نمایش مطالب مرتبط با مکان جغرافیایی در سایت جوملایی Nearest Places

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.1

Nearest Places یک ماژول جدید و کاملا متفاوت برای جوملاست . اما کار این ماژول چیست؟ فرض کنید یک سایت گردشگری دارید که مکان های مناسب گردشگری را معرفی می کند. و برای هر مکان یک مطالب و توضیحات می نویسید. از طرفی دوست دارید کاربر هنگام دیدن مطالب مکان های مشابه و نزدیک به این مکان را ببیند. توسط این افزونه می توانید برای هر مطلب یک مختصا جغرافیایی قرار دهید. سپس این ماژول هنگامی که کاربر مطلبی را مشاهده می کند از بین مطالب مطلبی که نزدیکترین مختصات جغرافیایی به این مطلب را دارد پیدا کرده و نمایش می دهد (منظور از مختصات جغرافیایی مختصات مکان مورد نظر در گوگل است).این افزونه مناسب سایت های گردشگری ، سفر و تور و.. می باشد.

فیلد تصویر اختصاصی برای جوملا Econa for Joomla! Articles and K2 items

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 1.5

همانطور که می دانید بخش اضافه کردن تصویر به مطالب جوملا چندان دلچسب نیست، امکاناتی برای ویرایش تصویر ندارد و امکان شخصی سازی ای نیز برای آن وجود ندارد. اما با افزونه Econa for Joomla! Articles and K2 items می توانید یک فیلد اختصاصی تصویر با امکان ویرایش و تغییر سایز یا برش تصاویر به جوملای خود اضافه کنید. با این کار قدرت بخش افزودن تصویر به مطالب جوملا یا k2 شما چند برابر خواهد شد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود افزونه آرشیو ماهانه جوملا Monthly Archive فارسی و شمسی

مجموعه افزونه فارسی

4
+4
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 4.3.7

یکی از مواردی که خیلی از مدیران سایت دوست دارند که در سایتشان داشته باشند یک آرشیو ماهانه است. که بر اساس ماه ها مطالب را دسته بندی کرده و نمایش دهد. هرچند جوملا تا حدودی یک نسخه ساده از آرشیو این چنینی را دارد. اما امروز برای شما یک افزونه بسیار پیشرفته تر آماده کرده ایم که توسط آن می توانید آرشیو ماهانه مطالب خود را به صورت ماژول و بر اساس ماه ها نمایش دهید.اما خصوصیات این افزونه به همینجا ختم نمی شود. این افزونه دارای یک کامپوننت آرشیو کننده بسیار قوی می باشد که کاربران شما می توانند در آرشیو های شما بر اساس مجموعه ، نویسنده ، و حتی عنوان جستجو کننده. از همین رو این افزونه را می توان یکی از برترین افزونه های ساخت آرشیو در جوملا دانستخبر خوش برای شما عزیزان اینکه این افزونه توسط گلچین آنلاین کاملا فارسی و شمسی شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی و شمسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم پیشنهاد دهنده سایت جوملایی DJ-Suggester فارسی

مجموعه افزونه فارسی

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه : 2.6

سیستم های پیشنهاد دهنده عمر زیادی ندارند و تا همین چند سال پیش چندان مرسوم نبودند. اما این سیستم ها در چندسال اخیر بسیار مرسوم شدند. و تنوع زیادی پیدا کردند. از سیستم های پیشنهاد دهنده معمولی که بر اساس مجموعه های مشابه به سلیقه کاربر به او مطلب یا محصولی را نمایش می دهند. تا سیستم های هوشمندی که بر اساس سوابق کاربر و کوکی ها و حتی با استفاده از منطق فازی بهترین پیشنهاد را به کاربر می دهند. هرچقدر سیستم پیشنهاد دهنده شما قوی تر باشد.شانس دیده شدن دیگر محصولات و ایجاد حس خرید در کاربر هم بیشتر خواهد شد.در واقع کاربر با دیدن هر مطلب بیشتر در سایت شما خواهد ماند و بیشتر امکان دیده شدن محصولات شما فراهم خواهد آمد. از همین رو بهتر است در سایت خود حداقل از یک افزونه پیشنهاد دهنده استفاده کنید. یکی از این افزونه ها DJ-Suggester می باشد که یک پلاگین گوشه ای می باشد که با نصب آن یک پیشنهاد شناور در گوشه سایت نمایش داده می شود و مطلب مرتبط را به کاربر نمایش می دهد. جالب است بدانید این افزونه با افزونه هایی نظیر : k2 ,ایزی بلاگ ، دی جی کاتالوگ و دیجی کلاسیفیدز نیز سازگار است و برای راحتی کار شما کاملا فارسی نیز شده است. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.