×

هشدار

JFolder::create: مسیر در open_basedir وجود ندارد

قالب گردشگری و توریستی

قالب گردشگری جوملا YOO Pinewood Lake

مجموعه قالب گردشگری و توریستی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :YOOTheme   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.14.2 

قالب گردشگری Pinewood Lake محصولی از شرکت YOOtheme طراحی شده با فریم ورک Pro،سازگار با زبان فارسی و راست چین، این قالب با طراحی حرفه ای و زیبا به شما امکان راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات گردشگری شرکتی،نمونه کار،تصاویر و ... را مطابق با ایده های خود می دهد.ازقابلیت های این قالب می توان به طراحی بصوت ریسپانسیو، دارا بودن 7 رنگبندی متفاوت و بیش از 60 موقعیت مختلف برای ماژول ها  اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب چند منظوره جوملا TF femto

مجموعه قالب شرکتی و سازمانی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :ThemeForest   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :  

قالب چند منظوره Femto محصولی از شرکت ThemeForest طراحی شده با فریم ورک Helix،سازگار با زبان فارسی و راست چین.این قالب با طراحی حرفه ای و زیبا و دارا بودن 9 طرحبندی مختلف به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر شرکتی،گردشگری،نمونه کار،شخصی،تکنولوژی و... را مطابق با ایده های خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و استفاده از کامپوننت صفحه ساز SP Page Builder اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب گردشگری جوملا S5 Oasis

مجموعه قالب گردشگری و توریستی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :Shape5   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.0.0 

قالب گردشگری (Oasis) محصولی از شرکت (Shape5) طراحی شده با فریم ورک (S5 Vertix)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی با طراحی حرفه ای و زیبا مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر گردشگری،شرکتی،نمونه کار،شخصی و ...،از دیگر ویژگی های این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و دارا بودن 92 موقعیت مختلف برای ماژول ها اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب گردشگری جوملا SJ Travel II

مجموعه قالب گردشگری و توریستی

0
0
0

   دمو قالب  سازنده :SmartAddons   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :2.1.0 

قالب گردشگری (Travel II) محصولی از شرکت (Smartaddons) طراحی شده با فریم ورک (YT)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،این قالب با طراحی حرفه ای و زیبا به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر گردشگری،خبری،شرکتی،شخصی و ... را مطابق با ایده های خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و دارا بودن 22 موقعیت مختلف برای ماژول ها اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.