ساخت یک نوار زمانی در سایت با JUX Timeline برای جوملا

مجموعه متفرقه

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.1

هرسایت یا شرکتی دارای یک بخش درباره ما است که اطلاعاتی در مورد شرکت یا سایت به کاربران می دهد. توسط ماژول JUX Timeline می توانید یک نوار زمانی همانند شکل بالا بسازید و روند پیشرفت شرکت را نمایش دهید. البته افزونه نوار زمانی تنها به اینکار محدود نمی شود از آن می توانید در نمایش یک روند تاریخی برای مثال نمایش یک شجره نامه خانوادگی ، نمایش تاریخچه یک کشور یا مکان و ده ها موارد دیگر استفاده کنید. این افزونه به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کامپوننت ساز جوملا Component Builder

مجموعه افزونه های خاص

0
0
0

   دمو :ندارد   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج   نسخه :  2.6.9

آیا تابحال شده به کامپوننتی نیاز داشته باشید که وجود نداشته باشد؟ چیزی که خیلی سخت و پیچیده نباشد اما کسی تابحال آن را طراحی نکرده باشد؟ افزونه ای که امشب برای شما آماده کرده ایم یک کامپوننت ساز حرفه ای برای جوملاست.توسط این افزونه می توانید کامپوننت های مورد نیاز خود را طراحی کنید.و نیاز نیست خیلی به زبان های برنامه نویسی مسلط باشید.این افزونه برای طراحی هر مدل کامپوننتی چند مرحله و ویزارد دارد که کار شما را راحتر می کند. اما برای راحتی کار شما عزیزان 2 ساعت فیلم آموزشی از سایت سازنده نیز برای شما قرار داده شده .امیدواریم با دیدن فیلم های آموزشی و کمی کار با این افزونه بتوانید اولین کامپوننت خود را طراحی کنید.

پلاگین ماشین حساب برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1

ماشین حساب جوملا یک پلاگین جمع و جور و پیشرفته است که دقیقا شبیه به یک ماشین حساب کوچک با امکانات ساده جمع ، ضرب ، تقسیم ، و تفریق می باشد. این پلاگین یک دکمه است که با کلیک روی آن صفحه پاپ آپ ماشین حساب را خواهید دید و در فروشگاه ها در کنار محصولات یا مطالبی که کاربر نیاز به جمع چند چیز دارد قابل استفاده است.

ساخت کپی رایت هوشمند برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
0
0

   دمو ندارد  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

همانطور که می دانید ایجاد یک متن کپی رایت در انتهای سایت جوملایی چندان سخت نیست و کافیست فقط یک ماژول از نوع Html دستی را انتخاب و متن مورد نظر را در آن نوشته و آن را در موقعیت انتهایی قالب یا همان footer فعال کنید. اما کپی رایت های معمولی دارای یک مشکل هستند ! هرسال نیاز به تمدید سال کپی رایت دارند. شاید به ظاهر چیز ساده ای به نظر برسد اما وقتی شما طراح سایت باشید و 100 سایت در سال طراحی کنید. سال آینده باید کپی رایت 100 عدد سایت را به سال جدید تغییر دهید. اما با ماژولی که برای شما آماده کردیم دیگر نیاز به این چیزها نیست .این ماژول به طور خودکار سال را به انتهای متن شما اضافه کرده و هرسال به طور خودکار یکسال آن را به جلو میکشد و بدین ترتیب سایت شما همیشه با کپی رایت بروز در دسترس است.هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.