پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا و افزایش امنیت سایتWAAdmin Hidden

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین  نسخه : 1

همانطور که می دانید تمامی سایت های جوملایی با اضافه کردن مسیر administrator به مدیریت وارد می شوند. یکی از راه های افزایش امنیت تغییر این مسیر می باشد. پلاگینی که برای شما آماده کرده ایم به شما اجازه می دهد تا عبارتی به انتهای مسیر مدیریت سایتتان اضافه کنید تا فقط خودتان از مسیر مدیریت سایت خود اطلاع داشته باشید برای مثال توسط این پلاگین می توانید مسیر مدیریت سایتتان را به شکل زیر تغییر دهید

www.yoursite.com/administrator/golchinrot2222

ورود به سایت فقط با کلید USB یا تایید کد ایمیل در جوملا LoginGuard

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین  نسخه :  2.0

اگر قصد دارید با یک افزونه سوپر امنیتی جوملا آشنا شوید با گلچین آنلاین همراه باشید.چرا که امروز قصد دارید تا تعریف جدیدی از امنیت برای شما به ارمغان آوریم. همانطور که می دانید هرچقدر سایتتان امن باشد همیشه رمز عبور و نام کاربری کاربرانتان امکان لو رفتن توسط خودشان را دارد . ممکن است کامپیوترشان هک شود.ممکن است توسط روش مهندسی اجتماعی رمز خود را لو دهندو.. اگر آن رمز - رمز یک سایت معمولی باشد که تهدید زیادی متوجه فرد نیست. اما اگر رمز یک سایت خرید فروش طلا، بانکی ، بورس ، سرمایه گذاری و.. باشد . ممکن است کاربر هزینه زیادی متحمل شود. از همین رو امروز برای شما یک افزونه فوق امنیتی آماده کرده ایم. با نصب این افزونه ورود کاربران دو مرحله ای می شود. یعنی یکبار رمز عبور و نام کاربری را وارد کرده و وارد سایت می شوند و مرحله دوم باید کد تاییدی که به ایمیل آنها ارسال می شود یا کد سخت افزاری که در فلش یو اس بی آنها است را وارد کنند تا بتوانند از امکانات سایت استفاده کنند. استفاده از این افزونه را به سایت هایی که اطلاعات حساس کاربران را نگهداری میکنند پیشنهاد میکنیم.

کد کپچای اختصاصی در جوملا با SecurImagesCaptchaPlugin

مجموعه ورود و ثبت نام

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  3.7.1

جوملا به طور پیش فرض دارای یک پلاگین کد کپچا برای جلوگیری از ثبت نام ربات ها و تشخیص انسان از ربات می باشد اما این سیستم چندان قابلیت اختصاصی سازی ندارد و امکان گول زدن آن نیز خیلی دور از انتظار نیست. اما اگر قصد دارید یک سیستم کپچا مطابق با سلیقه خود راه اندازی کنید پلاگینی که امشب برای شما آماده کرده ایم .گزینه مناسبی است. توسط این افزونه می توانید یک سیستم کد کپچا با امکان تعیین تعداد کدها ، نوع کدها ، رنگ کد ها ، بکگراند کد ها و حتی با امضای اختصاصی سایتتان راه اندازی کنید. از همین رو می توان این پلاگین را بسیار پیشرفته تر از پلاگین جوملا دانست و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این پلاگین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

محدود کردن دسترسی به سایت در جوملا Nsmembers Only فارسی

مجموعه ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین نسخه :  1.2.1

گاهی موارد پیش می آید که می خواهید سایتی بسازید که فقط توسط اعضای سایت قابل مشاهده باشد و دیگر کاربران با صفحه ورود مواجه شوند.برای مثال سایت هایی مثل سایت خدمات مخابراتی ، موبایل سایت های فروش اینترنت و نمایندگی های اینترنت ADSL ، سایت های بورس سایت های داخلی ادارات و.. جزو اینگونه سایت ها هستند. برای اجرایی شدن اینکار یا باید ساعت ها با دسترسی های جوملا سرکله بزنید یا اینکه فقط همین پلاگین را نصب کنید و دیگر هیچ ! این پلاگین به شما امکان می دهد یک صفحه ورود اختصاصی با رنگ و آرم دلخواه خود بسازید.و کاربر به محض وارد شدن به سایتتان اول با این صفحه مواجه می شود.با توجه به اینکه این پلاگین فارسی نبود و با زبان فارسی نیز کاملا مشکل داشت بخشی از این افزونه مجددا بازنویسی شده و هم اکنون می توانید نسخه کاملا فارسی این افزونه با قالب فارسی و راست چین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.