زیبا سازی سایت

ایجاد تولتیپ با Regular labs tooltip

مجموعه زیبا سازی سایت

2
like زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
+2
dislike زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
0


boxtooltips زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  7.1.2

regular labs tooltip افزونه ای ویژه ساخت تولتیپ در سایت می باشد. البته امیدواریم تولتیپ را با پاپ آپ اشتباه نگیرید.همانطور که می دانید معمولا پاپ آپ با کلیک روی یک متن یا عکس به صورت یک پنجره کوچک یا بزرگ ظاهر می شود که درون آن پنجره محتوایاتی می باشد. اما تولتیپ محدود به کلیک کردن نیست. برای مثلا می توانید یک متن را  انتخاب کنید مثلا در متن شما یک کلمه انگلیسی وجود دارد به نام Home شما می توانید این کلمه برای تولتیپ انتخاب کنید طوری که کاربر ماوس را روی آن برد یک جعبه متن کوچک بالای آن باز شود و متن " Home به فارسی یعنی خانه ، محل سکونت " را به عنوان معنی آن نمایش دهد. یا اینکه عکسی را به عنوان تولتیپ انتخاب و با بردن ماوس روی آن عکس تصویری بزرگتر یا توضیحاتی نمایش داده شود .هم اکنون جدیدترین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت تب و اسلاید مطلب متفاوت Regular Labs Sliders فارسی

مجموعه عکس و تصویر

5
like زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
+5
dislike زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
0

RegularLabs_Sliders_Pro_7_2_4 زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه :  7.2.4

شاید با شنیدن نام Regular Labs Sliders اولین چیزی که در ذهن شما خطور می کند یک افزونه اسلایدشو باشد. اما این افزونه فقط یک اسلایدشو نیست. بلکه نوعی تب ساز در مطالب شما می باشد.که تب های زیبایی را خلق می کند و درون این تب ها می توانید عکس یا مطلب قرار دهید. این افزونه توانایی خلق دفترچه سوال، لیست خدمات ، اضافه کردن دکمه رفتن به بالای صفحه و ده ها امکان دیگر را دارد و یکی از جذاب ترین و برترین افزونه های شرکت Regular Labs محسوب می شود.که توسط آن می توانید به شدت به زیبایی وبسایت خود اضافه کنید.از این دست افزونه ها در سایت های موزیک و فیلم نیز بسیار استفاده می شوند. هم اکنون می توانید این افزونه فارسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین اضافه کردن کد css به کل سایت بدون دستکاری قالب

مجموعه مدیریت سایت

1
like زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
+1
dislike زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
0


css6898 زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین

   دمو ندارد  سازنده : Empe  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 1.0

همانطور که می دانید اگر کد css داشته باشید که بخواهید به سایت اضافه کنید مثل کد های اضافه کردن فونت ، تغییرات در قالب  یا افزونه ها و .. حتما نیاز است که آنها را به فایل های css قالب سایتتان یا افزونه مورد نظر  اضافه کنید.اما مشکل این کار چیست؟ مشکل این کار در آپدیت قالب یا افزونه است. بدین معنی که با آپدیت شدن قالب یا افزونه شما تمامی فایل های css جایگزین می شوند و مجبور به اضافه کردن مجدد آنها هستید. اما با پلاگینی که برای شما آماده کردیم این مشکل برای همیشه رفع می شود. این پلاگین تغییرات و کدهای css مورد نظر شما را در جایی جدا ذخیره کرده و با هر آپدیت و تغییر در قالب یا افزونه این کدها ثابت می مانند و خیال شما راحت خواهد بود.هم اکنون می توانید این پلاگین ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

زیبا سازی سایت با ماژول حباب ساز عاشقانه جوملا !

مجموعه زیبا سازی سایت

0
like زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
0
dislike زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین
0

2017-06-02_180746_copy زیبا سازی سایت - گلچین آنلاین

   دمو ادامه مطلب سازنده :GC   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ,ماژول   نسخه :  1.1.0

ماژول حباب ساز عاشقانه جوملا یکی از جالبترین ماژول ها در بخش زیباسازی سایت  گلچین آنلاین می باشد. توسط این ماژول جالب می توانید در 3 موقعیت سایتتان یعنی سمت راست،چپ و وسط  عکس دلخواهتان را به صورت حباب وار پخش کنید. برای مثال فرض کنید یک صفحه دارید که در آن به کاربرتان خبر خوشی می دهید ! خبری مثل برنده شدن جایزه و عکس جعبه هدیه از اطراف سایت در سایت به صورت حبابی پمپاژ می شود. زیبا نیست؟ برای اطلاعات بیشتر دموی ادامه مطلب را بببینید و این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین برای اولین بار دانلود کنید.