زیبا سازی سایت

نمایش عکس با روکش متنی در سایت جوملا Easy Image Overlay

مجموعه زیبا سازی سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1

Easy Image Overlay یک پلاگین ساده و آسان برای استفاده است که می تواند برای ایجاد تصویر با پوشش متن استفاده شود.این افزونه با درج کد کوتاه در مطالب اجازه می دهد تا یک تصویر با یک پوشش متن خاص داشته باشید. در این پلاگین می توانید رنگ، شفافیت و فونت آیکون مد نظرتان را تنظیم کنید. این افزونه از فریم ورک جی کوئری استفاده می کند از همین رو ممکن است در تمامی قالب ها به درستی اجرا نشود و موجب تداخل جی کوئری شود.

*درخواستی کاربران

گالری تصاویر با امکان زوم در مطالب جوملا Easy Cloud Zoom

مجموعه عکس و تصویر

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

اگر به دنبال افزونه ای برای نمایش تعدادی تصویر در مطالب سایتتان هستید و همچنین دوست دارید تصاویتان امکان زوم و بزرگنمایی هم داشته باشند. افزونه Easy Cloud Zoom گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. توسط این افزونه می توانید با یک خط کد ساده تصاویر را به صورت گالری در بین مطالب خود نمایش دهید و کاربر با بردن ماوس روی تصاویر می تواند روی آنها زوم کرده  وبا جزئیات بیشتر آنها را مشاهده نماید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند ر از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش ویژگی های سایت در جوملا JM Best Features

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اژول   نسخه : 1.0.3

هر سایتی که داشته باشید به بخشی برای نمایش اطلاعات سایتتان و ویژگی ها و امکانات شرکتتان به بازدیدکنندگان نیاز دارید. در اینجا 2 راه دارید. یا اینکه چهارچوب این بخش ها را خودتان طراحی کنید . یا اینکه از افزونه اماده استفاده کنید. یکی از این افزونه ها JM Best Features می باشد.این افزونه به شما یک باکس با 5 بخش می دهد. یعنی 4 گوشه و یک مرکز که در هر یک ازین بخش ها می توانید تصویر و توضیحات خود را قرار دهید و سپس این ماژول را در جای دلخواه منتشر کنید. اگر هنوز متوجه کار این افزونه نشدید دمو یا فیلمی که در ادامه مطلب قرار دادیم را مشاهده کنید.هم اکنون می توانید این افزونه را به صورت رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول جوملا : نمایش بهتر مسیر سایت BreadCrumbs CSS فارسی

مجموعه مدیریت سایت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

اگر قصد دارید سایت خود را کمی متفاوت تر و زیبا تر کنید .نگاهی به بخش رنجور و خسته مسیر سایتتان کنید! به نظرتان وقت آن نرسیده که دستی به سر و روی آن بکشید و کمی زیباتر آن را نمایش دهید؟ اگر اینطور است ماژول جوملایی BreadCrumbs CSS گزینه مناسبی برای شماست. این ماژول همان ماژول BreadCrumbs یا مسیر سایت جوملاست که تغییراتی در Css آن به وجود آمده کلی افکت جدید به آن اضافه شده و حالا زیباتر در خدمت شماست ! و توسط گلچین آنلاین به صورت اختصاصی خریداری و فارسی سازی شده و  توانایی نمایش مسیر سایت به شکل های زیباتر را دارد ، برای نمایش بخشی از امکانات این افزونه یک نمونه از آن در ادامه مطلب نیز قرار داده شده.که میتوانید مشاهده کنید.

hit tracker