ماژول تغییر دهنده مکان عنوان مطلب جوملا

مجموعه مدیریت مطالب

0
Like
0
Dislike
0

2017 12 18 015210 Copy

   دمو ندارد   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1

شاید تابحال بارها در سایت های وردپرسی دیده باشید که عنوان یک مطلب یا خبر به جای اینکه مثل حالت عادی در بالای سر آن مطلب باشد . در گوشه مطلب، یا موقعیت چپ یا راست مطلب قرار داده شده.خب دلیلش هرچه که باشد بسته به سلیقه مدیر سایت و سبک طراحی طراح دارد. اما اگر شما هم قصد دارید همچین کاری کنید.و عنوان مطلب را از جایگاه همیشگی آن یعنی وسط سایت بکشید بیرون و در جایگاه دلخواه خود مثل یک ماژول قرار دهید. از افزونه تغییر جایگاه عنوان مطلب استفاده کنید.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول تغییر آمار بازدید و کلیک های مطالب در جوملا

مجموعه مدیریت مطالب

1
Like
+1
Dislike
0

Joomlaextensions

   دمو ندارد  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1

همانطور که می دانید در جوملا به طور پیش فرض بخشی وجود دارد که تعداد کلیک های یک مطلب یا همان مقدار بازدیدها را به صورت واقعی نمایش می دهد. این با نام کلیک ها یا بازدید ها در تب گزینه های انتشار هنگام انتشار مطلب مشخص است و همانطور که می دانید غیر قابل تغییر است.و خب برای سایتی که تازه کار باشد وتازه کار خود را شروع کرده باشد یا سایتی که می خواهد نرخ بازدید مطالبش بالا باشد این امر چندان خوب نیست و شما یا باید روی مطلب بارها کلیک کنید تا این شمارنده بالاتر برود یا کلا خیر تعداد بازدیدها را بخورید . اما صبر کنید ! ک راه دیگر نیز وجود دارد.پلاگینی که امروز برای شما آماده کرده ایم یک پلاگین اختصاصی برای تغییر نرخ بازدید ها یا کلیک های مطالب می باشد. با نصب این پلاگین فیلد کلیک یا بازدید شما (در ترجمه های مختلف جوملا متفاوت است)  قابل ویرایش خواهد شد و می توانید به راحتی عدد مورد نظر خود را قرار دهید و سریعا آن را به پربازدیدترین مطالب خود تبدیل کنید ! با توجه به اینکه ماژول های محبوب ترین مطالب جوملا نیز از همین فیلد برای شناسایی مطالب محبوب استفاده میکنند با تغییر تعداد بازدید می توانید در نتایج این ماژول ها هم تغییر ایجاد کنید.

نمایش مطالب به صورت لیست در جوملا SJ Listing Tabs for Content

مجموعه مدیریت مطالب

5
Like
+5
Dislike
0

Cb1c367cf984f0ad2cae4fa928f517fc XL

   دمو افزونه  سازنده : smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1.1

SJ Listing Tabs for Content افزونه ای ویژه نمایش مطالب جوملا به شکل لیستی و بر اساس هر مجموعه یک تب می باشد. این افزونه محصولی از شرکت اسمارت اددوان بوده و هم اکنون می توانید آخرین نسخه آن را که به درخواست کاربران منتشر شده از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد کپی رایت روی تصاویر سایت در جوملا با Klixo Watermark فارسی

مجموعه دسترسی و امنیت

3
Like
+3
Dislike
0

Klixowatermark

   دمو افزونه  سازنده : klixo  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.2.6

Klixo Watermark را می توان برترین افزونه ایجاد کپی رایت روی تصاویر سایت دانست .به طور که تنها با نصب و فعال سازی این پلاگین تمامی تصاویر سایت شما دارای برچسب مد نظر شما می شوند.هرچند که چندی پیش نسخه سازگار با k2 این افزونه را برای شما عزیزان منتشر کردیم.که البته از جوملا نیز پشتیبانی میکرد اما  امروز نیز نسخه تکی این افزونه که ویژه جوملاست را به صورت کاملا فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این افزونه مناسب برای مدیرانیست که دوست ندارند تصاویر سایتشان در جایی کپی شود.از امکانات این افزونه می توان به افزودن آرم یا متن مورد نظر شما در بخش چپ، راست ، بالا ، پایین یا وسط تصویر اشاره کرد.