مدیریت و گزارش دیتابیس

نمایش مستقیم اطلاعات از دیتابیس با DB Embed Pro

مجموعه مدیریت دیتابیس

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 2

اگر قصد نمایش اطلاعاتی از دیتابیس به صورت مستقیم در مطالب سایت خود را دارید افزونه DB Embed Pro گزینه مناسبی برای شما می باشد. این افزونه می تواند اطلاعات دیتابیس جوملا را به صورت مستقیم در مطالب سایت نمایش دهد. از جمله مصارف این افزونه می توان به نمایش جدول قیمت و آپدیت خودکار موارد فراخوانی شده از دیتابیس در صورت تغییر در دیتابیس اشاره کرد.

تبدیل وبلاگ به سایت جوملا با HTML 2 Articles

مجموعه مدیریت دیتابیس

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 2.7.16

HTML 2 Articles یک کامپوننت 70 یوروریی ( تقریبا 350 هزارتومانی) برای جوملاست که توسط آن می توانید در عرض چند ثانیه تمامی صفحات html را به مقالات و مطالب سایت تبدیل کنید. از این افزونه می توان به عنوان تبدیل کننده وبلاگ به سایت نیز نام برد. کافیست از صفحات وبلاگ خود خروجی html تهیه کنید و سپس تمامی آنها را در این کامپوننت ایمپورت کنید تا به مطالب سایت تبدیل شوند. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود کامپوننت نمایش جداول و نمودار جوملا vchart

مجموعه ساخت جدول و قیمت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 2.9

اگر به دنبال ساخت انواع گزارش های آماری از دیتابیس خود هستید افزونه Vchart یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. توسط این افزونه می توانید انواع چارت ها و نمودارها را برای نمایش گزارش در سایتتان استفاده کندو انواع دیتابیس ها مثل Sql و  oracle را در آن وارد کنید یکی از برترین مزایای این افزونه سازگاری با زبان های RTL می باشد بدین معنی که با زبان فارسی مشکلی ندارد و به راحتی می توانید در سایت های فارسی نیز از آن استفاده کنید. هم اکنون در خیلی از سایت های معتبر جهانی مثل سایت های بانکی ، صرافی ها ، سایت های اقتصادی ، سایت های آموزشی و .. از این دست افزونه ها استفاده می شود و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

انتقال همه چیز در جوملا با SP transfer 4

مجموعه بکآپ و پشتیبان

1
+1
0

sp trasfer joomla

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج  نسخه :  4.0.3

بعضی مواقع ممکن است بخواهید بخشی از اطلاعات سایتتان را به سایت دیگری منتقل کنید.از قبیل مطالب,مجموعه ها,اطلاعات تماس کاربران,اطلاعات کامپوننت و..بعضی مواقع ممکن است بخواهید اطلاعات جوملای قدیمی خود مثل جوملا 1.5 را به 2.5 یا 3 یا 4 انتقال دهید.به صورت عادی باید وارد phpadmin شده و از جداول مورد نظر تک تک export گرفته و سپس import کنید در دیتابیسی دیگر.اما با این افزونه تمامی این کارها به راحتی یک کلیک انجام خواهد شد. البته این افزونه برای آپدیت سایتتان  نیز مناسب می باشد.اما این شرکت افزونه دیگری به نام sp upgrade نیز منتشر کرده که مخصوص آپدیت نسخه های مختلف جوملا می باشد می باشد.که در گلچین آنلاین منتشر شده.

        نماد اعتماد تجارت الکترونیک

logo-samandehi