دانلود رایگان افزونه نمایش پیشرفت پروژه برای جوملا

مجموعه متفرقه

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.1

اگر سایت یا شرکتی دارید که پروژه های مختلفی از قبیل پروژه های طراحی سایت ، برنامه نویسی ، عمرانی ، تحقیقی و ... قبول میکند. توسط این افزونه می توانید درصد پیشرفت پروژه خود را به مشتریان خود نمایش دهید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش منوی غذایی در جوملا با افزونه RT Food Menu Pro

مجموعه نمایش نمونه کار

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.1

اگر به دنبال یک افزونه ساده و بی دردسر برای نمایش لیستی از محصولات هستید افزونه RT Food Menu Pro بهترین گزینه برای شماست. این افزونه یک کاتالوگ ساز حرفه ای به تمام معنا برای نمایش کاتالوگ غذاهای یک رستوران است که به شدت در سایت های غذایی و رستورانی استفاده می شود. البته این افزونه برای سایت های آشپزی و سایرسایت ها که می خواهند تعدادی محصول را نمایش دهند نیز قابل استفاده می باشد.RT Food Menu Pro دارای 16 سبک مختلف برای نمایش غذا و همچنین امکان انتخاب رنگ برای تمامی بخش ها می باشد. توسط این افزونه به راحتی می توانید لیست غذاها ، قیمت هر غذا و توضیحات اضافه آن را نمایش دهید. این افزونه برای سایت های مواد غذایی  و.. که قصد دارند محصولات خود یا دستور پخت یک غذا  را نمایش دهند نیز بسیار مفید و کاربردی است و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

منوی رستوران سه یعدی جوملا JUX 3D Restaurant Menu

مجموعه متفرقه

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.3

اگر یک سایت با موضوع رستوران و یا فست فود دارید و قصد دارید تا منوی روزانه خود را به کاربران نمایش دهید افزونه JUX 3D Restaurant Menu گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.توسط این افزونه می توانید یک منو رستوران سه بعدی ساخته و درون آن را با لیست غذاهای خوشمزه تزئیین کنید.تصاویر بیشتر از این منوی رستوران سه بعدی را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت یک نوار زمانی در سایت با JUX Timeline برای جوملا

مجموعه متفرقه

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.1

هرسایت یا شرکتی دارای یک بخش درباره ما است که اطلاعاتی در مورد شرکت یا سایت به کاربران می دهد. توسط ماژول JUX Timeline می توانید یک نوار زمانی همانند شکل بالا بسازید و روند پیشرفت شرکت را نمایش دهید. البته افزونه نوار زمانی تنها به اینکار محدود نمی شود از آن می توانید در نمایش یک روند تاریخی برای مثال نمایش یک شجره نامه خانوادگی ، نمایش تاریخچه یک کشور یا مکان و ده ها موارد دیگر استفاده کنید. این افزونه به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.