و مطالب در جوملا EasyLayouts

مجموعه مدیریت صفحات سایت

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه : 1.1.2

شاید تا همین چند وقت پیش برای طرح بندی مطالب سایت خود باید سراغ افزونه های CCK (  Content Construction Kit به معنای" کیت ساخت محتوا " ) همانند k2, zoo و.. می رفتید یا اگر خیلی به فکر طرح بندی و اختصاصی کردن سایت و مطالبتان بودید از افزونه های صفحه سازی نظیر Sp page builder کمک میگرفتید. اما با انتشار افزونه EasyLayouts سبک جدیدی از طراحی سایت در جوملا به وجود آمد که براحتی می توانید مطالب سایت خود را طرح بندی کنید.کامپوننت Easy Layouts محصول جدیدی از شرکت GWE Systems می باشد که به شما امکان می دهد تعیین کنید چه آیتمی در کجای مطلب باشد ! برای مثال می توانید جای عنوان ، عکس ها ، فیلدهای اضافی و .. را در مطالب به صورت دلخواه شخصی سازی کنید و سایت خود را در یک چشم بهم زدن خبری، شرکتی ، فروشگاهی و.. کنید. این افزونه یکی از گران ترین افزونه های جوملاست و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت صفحه فرود landing page برای جوملا با jInbound

مجموعه مدیریت صفحات سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  2.0.8

در علم تبلیغات، به هر صفحه‌ای که کاربر وارد آن می‌شود یا اصطلاحا بر آن فرود می‌آید، صفحه فرود (به انگلیسی: Landing Page) می‌گویند. در حقیقت پس از اینکه مخاطب یک بنر تبلیغاتی یا تبلیغ متنی روی آگهی کلیک می‌کند، وارد صفحه فرود متصل به بنر یا تبلیغ متنی می‌گردد. معمولا صفحه فرود به صورت جدا از صفحات اصلی یک وب‌سایت طراحی می‌شود و به همین علت است که Navigation کلی وب‌سایت در آنها لحاظ نمی‌شود. دلیل مشخصی برای اتفاق ذکر شده وجود دارد؛ Navigation در صفحات فرود آورده نمی‌شود که عمل نهایی مخاطب محدود گردد و آگهی‌دهنده بتواند بواسطه صفحه فرود طراحی شده، به هدف نهایی خود برسد.افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم افزونه ویژه ساخت صفحات فرود در جوملاست. این افزونه دارای تعدادی چهارچوب آماده برای راحت تر طراحی کردن صفحات سایتتان می باشد. هم اکنون می توانید از این افزونه ارزشمند استفا کنید.

نسل سوم صفحه سازهای جوملا JSN PageBuilder 3 PRO

مجموعه مدیریت صفحات سایت

4
+4
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج  نسخه :  1.2.7

JSN PageBuilder یکی از قدیمی ترین صفحه سازها برای جوملاست که تابحال 3 نسل از آن منتشر شده . که نسل اول و دوم آن در گلچین آنلاین منتشر شده بود. اما نسل سوم آن به علت قیمت بسیار بالای آن یعنی 139 دلار که حدود 700 هزارتومان بود تا امروز منتشر نشد. اما به علت درخواست های شما عزیزان تصمیم بر تهیه این افزونه ارزشمند گرفتیم. نسل سوم این افزونه را می توان انقلابی در صفحه سازها دانست. چرا که امکانات بسیار بالا  و طراحی UI/UX این افزونه آن را تبدیل به افزونه ای مشابه ویژوال کامپوزر وردپرس کرده. شاید به دلیل همین گرافیک جدید و امکانات جدید بتوان قیمت 139 دلار برای این افزونه را منطقی دانست.از امکانات جدید این افزونه می توان به داشتن بیش از 40 المان مختلف برای طراحی سایت و همچنین امکان ساخت پریست و المان های اختصاصی توسط خود کاربر اشاره کرد.تا در طراحی های بعدی نیز بتوان از آن استفاده کرد. پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب حتما فیلم دمو این افزونه را مشاهده نمایید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker