دکمه پرینت و شبکه های اجتماعی در جوملا و k2 با Article Tool

مجموعه مدیریت مطالب

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1.2

Article Tool افزونه ای جذاب و کاربردی برای به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی است. این افزونه دکمه های گوگل پلاس ، اینستاگرام ، لینکدین ، توئیتر و فیسبوک را به زیر مطالب کی 2 و جوملای شما اضافه میکند. همچنین به شما امکان ایمیل کردن مطالب ، پرینت گرفتن آن و یا دانلود نسخه PDF آن را می دهد. البته دکمه PDF این افزونه با توجه به تست گلچین آنلاین در تمامی سایت ها به درستی کار نمیکند .اما سایر دکمه ها بدون هیچ مشکلی فعال می شوند. هم اکنون می توانید این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش مطالب گوگل درایو در سایت google Drive Documents Embedder

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.5

چه کسی دوست دارد هزینه زیادی را صرف خرید حافظه‌های کامپیوتری بکند؟ رویکرد شرکت و کاربران این روزها به سمت تکنولوژی فضای ابری و محاسبات ابری رفته است. بدین معنا که تمام اطلاعات به صورت آنلاین ذخیره می شوند و هر کجا که باشید با اتصال به اینترنت می توانید از اطلاعات خود به صورت امن بهره ببرید.گوگل درایو به شما 5 گیگابایت فضای رایگان ابری و همیشه در دسترس می دهد.گوگل درایو در واقع نسخه پیشرفته گوگل داکز است. حتی اگر آدرس docs.google.com را هم تایپ کنید به drive.google.com هدایت خواهید شد.

مدیریت مقالات و ارسال مطلب جوملا با Form2Content PRO

مجموعه فرم سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  3.16

Form2Content PRO یک افزونه حرفه ای برای ارسال مقالات توسط کاربران است. توسط این افزونه می توانید تعدادی فیلد اضافی به مطالب خود اضافه کنید. و همچنین یک پنل حرفه ای در اختیار کاربرانتان قرار دهید تا بتوانند مطالب خود را در چهارچوبی که شما مشخص کرده اید در سایت ارسال کنند.این افزونه بسیار حرفه ای می باشد و با افزونه های عادی ارسال مطلب توسط کاربران کاملا متفاوت است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فیلد اضافی جوملا - لینک آیکون

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1

امروز برای شما عزیزان یک افزونه متفاوت و کاربردی آماده کرده ایم. همانطور که می دانید بعد از اضافه شدن قابلیت فیلدهای اضافی به جوملا. امکان جوملا به یکباره چند برابر شد . امروز برای شما پلاگین فیلد اضافی آیکون لینک را آماده کرده ایم. این پلاگین به جوملای شما یک فیلد اضافی جدید با نام آیکون لینک اضافه می کند. بدین معنی که شما می توانید لینک های خود را همراه با آیکون از نوع Font Awesome  نمایش دهید. این افزونه برای سایت هایی که همیشه در مطالبشان به سایت خاصی لینک یا دمو می دهند بسیار کاربردی است و هم اکنون می توانید این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker