قوانین امنیتی اتحادیه اروپا برای جوملا GDPR for joomla

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.4

قانون حفاظت از اطلاعات (General Data Protection Regulation) یا GDPR قانون جدیدی است که اتحادیه اروپا سال ۲۰۱۶ تصویب کرده است و از  روز ۲۵ مه ۲۰۱۸ اجرایی شد و تمامی شرکت های دنیا که با اتحادیه اروپا سرکار دارند را ملزم به رعایت آن کرد.و در صورت عدم رعایت آن ملزم به پرداخت جریمه خواهند شد. اما این قانون چیست؟

حل مشکل لایسنس Rsfirewall و ساخت هش اختصاصی

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : اسکریپت  نسخه : 1

Rsfirewall یکی از برترین افزونه های دسترسی و امنیت در جوملا که انتخاب اول هر طراح سایت جوملایی برای بالا بردن امنیت سایت می باشد. این افزونه محصولی از شرکت Rsjoomla می باشد. هرچند که این افزونه به طور پیش فرض نیاز به هیچگونه لایسنس ندارد و تقریبا 95 درصد آن بدون لایسنس کار میکند. اما یک بخشی به نام اسکن فایل ها وجود دارد که برای اسکن کل فایل ها نیاز به لایسنس دارید.اما کار لایسنس چیست؟ لایسنس فایلی به نام هش (hash) را از سرور اصلی فراخوانی می کند .این فایل هش درواقع شامل اطلاعات فایل های آخرین نسخه جوملاست. این فایل در واقع راهنمایی برای rsfirewall است تا بداند فایل های اصلی جوملا کدامند و در کدام فایل ها تغییری ایجاد شده. البته در نسخه های جدید آر اس فایروال که در گلچین آنلاین منتشر می شود فایل هش نیز همراه با آر اس فایروال می باشد. اما امروز تصمیم گرفتیم اسکریپتی برای شما آماده کنیم تا بتوانید فایل هش اختصاصی خود را بسازید. و دیگر نیازی به لایسنس نداشته باشید.اما شاید برایتان سوال باشد که فایل هش اختصاصی چه فایده دارد؟ در ادامه با گلچین آنلاین همراه باشید.

پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا و افزایش امنیت سایتWAAdmin Hidden

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین  نسخه : 1

همانطور که می دانید تمامی سایت های جوملایی با اضافه کردن مسیر administrator به مدیریت وارد می شوند. یکی از راه های افزایش امنیت تغییر این مسیر می باشد. پلاگینی که برای شما آماده کرده ایم به شما اجازه می دهد تا  مسیر مدیریت سایتتان را تغییر دهیدتا فقط خودتان از مسیر مدیریت سایت خود اطلاع داشته باشید برای مثال توسط این پلاگین می توانید مسیر مدیریت سایتتان را به شکل زیر تغییر دهید

www.yoursite.com/golchinrot2222

ورود به سایت فقط با کلید USB یا تایید کد ایمیل در جوملا LoginGuard

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین  نسخه :  2.0

اگر قصد دارید با یک افزونه سوپر امنیتی جوملا آشنا شوید با گلچین آنلاین همراه باشید.چرا که امروز قصد دارید تا تعریف جدیدی از امنیت برای شما به ارمغان آوریم. همانطور که می دانید هرچقدر سایتتان امن باشد همیشه رمز عبور و نام کاربری کاربرانتان امکان لو رفتن توسط خودشان را دارد . ممکن است کامپیوترشان هک شود.ممکن است توسط روش مهندسی اجتماعی رمز خود را لو دهندو.. اگر آن رمز - رمز یک سایت معمولی باشد که تهدید زیادی متوجه فرد نیست. اما اگر رمز یک سایت خرید فروش طلا، بانکی ، بورس ، سرمایه گذاری و.. باشد . ممکن است کاربر هزینه زیادی متحمل شود. از همین رو امروز برای شما یک افزونه فوق امنیتی آماده کرده ایم. با نصب این افزونه ورود کاربران دو مرحله ای می شود. یعنی یکبار رمز عبور و نام کاربری را وارد کرده و وارد سایت می شوند و مرحله دوم باید کد تاییدی که به ایمیل آنها ارسال می شود یا کد سخت افزاری که در فلش یو اس بی آنها است را وارد کنند تا بتوانند از امکانات سایت استفاده کنند. استفاده از این افزونه را به سایت هایی که اطلاعات حساس کاربران را نگهداری میکنند پیشنهاد میکنیم.

hit tracker