نوبت دهی و رزرو وقت

درگاه پرداخت بانک ملت برای کامپوننت رزرو وقت جوملا Solidres

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

0
0
0

     سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.0

کامپوننت Solidres یکی از برترین افزونه های رزرو وقت و هتل داری برای جوملاست که توسط آن می توانید اتاق اجاره دهید،وبسایت اجاره دهی یا هتل دهی راه اندازی کنید، سایت تور آنلاین بسازید و .. امروز به مناسبت نوروز 97 و همچنین تولد گلچین آنلاین نسخه جامع پلاگین پرداخت بانک ملت به طور اختصاصی کد نویسی شده و هم اکنون می توانید سیستم هتل داری سولایدرس را درگاه بانک ملت متصل و شروع به اجاره دادن کنید. لازم به ذکر است نسخه فارسی و کاملا شمسی solidres نیز منتشر شد

افزونه رزرو هتل و تور آنلاین برای جوملا Solidres HUB فارسی و شمسی

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

2
+2
0

   دمو افزونه    سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 2.1

اگر به دنبال یک سامانه جامعه هتل داری - رزرو هتل یا تورهای گردشگری می گردید افزونه soliders hub بهترین گزینه برای شماست. این افزونه دارای چندین نسخه است. که ما برای شما کاملترین نسخه آن یعنی نسخه 249 دلاری آن را آماده کردیم. این نسخه علاوه بر کامپوننت شامل تمامی قالب های این شرکت می باشد . در واقع شما یک کامپوننت همراه با الحاقات + مجموعه تمامی سایت های آماده این شرکت که شامل سایت دمو نیز خواهد بود را در یک بسته دانلود می کنید. این مجموعه حجمی بیش از 700 مگابایت دارد که برای اولین توسط گلچین آنلاین در سال 95 منتشر شد. اما امروز افتخار داریم برای اولین بار نسخه کاملا شمسی و فارسی این افزونه به همراه درگاه بانک ملت را به مناسبت نوروز 97 و همچنین تولد 5 سالگی گلچین آنلاین به شما عزیزان تقدیم کنیم. این نسخه با هزینه بسیار زیادی کاملا شمسی و فارسی شده و هم اکنون می توانید برای اولین بار کامپوننت کاملا شمسی و فارسی هتل داری و رزرو تور آنلاین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم رزرو وقت و همایش جوملا Event Booking

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.2.1

Event Booking محصولی از شرکت Ossolution Team می باشد. توسط این افزونه می توانید یک سیستم رزرو وقت آنلاین و همایش ها با امکانات  جامع نظیر نمایش آدرس روی نقشه. نمایش روی تقویم و پرداخت هزینه  ارائه نمایید. در این افزونه کاربران شما می توانند وقت و نوبت خود را به صورت آنلاین رزرو کرده و آن را در پنل کاربری خود مشاهده کنند. هم اکنون این افزونه ارزشمند 40 دلاری را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سامانه رزرو هتل جوملا Vik Booking

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : e4j  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه :  1.10

 Vik Booking یک سیستم زرو پیشرفته برای مکان هایی نظیر هتل ، مسافرخانه، ویلا و.. می باشد.طبق ادعای سازنده بهترین و تنهاترین افزونه رزرواسیون هتل از دید کارشناسان و مشاورین است و هیچ افزونه ای نمی تواند ماموریت ها و کارکردهای این افزونه را داشته باشد چرا که کاملا متناسب با تمامی نیازهای اماکن اقامتی می باشد. از جمله اماکنات این افزونه  معروف می توان امکان رزرو بر اساس تخت خواب ، نوع اتاق و آپارتمان، امکانات اتاق ها ، سرویس فول برد و..حتی دریافت هزینه کنسلی اشاره کرد. این افزونه در سایت سازنده به قیمت 120 یورو چیزی حدود 622 هزارتومان به فروش می رود.