نوبت دهی و رزرو وقت

سیستم رزرو همایش و قرارملاقات جوملا Vikevents فارسی و شمسی

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3.6   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  یک بومی

امروز قصد داریم یکی از برترین افزونه هایی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم. افزونه Vikevents یکی از برترین افزونه های رزرو وقت و همایش برای جوملاست. اگر قصد دارید بلیت کنسرت ، همایش ، سمینار ، سینما ، رستوران و.. را در سایت خودبه فروش برسانید افزونه Vikevents بهترین گزینه برای شماست.این افزونه که به طور کامل فارسی و شمسی شده می باشد توانایی مدیریت کامل و فروش بلیط های شما را دارد.مهمترین گزینه در مورد این افزونه امکان فروش صندلی می باشد. در مدیریت این افزونه می توانید به راحتی چیدمان صندلی ها را تایین کنید و حتی رنگ و امکانات اختصاصی به هر صندلی اختصاص دهید. تا کاربر چیدمان راببیند و از روی چیدمان صندلی یکی از آن ها انتخاب و خرید کند.همچنین از دیگر امکانات این افزونه امکان فروش عضویت ، کوپن تخفیف ،نمایش تاریخ شروع و پایان همایش و امکان تایین مدت زمان فروش بلیت ، امکان انتخاب همایش از روی تقویم شمسی ، امکان نمایش محل همایش روی نقشه و.. می باشد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مدیریت رویداد و رزور نوبت و فروش بلیط جوملاJUX EventOn

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.0.1

JUX EventOn محصولی از شرکت joomlaux و افزونه جهت ساخت یک سیستم قرارملاقات و همایش در جوملا می باشد. این افزونه قابلیت ساخت سایت هایی نظیر فروش بلیط ، رزرو نوبت کنسرت و همایش و.. را دارد.از امکانات این افزونه می توان به نمایش لیست همایش ها ، امکان رزرو تعداد صندلی ها ، نمایش تصاویر ، نمایش توصیحات هر همایش ، سیستم جستجوی پیشرفته و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه پرداخت بانک ملت برای کامپوننت رزرو وقت جوملا Solidres

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

0
0
0

     سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.0

کامپوننت Solidres یکی از برترین افزونه های رزرو وقت و هتل داری برای جوملاست که توسط آن می توانید اتاق اجاره دهید،وبسایت اجاره دهی یا هتل دهی راه اندازی کنید، سایت تور آنلاین بسازید و .. امروز به مناسبت نوروز 97 و همچنین تولد گلچین آنلاین نسخه جامع پلاگین پرداخت بانک ملت به طور اختصاصی کد نویسی شده و هم اکنون می توانید سیستم هتل داری سولایدرس را درگاه بانک ملت متصل و شروع به اجاره دادن کنید. لازم به ذکر است نسخه فارسی و کاملا شمسی solidres نیز منتشر شد

افزونه رزرو هتل و تور آنلاین برای جوملا Solidres HUB فارسی و شمسی

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

2
+2
0

   دمو افزونه    سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 2.1

اگر به دنبال یک سامانه جامعه هتل داری - رزرو هتل یا تورهای گردشگری می گردید افزونه soliders hub بهترین گزینه برای شماست. این افزونه دارای چندین نسخه است. که ما برای شما کاملترین نسخه آن یعنی نسخه 249 دلاری آن را آماده کردیم. این نسخه علاوه بر کامپوننت شامل تمامی قالب های این شرکت می باشد . در واقع شما یک کامپوننت همراه با الحاقات + مجموعه تمامی سایت های آماده این شرکت که شامل سایت دمو نیز خواهد بود را در یک بسته دانلود می کنید. این مجموعه حجمی بیش از 700 مگابایت دارد که برای اولین توسط گلچین آنلاین در سال 95 منتشر شد. اما امروز افتخار داریم برای اولین بار نسخه کاملا شمسی و فارسی این افزونه به همراه درگاه بانک ملت را به مناسبت نوروز 97 و همچنین تولد 5 سالگی گلچین آنلاین به شما عزیزان تقدیم کنیم. این نسخه با هزینه بسیار زیادی کاملا شمسی و فارسی شده و هم اکنون می توانید برای اولین بار کامپوننت کاملا شمسی و فارسی هتل داری و رزرو تور آنلاین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.