ضد هک و دستیار سئو جوملا NS Error 404 Control

مجموعه بهينه سازي و سئو

0
Like
0
Dislike
0

Joomlapremumplugins

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1.0.3

NS Error 404 Control یک پلاگین بسیار کاربردی برای ارسال هشدارها در جوملا می باشد. این پلاگین 2 کار انجام میدهد: اول اینکه خطاهای 404 سایت شما را به صورت ایمیل و روزانه به شما گزارش میکند. در واقع کافیست یک کاربر یا یکی از کامپوننتها به یک صفحه 404 برسند. این پلاگین بلافاصله آن را برای شما ایمیل می کند. دوم اینکه در صورت حمله با ایمیل به شما اطلاع رسانی میکند و در یکی از 4 سطح پایین،متوسط ،بالا ، خیلی بالا  حمله را به شما معرفی میکند. هم اکنون این پلاگین جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد کپی رایت روی تصاویر سایت در جوملا با Klixo Watermark فارسی

مجموعه دسترسی و امنیت

3
Like
+3
Dislike
0

Klixowatermark

   دمو افزونه  سازنده : klixo  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.2.6

Klixo Watermark را می توان برترین افزونه ایجاد کپی رایت روی تصاویر سایت دانست .به طور که تنها با نصب و فعال سازی این پلاگین تمامی تصاویر سایت شما دارای برچسب مد نظر شما می شوند.هرچند که چندی پیش نسخه سازگار با k2 این افزونه را برای شما عزیزان منتشر کردیم.که البته از جوملا نیز پشتیبانی میکرد اما  امروز نیز نسخه تکی این افزونه که ویژه جوملاست را به صورت کاملا فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این افزونه مناسب برای مدیرانیست که دوست ندارند تصاویر سایتشان در جایی کپی شود.از امکانات این افزونه می توان به افزودن آرم یا متن مورد نظر شما در بخش چپ، راست ، بالا ، پایین یا وسط تصویر اشاره کرد.

سیستم جایگزین رمزگذاری SSL برای جوملا

مجموعه دسترسی و امنیت

1
Like
+1
Dislike
0

ZDA4NTJmZA

   دمو ندارد  سازنده : rtm  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین  نسخه :  1

همانطوری که می دانید ssl یکی از روش های رمزگذاری بسیار مشهور در طراحی وب می باشد و موجب افزایش امنیت سایت می شود. اما همانطور که می دانید این روش نیاز به هزینه دارد و اگر دامنه شما IR باشد نیز هر شرکتی از آن پشتیبانی نمی کند مگر چند شرکت خاص.اما اگر قصد هزینه برای سایت خود را ندارید یک روش جایگزین نیز وجود دارد که امنیت آن کمتر از ssl نیست .  روش RSA ! .

 RSA شیوه‌ای برای تهیه کلید ها ، کد کردن اطلاعات، آشکار سازی اطلاعات، تهیه امضاهای الکترونیکی و .... می باشد. این روش نخستین روش مورد اعتماد در بین روش‌های رمزنگاری دیگر است و یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌ها در زمینهٔ رمزنگاری به حساب می‌آیدRSA. همچنان به صورت وسیعی در تبادلات الکترونیکی استفاده می‌شود و در صورت استفاده درست با کلیدهای طولانی کاملاً امن به نظر می‌رسد. کامپوننتی که برای شما آماده کرده ایم با این روش اطلاعاتی که در بخش ورود به سایت مانند نام کاربری و رمز عبور وارد می شود را در میانه راه (زمانی که از مرورگر (کلاینت ) به سرور ارسال می شود)  را کد می کند. بدین ترتیب از شنود اطلاعات جلوگیری خواهد شد و امنیت سایت نیز بالاتر خواهد رفت. مناسب برای سایت هایی که امنیتشان بسیار حیاتی است.و از طرفی اعتماد به ssl های خارجی نیز ندارند.و یا امکان هزینه روی این مورد را ندارند.

 

دانلود رایگان سیستم کد امنیتی و کپچا جوملا با Easycalccheckplus

مجموعه دسترسی و امنیت

1
Like
+1
Dislike
0

54915321d86b0

   دمو افزونه  سازنده : Viktor Vogel  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه :  3.1.1

همانطور که می دانید سال ها قبل به منظور تشخصیص ربات از انسان در سایت ها کپچا اختراع شد.کپچا کدهایی خاص یا شکل هایی هستند که فقط انسان قادر به تشخیص آنها می باشد و با حل کردن آن به سیستم نشان می دهد که ربات نیست. هرچند جوملا به طور پیشفرض سیستم کپچا با امکان استفاده از کپچای گوگل را داراست اما افزونه ای که برای شما آماده کردیم بسیار پیشرفته تر می باشد و توانایی خلق انواع مختلف کپچا و اتصال به سیستم های ضد اسپم بزرگ جهان نظیر Google ReCaptcha, Akismet, Honeypot Project, StopForumSpam, Mollom, Bot-Trap, Botscout را دارد. همچنین سیستم ضد حملات Sql نیز در این پلاگین تعبیه شده است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را  رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.