×

هشدار

JFolder::create: مسیر در open_basedir وجود ندارد

نمایش حرفه ایی آمار بازدید در جوملا 2.5 و 3 فارسی

مجموعه بازديدكنندگان

0
0
0

آمار بازدیدکنندگان برای جوملا 2.5 فارسی

توسط این ماژول کاربردی می توانید آخرین آمار بازدید سایتتان را به صورت کاملا فارسی و حرفه ای در جوملا نمایش دهید. از امکانات این افزونه می توان به امکان نمایش کاربران آنلاین ، آی پی کاربر،تعداد روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه و.. را اشاره کرد. این ماژول اولین بار در سال 92 توسط گلچین آنلاین منتشر شده بود و امروز نسخه بهینه شده آن برای جوملا 3 مجددا منتشر شد.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش بازدیدکنندگان روی نقشه برای جوملا

مجموعه دانلود رایگان

1
+1
0

   دمو افزونه   سازنده : nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه :  1.4.2

یک ماژول جالب برای نمایش اینکه شما از چه کشورهایی بازدیدکننده دارید.این ماژول با نمایش یک نقشه و نمایش آیکون های روی نقشه بازدیدکنندگان شما را مشخص می کند. هم اکنون این افزونه را رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش بازدید از هر کشور

مجموعه بازديدكنندگان

0
0
0

نمایش بازدیدکشورها

یک ماژول زیبا که در اکثر سایت های خارجی معروف و جهانی استفاده می شود. اگر سایتتان جهانی است و دوست دارید به بازدیدکنندگان نشان دهید از هر کشور چه تعداد بازدیدکننده دارید این ماژول کاربردی را نصب کنید.این ماژول برای جوملا 2.5 و 3.2 می باشد.

چه کشور هایی از سایت شما بازدید می کنند؟

مجموعه بازديدكنندگان

0
0
0

چه کشور هایی از سایت شما بازدید می کنند؟

نمایش آمار بازدید سایت بر حسب کشور  برای جوملا 2.5

نمایش آمار بازدید جوملا

نمایش آمار بازدید جوملا بر حسب کشور

توسط افزونه  بالا می توانید آمار دقیقی از کشور هایی که از سایت شما بازدید می کنند را به بازدیدکننگانتان مثل شکل بالا نشان دهید.این افزونه مخصوص جوملا 2.5 است.