نقشه ساز و معرفی نمایندگی و شعب Linky Map فارسی

مجموعه نقشه و مکان

2
Like
+2
Dislike
0

Linkymap

   دمو افزونه   سازنده : JoomUnited  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 2.3.3

کامپوننت نقشه ساز Linky Map به شما امکان ساخت نقشه کشورها و مناطق آن را میدهد. این محصول فوق العاده برای شرکت ها و سازمان ها که دارای نمایندگی هستند این امکان را فراهم میکند. تا با تعیین شهر ها و استان های مورد نظر خود و رنگی کردن آن کلیه مراکز و شعبات خود را به همراه جزئیات کامل به مخاطب ها نمایش دهد. و کافی مخاطب با کلیک بر روی شهر مربوطه جزئیات را مشاهده نماید.این کامپوننت کاملا فارسی و در دو نسخه جوملا 2.5 و3 منتشر شده

برخی از ویژگی های این افزونه عبارتند از :

 1. کاملا کد باز و بدون محدودیت نصب
 2. ریسپانسیو
 3. قابل نصب در جوملا 2.5 و 3
 4. قابلیت درج نقشه کشورهای مختلف
 5. قابلیت مشاهده نقشه کامل جهان
 6. قابلیت ایجاد مناطق مختلف
 7. قابلیت رنگی کردن مناطق مختلف
 8. قابلیت ایجاد لینک برای کلیک کردن روی هر منطقه
 9. قابلیت تعریف توضیحات
 10. قابلیت تعیین عرض و طول نقشه
 11. شامل لیست کلیه کشورهای جهان از جمله ایران
 12. و ...

نمایش کاربران و لیست مراکز روی نقشه با Geommunity در جوملا

مجموعه نقشه و مکان

1
Like
+1
Dislike
0

55dbe0dd2b8x16

   دمو افزونه  سازنده : Nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 1.5.7

تابحال چندین افزونه نمایش نقشه در سایت برای جوملا معرفی کردیم با اینکه کار همه این افزونه ها در انتها یک چیز است یعنی نمایش یک مکان روی نقشه اما کاربردها و سطح پوشش آن ها متفاوت است. به عنوان مثال افزونه ای که امروز برای شما اماده کرده ایم افزونه Geommunity می باشد این افزونه توانایی نمایش کاربران یا مناطق مورد نظر برای افزونه های JEvents, EasyBlog, Sobipro, K2,dj classfieds و.. را دارد. ! بله مثلا فرض کنید با افزونه Jevent یک رویداد ساخت اید .مثلا یک قرار ملاقات یا رزرو  کنسرت .با این افزونه می توانید روی نقشه محل رویداد را نمایش دهید. یا اینکه از افزونه دی جی کلاسفید استفاده میکنید.با این افزونه می توانید محل آگهی ها را روی نقشه علامت گذاری کنید.! جالب است نه؟ هم اکنون این افزونه جذاب و کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد فیلد گوگل مپ در بخش مطالب جوملا GMap Field plugin

مجموعه نقشه و مکان

2
Like
+2
Dislike
0

GMap Field Plugin

   دمو افزونه  سازنده : nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 1.0.6

افزونه ای که امروز برای شما عزیزان آماده کردیم بدون شک برای هر نوع سایتی و هر طراح سایت جوملایی مورد نیاز و کاربردی می باشد.  همانطور که می دانید از جوملا 3.7 به بعد امکان ایجاد فیلدهای اضافه به مطالب جوملا اضافه شده .افزونه GMap Field plugin افزونه ای جهت ایجاد فیلد گوگل مپ به مطالب جوملاست.با این کار  اضافه کردن نقشه به مطالب شما در عرض چند ثانیه و همیشه در دسترس شماست هر زمان که بخواهید می توانید به تمامی بخش های سایتتان از جمله بخش مطالب ، مجموعه ها، تماس با ما و.. نقشه و موقعیت مکانی مورد نظر خود را اضافه کنید.و دیگر نیاز نیست که همیشه دنبال مختصات جغرافیایی بگردید چرا که نقشه در یک کلیکی شماست ! هم اکنون آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نقشه همه کاره گوگل مپ برای جوملا Google Map All In One

مجموعه نقشه و مکان

1
Like
+1
Dislike
0

Googlemapallinone 960

   دمو افزونه  سازنده :Exb   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

اگر به دنبال یک ماژول جالب و کاربردی که تمامی امکانات گوگل مپ را پشتیبانی کند هستید افزونه Google Map All In One مناسب شماست. این افزونه نه تنها قابلیت نمایش موقعیت مکانی دفتر یا شرکت مورد نظر شما را دارد بلکه امکان نمایش محدوده شرکت .مسیر راه رسیدن به شرکت شما ،الحاق عکس و توضیحات .به محدوده مورد نظر و ده ها امکان دیگر را داراست. که هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.