ماژول تغییر آمار بازدید و کلیک های مطالب در جوملا

مجموعه مدیریت مطالب

1
like آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
+1
dislike آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
0

joomlaextensions آمار و آنالیز - گلچین آنلاین

   دمو ندارد  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1

همانطور که می دانید در جوملا به طور پیش فرض بخشی وجود دارد که تعداد کلیک های یک مطلب یا همان مقدار بازدیدها را به صورت واقعی نمایش می دهد. این با نام کلیک ها یا بازدید ها در تب گزینه های انتشار هنگام انتشار مطلب مشخص است و همانطور که می دانید غیر قابل تغییر است.و خب برای سایتی که تازه کار باشد وتازه کار خود را شروع کرده باشد یا سایتی که می خواهد نرخ بازدید مطالبش بالا باشد این امر چندان خوب نیست و شما یا باید روی مطلب بارها کلیک کنید تا این شمارنده بالاتر برود یا کلا خیر تعداد بازدیدها را بخورید . اما صبر کنید ! ک راه دیگر نیز وجود دارد.پلاگینی که امروز برای شما آماده کرده ایم یک پلاگین اختصاصی برای تغییر نرخ بازدید ها یا کلیک های مطالب می باشد. با نصب این پلاگین فیلد کلیک یا بازدید شما (در ترجمه های مختلف جوملا متفاوت است)  قابل ویرایش خواهد شد و می توانید به راحتی عدد مورد نظر خود را قرار دهید و سریعا آن را به پربازدیدترین مطالب خود تبدیل کنید ! با توجه به اینکه ماژول های محبوب ترین مطالب جوملا نیز از همین فیلد برای شناسایی مطالب محبوب استفاده میکنند با تغییر تعداد بازدید می توانید در نتایج این ماژول ها هم تغییر ایجاد کنید.

ماژول نمایش قیمت طلا و ارز و نمودار جوملا SJ Stock Market

مجموعه آمار و آنالیز

1
like آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
+1
dislike آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
0

816ecbdccb9f359 آمار و آنالیز - گلچین آنلاین

     سازنده : Smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0

SJ Stock Market  افزونه ای از شرکت اسمارت اددوان و برای نمایش آمار و آنالیز می باشد. توسط این ماژول می توانید نمودارهای گرافیکی را برای نمایش پیشرفت یا پس رفت یک مجموعه نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به ریسپانسیو بودن و داشتن 6 مدل مختلف نموداری اشاره کرد.این افزونه ویژه نمایش آمار ، قیمت طلا و ارز ، آمار بازی ها و می باشد. این افزونه به صورت اورجینال دانلود شده و هم اکنون می توانید آن را از گلچین آنلاین با لینک مستقیم دانلود کنید.

نمایش آمار و آنالیز بازدید سایت با CoalaWeb Traffic Pro فارسی

مجموعه آمار و آنالیز

1
like آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
+1
dislike آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
0

colaweb(2) آمار و آنالیز - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : Steven Palmer  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.1

اگر به دنبال یک افزونه برای نمایش آمار بازدید سایت خود هم به کاربران و هم در مدیریت برای خودتان هستید. و حوصله افزونه های سنگین و پر از تنظیمات را ندارید. افزونه کولا وب ترافیک گزینه مناسبی برای شماست.این افزونه امکان نمایش آمار بازدیدکنندگان،موقعیت جغرافیایی،آی پی کاربران،سیستم عامل و مرورگر آنها به همراه تاریخ بازدید که البته کاملا شمسی نیز می باشد را دارا می باشد.همچنین از دیگر امکانات این افزونه  امکان نمایش میزان افت یا رشد سایت شما را به صورت نمودار می باشد.برای راحتی کار شما عزیزان زبان فارسی نیز به این افزونه اضافه شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی و تجاری این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

VP Conversion Tracking for VirtueMart

مجموعه ویرچومارت

1
like آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
+1
dislike آمار و آنالیز - گلچین آنلاین
0

5798a134b637e_resx420px16 آمار و آنالیز - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده :Abhishek Das   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 1.6

یک افزونه الحاقی برای رهگیری و پیگیری سفارشات توسط ابزارهای جانبی مانند گوگل آنالیز یا گوگل اذز و همچنین اختصاصی سازی صفحه تشکر بعد از خرید در کامپوننت ویرچومارت.