نمایش محصولات جومشاپینگ با Vina Product Ticker for JShopping

مجموعه جومشاپینگ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.4

اگر یک سایت فروشگاهی دارید که از جومشاپینگ استفاده می کند و قصد نمایش محصولات خود در گوشه ای از سایت را دارید افزونه Vina Product Ticker for JShopping گزینه مناسبی برای شماست. توسط این افزونه می توانید یک اسلایدشو عمودی از محصولات سایتتان به همراه قیمت و دکمه خرید را نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به امکان انتخاب رنگ و بکگراند دلخواه اشاره کرد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش محصولات جومشاپینگ با Vina Tiled Category for JShopping

مجموعه جومشاپینگ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ,ماژول   نسخه :  1.1

جومشاپینگ یکی از قدیمی ترین و راحت ترین فروشگاه سازهای جوملا در ایران است که امکانات بسیار متنوعی دارن و طرفداران زیادی نیز در ایران پیدا کرده. این افزونه پیچیدگی های هیکاشاپ و ویرچومارت را ندارد و رابط کاربری بسیار راحت و ساده ای دارد که هرکاربر تازه کاری می تواند به راحتی آن را درک کند. همانطور که می دانید این فروشگاه ساز دارای تعداد زیادی افزونه الحاقی می باشد. یکی از این افزونه ها . افزونه Vina Tiled Category for JShopping می باشد.توسط این افزونه می توانید مجموعه های فروشگاه خود به همراه تعداد محصولات موجود در آن را مثل تصویر بالا نمایش دهید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزونه جستجوی تصویر برای محصولات جومشاپینگ JoomShopping ACP

مجموعه جومشاپینگ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 3.0

شاید برایتان جالب باشد که بدانید جومشاپینگ افزونه ای برای جستجو عکس های محصولات نیز دارد که می توانید از درون خود مدیریت جومشاپینگ عکس مورد نظر را سرچ و سریعا با 2 کلیک عکس را برای محصول قرار دهید ! چیزی که به گفته سازنده تا 99 درصد به سرعت شما اضافه میکند. افزونه JoomShopping ACP افزونه ای جهت اینکار است و هم اکنون می توانید این محصول ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اتصال فروشگاه جومشاپینگ به درگاه وب مانی JoomShopping WebMoney

مجموعه بانکی و تجارتی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 3.0

JoomShopping WebMoney - توسط این افزونه می توانید فروشگاه ساز جومشاپینگ را به درگاه پرداخت وب مانی متصل کنید. - وب مانی یک درگاه پرداخت روسی می باشد که مشکلات پی پال و تحریمی علیه ایران را ندارد و هر فرد می تواند با مشخصات ایرانی به راحتی ثبت نام کرده و از این درگاه استفاده کند. البته لازم به ذکر است این درگاه پی پال را قبول نمیکند .هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker