زیبا سازی سایت

ماژول چیدمان و نمایش دایره ای در جوملا Fancy Circles

مجموعه زیبا سازی سایت

2
+1
1

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  8

زیبا سازی سایت یکی از مهمترین موارد در جذب کاربران بیشتر برای سایت است.امروز یک افزونه جالب و زیبا ساز سایت برای شما آماده کرده ایم که توسط آن می توانید دایره های زیبا با استایل شیک در سایت قرار دهید. برای مثال می توانید لیست اعضای شرکت را همراه با متن و عکس در دایره نمایش دهید. یا منوها را به شکل دایره ای نمایش دهید یا اینکه اطلاعات خاصی از شرکت و خدمات خود را به صورت متن در دایره نمایش دهید.به صورت کل این افزونه از تعدادی دایره با استایل های زیبا تشکیل شده که درون آن ها می توانید به دلخواه هرچیزی از جمله عکس ، متن ، لینک و.. قرار دهید و در هر موقعیتی نمایش دهید.هم اکنون این افزونه ارزشمند را ازگلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش عکس با روکش متنی در سایت جوملا Easy Image Overlay

مجموعه زیبا سازی سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1

Easy Image Overlay یک پلاگین ساده و آسان برای استفاده است که می تواند برای ایجاد تصویر با پوشش متن استفاده شود.این افزونه با درج کد کوتاه در مطالب اجازه می دهد تا یک تصویر با یک پوشش متن خاص داشته باشید. در این پلاگین می توانید رنگ، شفافیت و فونت آیکون مد نظرتان را تنظیم کنید. این افزونه از فریم ورک جی کوئری استفاده می کند از همین رو ممکن است در تمامی قالب ها به درستی اجرا نشود و موجب تداخل جی کوئری شود.

*درخواستی کاربران

گالری تصاویر با امکان زوم در مطالب جوملا Easy Cloud Zoom

مجموعه عکس و تصویر

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

اگر به دنبال افزونه ای برای نمایش تعدادی تصویر در مطالب سایتتان هستید و همچنین دوست دارید تصاویتان امکان زوم و بزرگنمایی هم داشته باشند. افزونه Easy Cloud Zoom گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. توسط این افزونه می توانید با یک خط کد ساده تصاویر را به صورت گالری در بین مطالب خود نمایش دهید و کاربر با بردن ماوس روی تصاویر می تواند روی آنها زوم کرده  وبا جزئیات بیشتر آنها را مشاهده نماید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند ر از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش ویژگی های سایت در جوملا JM Best Features

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اژول   نسخه : 1.0.3

هر سایتی که داشته باشید به بخشی برای نمایش اطلاعات سایتتان و ویژگی ها و امکانات شرکتتان به بازدیدکنندگان نیاز دارید. در اینجا 2 راه دارید. یا اینکه چهارچوب این بخش ها را خودتان طراحی کنید . یا اینکه از افزونه اماده استفاده کنید. یکی از این افزونه ها JM Best Features می باشد.این افزونه به شما یک باکس با 5 بخش می دهد. یعنی 4 گوشه و یک مرکز که در هر یک ازین بخش ها می توانید تصویر و توضیحات خود را قرار دهید و سپس این ماژول را در جای دلخواه منتشر کنید. اگر هنوز متوجه کار این افزونه نشدید دمو یا فیلمی که در ادامه مطلب قرار دادیم را مشاهده کنید.هم اکنون می توانید این افزونه را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.