زیبا سازی سایت

تغییر در گرافیک بخش مدیریت جوملا با Rapi Admin UI

مجموعه زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike
0

RapiAdminUI

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه :1 

اگر از صفحه مدیریت جوملا خسته شدید و یا اگر قصد دارید یک سایت با مدیریت متفاوت از جوملا را به مشتری خود تحویل دهید .امشب افزونه ای برای شما آماده کرده ایم که دقیقا همه این کار ها را انجام می دهد ! افزونه Rapi Admin UI محصولی از شرکت rapicode و ویژه ایجاد تغییرات در محیط مدیریت سایت می باشد. این افزونه دارای امکانات زیادی است که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

امکانات افزونه

  • تغییر بکگراند صفحه ورود به مدیریت با عکس یا رنگ دلخواه
  • تغییر رنگ جعبه و دکمه ورود به مدیریت
  • امکان جایگیزینی لوگو جوملا با لوگوی دلخواه در بخش مدیریت
  • دارای فونت های خارجی برای تغییر فونت مدیریت
  • اضافه کردن حالت آب به تصویر صفحه ورود (حتما دمو را ببینید تا متوجه شوید)
  • دارای 25 افکت مختلف

ماژول دکمه سیار و بوتسترپ برای جوملا

مجموعه زیبا سازی سایت

0
Like
0
Dislike
0

Button For Joomla Golchinonline

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

اگر به دنبال اضافه کردن یک دکمه به گوشه ای از سایت خود هستید و حوصله کار با افزونه های سنگین و پرحجم را ندارید کافیست این ماژول سبک و چند کیلوبایتی را نصب کنید و آن را در موقعیت دلخواه خود منتشر کرده و در قسمت نظیمات آن دکمه مورد نظر و متن و لینک را انتخاب کنید و دیگر کار تمام است. دکمه شما آماده استفاده است.توسط این ماژول می توانید به راحتی دکمه هایی با رنگ ها و افکت های مختلف ایجاد کنید.

ماژول نمایش پیغام با افکت زیبا در جوملا

مجموعه نمایش اخبار

0
Like
0
Dislike
0

Golchonline218578(1)

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

اگر قصد نمایش یک پیغام یا آدرس یا شماره تماس در سایتتان را دارید اما یک افزونه مناسب برای نمایش آن پیدا نکردید بهتر است از این ماژول 7 کیلوبایتی استفاده کنید. این ماژول با افکت های Css پیغام مورد نظر شما را در موقعیت مورد نظرتان در سایت نمایش می دهد. در بخش مدیریت این ماژول در بخش قرار دادن پیام دسترسی شما دقیقا برای با بخش ارسال مطالب است.یعنی یک باکس با ادیتور پیش فرض سایتتان دارید که در آن می توانید هرطور که دلتان می خواهد به پیامتان رنگ و لعاب دهید و حتی به آن عکس اضافه کنید .با توجه به اینکه این ماژول تنها از css استفاده می کند به طور حتم با 99 درصد سایت ها سازگار است و به راحتی می توانید ازآن در سایتتان استفاده نمایید.

ایجاد تولتیپ با Regular labs tooltip

مجموعه زیبا سازی سایت

2
Like
+2
Dislike
0

Boxtooltips

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  7.1.2

regular labs tooltip افزونه ای ویژه ساخت تولتیپ در سایت می باشد. البته امیدواریم تولتیپ را با پاپ آپ اشتباه نگیرید.همانطور که می دانید معمولا پاپ آپ با کلیک روی یک متن یا عکس به صورت یک پنجره کوچک یا بزرگ ظاهر می شود که درون آن پنجره محتوایاتی می باشد. اما تولتیپ محدود به کلیک کردن نیست. برای مثلا می توانید یک متن را  انتخاب کنید مثلا در متن شما یک کلمه انگلیسی وجود دارد به نام Home شما می توانید این کلمه برای تولتیپ انتخاب کنید طوری که کاربر ماوس را روی آن برد یک جعبه متن کوچک بالای آن باز شود و متن " Home به فارسی یعنی خانه ، محل سکونت " را به عنوان معنی آن نمایش دهد. یا اینکه عکسی را به عنوان تولتیپ انتخاب و با بردن ماوس روی آن عکس تصویری بزرگتر یا توضیحاتی نمایش داده شود .هم اکنون جدیدترین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.