نوبت دهی و رزرو وقت

سیستم نوبت دهی و رزرو وقت شمسی و فارسی جوملا Vik Appointments

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.5

کامپوننت فارسی نوبتدهی آنلاین مشاغل Vik Appointment  نسخه شمسی یکی از برترین افزونه های مورد استفاده در سیستم های نوبت دهی آنلاین و مشاغل می باشد. بنابراین اگر قصد دارید یک سیستم رزرو وقت آنلاین برای شرکتتان یا یک سیستم نوبت دهی پزشکی برای مطب راه اندازی کنید افزونه Vik Appointment بهترین گزینه برای شماست. البته بزرگترین ضعف این افزونه برای کاربران فارسی زبان تا امروز تقویم میلادی آن بود که امروز برای شما عزیزان به صورت کامل شمسی سازی شده است.در این سیستم با توجه به انعطاف پذیری خاصی که پیاده سازی شده است شما میتوانید از نوبت دهی یک پزشک تا سیستم نوبت دهی شرکتهای نمایندگی خودرو ؛ و نوبت دهی های بیمارستانی و حتی در سطح کوچک نوبت دهی برای صنوفی همچون آرایشگران و خیاطان بهره ببرید. در زیر به امکانات این سیستم می پردازیم.

نمایش مطالب مرتبط با مکان جغرافیایی در سایت جوملایی Nearest Places

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

Nearest Places یک ماژول جدید و کاملا متفاوت برای جوملاست . اما کار این ماژول چیست؟ فرض کنید یک سایت گردشگری دارید که مکان های مناسب گردشگری را معرفی می کند. و برای هر مکان یک مطالب و توضیحات می نویسید. از طرفی دوست دارید کاربر هنگام دیدن مطالب مکان های مشابه و نزدیک به این مکان را ببیند. توسط این افزونه می توانید برای هر مطلب یک مختصا جغرافیایی قرار دهید. سپس این ماژول هنگامی که کاربر مطلبی را مشاهده می کند از بین مطالب مطلبی که نزدیکترین مختصات جغرافیایی به این مطلب را دارد پیدا کرده و نمایش می دهد (منظور از مختصات جغرافیایی مختصات مکان مورد نظر در گوگل است).این افزونه مناسب سایت های گردشگری ، سفر و تور و.. می باشد.

سیستم رزرو همایش و قرارملاقات جوملا Vikevents فارسی و شمسی

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3.6   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  یک بومی

امروز قصد داریم یکی از برترین افزونه هایی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم. افزونه Vikevents یکی از برترین افزونه های رزرو وقت و همایش برای جوملاست. اگر قصد دارید بلیت کنسرت ، همایش ، سمینار ، سینما ، رستوران و.. را در سایت خودبه فروش برسانید افزونه Vikevents بهترین گزینه برای شماست.این افزونه که به طور کامل فارسی و شمسی شده می باشد توانایی مدیریت کامل و فروش بلیط های شما را دارد.مهمترین گزینه در مورد این افزونه امکان فروش صندلی می باشد. در مدیریت این افزونه می توانید به راحتی چیدمان صندلی ها را تایین کنید و حتی رنگ و امکانات اختصاصی به هر صندلی اختصاص دهید. تا کاربر چیدمان راببیند و از روی چیدمان صندلی یکی از آن ها انتخاب و خرید کند.همچنین از دیگر امکانات این افزونه امکان فروش عضویت ، کوپن تخفیف ،نمایش تاریخ شروع و پایان همایش و امکان تایین مدت زمان فروش بلیت ، امکان انتخاب همایش از روی تقویم شمسی ، امکان نمایش محل همایش روی نقشه و.. می باشد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مدیریت رویداد و رزور نوبت و فروش بلیط جوملاJUX EventOn

مجموعه نوبت دهی و رزرو وقت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  1.0.1

JUX EventOn محصولی از شرکت joomlaux و افزونه جهت ساخت یک سیستم قرارملاقات و همایش در جوملا می باشد. این افزونه قابلیت ساخت سایت هایی نظیر فروش بلیط ، رزرو نوبت کنسرت و همایش و.. را دارد.از امکانات این افزونه می توان به نمایش لیست همایش ها ، امکان رزرو تعداد صندلی ها ، نمایش تصاویر ، نمایش توصیحات هر همایش ، سیستم جستجوی پیشرفته و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.