نقشه سایت برای جومشاپینگ Maps for jshopping

مجموعه جومشاپینگ

0
Like
0
Dislike
0

Sitemaps Forjshopping

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1

نقشه سایت نقش بسیار مهمی در شناخت سایت توسط گوگل دارد.همانطور که می دانید جوملا دارای چندین کامپوننت نقشه ساز می باشد که از مهمترین آنها می توان به osmap  و Xmap اشاره کرد. اما این کامپوننت ها به طور پیش فرض توانایی خواندن تمامی بخش های جومشاپینگ و محصولات آن و اضافه کردن آن به نقشه را ندارند.از همین رو برای شما پلاگینی آماده کرده ایم که نقشه محصولات جومشاپینگ را به این دو کامپوننت ارسال می کند.هم اکنون اخرین نسخه این پلاگین را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش محصولات جومشاپینگ SJ Mega Slider for JoomShopping

مجموعه جومشاپینگ

0
Like
0
Dislike
0

SJ Mega Slider For JoomShopping

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0

SJ Mega Slider for JoomShopping محصولی از شرکت اسمارت اددوان و برای نمایش محصولات فروشگاه ساز جومشاپینگ در جوملا می باشد. این افزونه در داری چندین تم مختلف ، امکان تعیین سایز اسلایدشو،سازگار با تمامی مرورگرها و امکان تغییر سایزخودکار تصاویر در 4 حالت مختلف می باشد.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ای جکسی کردن جومشاپینگ با ajax product pagination

مجموعه جومشاپینگ

0
Like
0
Dislike
0

Ajax Product Pagination

   دمو افزونه  سازنده : WD  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,   نسخه :  1.2.3

ajax product pagination محصولی از شرکت webdesigner-profi یعنی سازنده فروشگاه ساز جومشاپینگ می باشد. توسط این پلاگین می توانید صفحه بندی محصولات جومشاپینگ را به جای عددی به حالت ای جکس درآورید . دقت بفرمایید که نصب این محصول باید از مدیریت خود جومشاپینگ صورت گیرد و نه بخش نصب افزونه های جوملا.هم اکنون این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین تغییر سایز خودکار تصاویر جومشاپینگ

مجموعه جومشاپینگ

1
Like
+1
Dislike
0

Unnamed

   دمو ندارد  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 4

جومشاپینگ یکی از برترین فروشگاه سازهای جوملاست که به راحتی استفاده و نصب آسان معروف است .این افزونه دارای پلاگین های جانبی است که به addons معروف هستند و از درون خود این افزونه نصب می شوند. و به امکانات هسته این افزونه اضافه می شوند. پلاگینی که برای شما آماده کردیم برای تغییر سایز خودکار تصاویر جومشاپینگ به کار می ورد که می توانید تمامی تصاویر محصولات را به سایز دلخواه به صورت دسته جمعی تغییر دهید.