نمایش ورود های ناموفق در جوملا Failed and Successful Login Attempts

مجموعه ورود و ثبت نام

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 2.1

اگر می خواهید از تمامی ورود و خروج های ناموفق سایت خود باخبر باشید افزونه Failed and Successful Login Attempts یکی از گزینه های مناسب برای شماست. این افزونه با زیر نظر گرفتن سایت شما. تمامی لاگین های ناموفق را به همراه تمامی جزئیات از جمله تاریخ،آی پی کاربر ،کشور ،رمز وارد شده ، سیستم عامل و مرورگر در یک دیتابیس ذخیره کرده و به شما نمایش می دهد. همچنین می تواند به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی نیز کند که شخصی با نام کاربری و رمز مورد نظر قصد ورود به سایت شما را داشته که ناموفق بوده. این افزونه یک افزونه امنیتی می باشد. هرچند که بخشی از کارهای این افزونه را Rsfirewall نیز انجام می دهد. اما این افزونه اختصاصا ویژه همین کار ساخته شده و مناسب برای کسانی است که روی کرک رمز های عبور و یوزرهای سایتشان حساس هستند .

قوانین امنیتی اتحادیه اروپا برای جوملا GDPR for joomla

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.5

قانون حفاظت از اطلاعات (General Data Protection Regulation) یا GDPR قانون جدیدی است که اتحادیه اروپا سال ۲۰۱۶ تصویب کرده است و از  روز ۲۵ مه ۲۰۱۸ اجرایی شد و تمامی شرکت های دنیا که با اتحادیه اروپا سرکار دارند را ملزم به رعایت آن کرد.و در صورت عدم رعایت آن ملزم به پرداخت جریمه خواهند شد. اما این قانون چیست؟

حل مشکل لایسنس Rsfirewall و ساخت هش اختصاصی

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اسکریپت  نسخه : 1

Rsfirewall یکی از برترین افزونه های دسترسی و امنیت در جوملا که انتخاب اول هر طراح سایت جوملایی برای بالا بردن امنیت سایت می باشد. این افزونه محصولی از شرکت Rsjoomla می باشد. هرچند که این افزونه به طور پیش فرض نیاز به هیچگونه لایسنس ندارد و تقریبا 95 درصد آن بدون لایسنس کار میکند. اما یک بخشی به نام اسکن فایل ها وجود دارد که برای اسکن کل فایل ها نیاز به لایسنس دارید.اما کار لایسنس چیست؟ لایسنس فایلی به نام هش (hash) را از سرور اصلی فراخوانی می کند .این فایل هش درواقع شامل اطلاعات فایل های آخرین نسخه جوملاست. این فایل در واقع راهنمایی برای rsfirewall است تا بداند فایل های اصلی جوملا کدامند و در کدام فایل ها تغییری ایجاد شده. البته در نسخه های جدید آر اس فایروال که در گلچین آنلاین منتشر می شود فایل هش نیز همراه با آر اس فایروال می باشد. اما امروز تصمیم گرفتیم اسکریپتی برای شما آماده کنیم تا بتوانید فایل هش اختصاصی خود را بسازید. و دیگر نیازی به لایسنس نداشته باشید.اما شاید برایتان سوال باشد که فایل هش اختصاصی چه فایده دارد؟ در ادامه با گلچین آنلاین همراه باشید.

پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا و افزایش امنیت سایتWAAdmin Hidden

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین  نسخه : 1

همانطور که می دانید تمامی سایت های جوملایی با اضافه کردن مسیر administrator به مدیریت وارد می شوند. یکی از راه های افزایش امنیت تغییر این مسیر می باشد. پلاگینی که برای شما آماده کرده ایم به شما اجازه می دهد تا  مسیر مدیریت سایتتان را تغییر دهیدتا فقط خودتان از مسیر مدیریت سایت خود اطلاع داشته باشید برای مثال توسط این پلاگین می توانید مسیر مدیریت سایتتان را به شکل زیر تغییر دهید

www.yoursite.com/golchinrot2222