زیبا سازی سایت

ماژول نمایش ویژگی های سایت در جوملا JM Best Features

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اژول   نسخه : 1.0.3

هر سایتی که داشته باشید به بخشی برای نمایش اطلاعات سایتتان و ویژگی ها و امکانات شرکتتان به بازدیدکنندگان نیاز دارید. در اینجا 2 راه دارید. یا اینکه چهارچوب این بخش ها را خودتان طراحی کنید . یا اینکه از افزونه اماده استفاده کنید. یکی از این افزونه ها JM Best Features می باشد.این افزونه به شما یک باکس با 5 بخش می دهد. یعنی 4 گوشه و یک مرکز که در هر یک ازین بخش ها می توانید تصویر و توضیحات خود را قرار دهید و سپس این ماژول را در جای دلخواه منتشر کنید. اگر هنوز متوجه کار این افزونه نشدید دمو یا فیلمی که در ادامه مطلب قرار دادیم را مشاهده کنید.هم اکنون می توانید این افزونه را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول جوملا : نمایش بهتر مسیر سایت BreadCrumbs CSS فارسی

مجموعه مدیریت سایت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

اگر قصد دارید سایت خود را کمی متفاوت تر و زیبا تر کنید .نگاهی به بخش رنجور و خسته مسیر سایتتان کنید! به نظرتان وقت آن نرسیده که دستی به سر و روی آن بکشید و کمی زیباتر آن را نمایش دهید؟ اگر اینطور است ماژول جوملایی BreadCrumbs CSS گزینه مناسبی برای شماست. این ماژول همان ماژول BreadCrumbs یا مسیر سایت جوملاست که تغییراتی در Css آن به وجود آمده کلی افکت جدید به آن اضافه شده و حالا زیباتر در خدمت شماست ! و توسط گلچین آنلاین به صورت اختصاصی خریداری و فارسی سازی شده و  توانایی نمایش مسیر سایت به شکل های زیباتر را دارد ، برای نمایش بخشی از امکانات این افزونه یک نمونه از آن در ادامه مطلب نیز قرار داده شده.که میتوانید مشاهده کنید.

ساخت یک نوار زمانی در سایت با JUX Timeline برای جوملا

مجموعه متفرقه

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.1

هرسایت یا شرکتی دارای یک بخش درباره ما است که اطلاعاتی در مورد شرکت یا سایت به کاربران می دهد. توسط ماژول JUX Timeline می توانید یک نوار زمانی همانند شکل بالا بسازید و روند پیشرفت شرکت را نمایش دهید. البته افزونه نوار زمانی تنها به اینکار محدود نمی شود از آن می توانید در نمایش یک روند تاریخی برای مثال نمایش یک شجره نامه خانوادگی ، نمایش تاریخچه یک کشور یا مکان و ده ها موارد دیگر استفاده کنید. این افزونه به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تغییر در گرافیک بخش مدیریت جوملا با Rapi Admin UI

مجموعه زیبا سازی سایت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه :1 

اگر از صفحه مدیریت جوملا خسته شدید و یا اگر قصد دارید یک سایت با مدیریت متفاوت از جوملا را به مشتری خود تحویل دهید .امشب افزونه ای برای شما آماده کرده ایم که دقیقا همه این کار ها را انجام می دهد ! افزونه Rapi Admin UI محصولی از شرکت rapicode و ویژه ایجاد تغییرات در محیط مدیریت سایت می باشد. این افزونه دارای امکانات زیادی است که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

امکانات افزونه

  • تغییر بکگراند صفحه ورود به مدیریت با عکس یا رنگ دلخواه
  • تغییر رنگ جعبه و دکمه ورود به مدیریت
  • امکان جایگیزینی لوگو جوملا با لوگوی دلخواه در بخش مدیریت
  • دارای فونت های خارجی برای تغییر فونت مدیریت
  • اضافه کردن حالت آب به تصویر صفحه ورود (حتما دمو را ببینید تا متوجه شوید)
  • دارای 25 افکت مختلف