پلاگین ماشین حساب برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
Like
0
Dislike
0

Joomla Extensions Farsi

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1

ماشین حساب جوملا یک پلاگین جمع و جور و پیشرفته است که دقیقا شبیه به یک ماشین حساب کوچک با امکانات ساده جمع ، ضرب ، تقسیم ، و تفریق می باشد. این پلاگین یک دکمه است که با کلیک روی آن صفحه پاپ آپ ماشین حساب را خواهید دید و در فروشگاه ها در کنار محصولات یا مطالبی که کاربر نیاز به جمع چند چیز دارد قابل استفاده است.

ساخت کپی رایت هوشمند برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
Like
0
Dislike
0

Golchincopyright44

   دمو ندارد  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

همانطور که می دانید ایجاد یک متن کپی رایت در انتهای سایت جوملایی چندان سخت نیست و کافیست فقط یک ماژول از نوع Html دستی را انتخاب و متن مورد نظر را در آن نوشته و آن را در موقعیت انتهایی قالب یا همان footer فعال کنید. اما کپی رایت های معمولی دارای یک مشکل هستند ! هرسال نیاز به تمدید سال کپی رایت دارند. شاید به ظاهر چیز ساده ای به نظر برسد اما وقتی شما طراح سایت باشید و 100 سایت در سال طراحی کنید. سال آینده باید کپی رایت 100 عدد سایت را به سال جدید تغییر دهید. اما با ماژولی که برای شما آماده کردیم دیگر نیاز به این چیزها نیست .این ماژول به طور خودکار سال را به انتهای متن شما اضافه کرده و هرسال به طور خودکار یکسال آن را به جلو میکشد و بدین ترتیب سایت شما همیشه با کپی رایت بروز در دسترس است.هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول چارت سازمانی و محصولات برای جوملا

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
Like
+1
Dislike
0

2017 12 03 023200

   دمو افزونه  سازنده : joomga  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم افزونه ای ویژه ساخت انواع چارت در جوملا می باشد. توسط این افزونه می توانید چارت های سازمانی ، چارت های نمودار غذایی، انواع هرم های غذایی،خبری،سیاسی ، شغلی  و سازمانی همراه با توضیحات و.. بسازید.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اتصال اسکریپت های متفرقه به جوملا با PHP-Bridge نسخه PLUS

مجموعه متفرقه

1
Like
+1
Dislike
0

Phpbridge

   دمو افزونه  سازنده : Henry Schorradt  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت  نسخه :  1.2.2

اگر یک اسکریپت جدا از جوملا دارید مثل اسکریپت های CRM و قصد اتصال آن به جوملارا دارید افزونه PHP-Bridge گزینه مناسبی است. توسط این افزونه می توانید هر نوع اسکریپتی را به جوملا متصل کنید