نمایش محل نمایندگی ها روی نقشه در سایت با Easy Store Locator جوملا

مجموعه نقشه و مکان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.3

معمولا شرکت های بزرگ دارای ده ها نمایندگی در سراسر کشور هستند.اگر قصد نمایش نمایندگی ها یا محل شرکت روی نقشه همراه با اطلاعات را دارید افزونه  Easy Store Locator گزینه مناسبی برای شماستاین ماژول توانایی نمایش و فراخوانی نقشه گوگل را دارد که.توسط آن می توانید محل نمایندگی ها ، شرکت و.. را روی نقشه گوگل نمایش دهید. هم اکنون این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نقشه گوگل برای جوملا JUX Google Maps

مجموعه نقشه و مکان

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1.0.1

نقشه گوگل همیشه کاربردهای فراوانی در طراحی سایت داشته. و اکثر مدیران سایت برای نمایش آدرس سایتشان از نقشه های گوگل استفاده میکنند. اگر به دنبال یک افزونه ساده و بی دردسر برای نمایش آدرس شرکت یا مجموعه خود روی نقشه میگردید .افزونه JUX Google Maps بهترین گزینه برای شماست.این افزونه به شما امکان می دهد تا آدرس مورد نظر خود را روی نقشه با یک اشاره گر نمایش داده و حتی توضیحات مورد نظرتان را به آن اضافه کنید تا آدرس به همراه توضیحات روی نقشه نمایش داده شود.از همین رو می توان این افزونه را یکی از پرکاربردترین افزونه های نمایش نقشه گوگل در جوملا دانست.

افزونه فارسی فیلد نقشه و مکان جوملا همراه با آموزش

مجموعه نقشه و مکان

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1

خیلی از کسب و کارها اغلب اوقات نیاز دارند تا آدرس کاربرانشان را دریافت کنند. این کار وقت زیادی از کاربران میگیرد و احتمال خطای نگارشی ، جا انداختن بخشی از آدرس یا نام خیابان و.. زیاد است. اما با افزونه ای که امروز آماده کرده ایم می توانید یک گام جلوتر رفته و آدرس کاربران را روی نقشه داشته باشید ! نحوه کار این افزونه بدین صورت است که موقع ثبت نام یک فیلد نقشه نیز به کاربر نمایش می دهد و کاربر موقعیت مکانی خود را در آن مشخص می کند یا می تواند بعد از ثبت نام از پروفایل خود موقعیت مکانی خود را روی نقشه گوگل  مشخص کند و بدین ترتیب یک ادرس دقیق همراه با مختصات جی پی اس خواهید داشت که به راحتی می توان آن را پیدا کرد.و از طرفی در وقت کاربران شما نیز صرفه جویی خواهد شد.البته از قابلیت نقشه و مکان این افزونه می توان در هر بخشی بخشی که می شود از فیلدهای جوملا استفاده کرد .بهره برد.این محصول کاملا فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید آن را به همراه فیلم آموزشی از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش کاربران و لیست مراکز روی نقشه با Geommunity در جوملا

مجموعه نقشه و مکان

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : Nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 1.5.7

تابحال چندین افزونه نمایش نقشه در سایت برای جوملا معرفی کردیم با اینکه کار همه این افزونه ها در انتها یک چیز است یعنی نمایش یک مکان روی نقشه اما کاربردها و سطح پوشش آن ها متفاوت است. به عنوان مثال افزونه ای که امروز برای شما اماده کرده ایم افزونه Geommunity می باشد این افزونه توانایی نمایش کاربران یا مناطق مورد نظر برای افزونه های JEvents, EasyBlog, Sobipro, K2,dj classfieds و.. را دارد. ! بله مثلا فرض کنید با افزونه Jevent یک رویداد ساخت اید .مثلا یک قرار ملاقات یا رزرو  کنسرت .با این افزونه می توانید روی نقشه محل رویداد را نمایش دهید. یا اینکه از افزونه دی جی کلاسفید استفاده میکنید.با این افزونه می توانید محل آگهی ها را روی نقشه علامت گذاری کنید.! جالب است نه؟ هم اکنون این افزونه جذاب و کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.