مدیریت و گزارش دیتابیس

جدول پیشرفته جوملا JGrid Pro

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 4.4.4

افزونه ای که امشب برای شما منتشر میکنیم تا حدودی با یک جدول ساز معمولی متفاوت است. JGrid Pro یک افزونه جالب است که مطالب را به صورت جدولی نمایش می دهد. اما فرق این افزونه با جداول معمولی داینامیک بودن آن است. در این جدول شما می توانید مشخص کنید که چه گروهی از افراد قادر به تغییر فیلدها باشند. برای مثال یک گروه نمایندگی بسازید و به آنها امکان دهید تا جدول قیمت را روزانه تغییر دهند. از همین رو این افزونه یک جدول ساز تعاملی با امکان تغییرات از محیط کاربری می باشد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش و مدیریت دیتابیس در جوملا با Alter Reports

مجموعه مدیریت دیتابیس

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین  نسخه : 2.1

Alter Reports  یک ابزار کامل برای پیش نمایش و دانلود گزارش SQL در سایت جوملا شما می باشد.توسط این افزونه می توانید از سایت خود گزارش گرفته و در محیط کاربری سایتتان نمایش دهید.این افزونه به شما ابزار کاملی جهت فیلتر کردن برخی جداول و نمایش آن به طور مستقیم در سایت می دهد .و برای سایت هایی که می خواهند فرم های دریافتی از کاربرانشان یا دیگر اطلاعات را نمایش دهند مناسب می باشد.

 

گرفتن خروجی از دیتابیس سایت جوملایی با VJ SQL to File

مجموعه مدیریت دیتابیس

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.1.3

اگر به دنبال افزونه ای هستید که از دیتابس سایت خود خروجی تهیه کنید. برای مثال از دیتابیس یک فرم ساز یا از دیتابیس کاربران و.. افزونه VJ SQL to File گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.توسط این افزونه می توانید از دیتابیس سایت خود انواع خروجی مثل world ,PDF ,CSV و.. تهیه کنید.این افزونه از دستوران Sql نیز کاملا پشتیبانی می کند.

نمایش مستقیم اطلاعات از دیتابیس با DB Embed Pro

مجموعه مدیریت دیتابیس

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 2

اگر قصد نمایش اطلاعاتی از دیتابیس به صورت مستقیم در مطالب سایت خود را دارید افزونه DB Embed Pro گزینه مناسبی برای شما می باشد. این افزونه می تواند اطلاعات دیتابیس جوملا را به صورت مستقیم در مطالب سایت نمایش دهد. از جمله مصارف این افزونه می توان به نمایش جدول قیمت و آپدیت خودکار موارد فراخوانی شده از دیتابیس در صورت تغییر در دیتابیس اشاره کرد.

hit tracker