دانلود رایگان فیلد اضافی چارت و نمودار برای جوملا Bar Chart Custom Field

مجموعه دانلود رایگان

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.1

فیلدهای اضافی در جوملا باعث انقلابی در امکانات و طراحی سایت شدند و به یک باره بسیاری از امکانات را که تا قبل از آن نیاز به کامپوننت های پیچده بود به جوملا اضافه کردند. پلاگینی که اخیرا برای فیلدهای اضافی جوملا طراحی شده پلاگین Bar Chart Custom Field می باشد.توسط این پلاگین می توانید فیلدهای اضافی چارت و نمودار به جوملا اضافه کنید. این پلاگین را هم اکنون رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فیلد اضافی جوملا : مطالب مرتبط Related Articles Custom Field

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1

فرض کنید یک مطلب دارید. قصد دارید مطلبتان را با  چند مطلب دیگر مرتبط کنید به طوری که در انتهای مطلبتان عنوان مطالب مورد نظر نیز اضافه شود. اینجاست که پلاگین مطالب مرتبط در فیلد اضافی جوملا به کمک شما می آید .این پلاگین یک فیلد اضافی جدید به فیلدهای شما اضافه میکند که توسط آن می توانید مطالب مرتبط با مطلب فعلی را انتخاب کنید تا در زیر آن مطلب نمایش داده شود.و همانند تمامی فیلدها می توانید موقعیت فیلد،اینکه در چه مجموعه های نمایش داده شود یا نشود و.. را نیز مشخص کنید.

کامپووننت و پلاگین قیچی متن جوملا Snippets pro فارسی

مجموعه مدیریت مطالب

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین  نسخه :  6.4

افزونه nippets pro یک افزونه تجاری جوملا برای قیچی کردن بخشی از متن و استفاده مجدد از بخش قیچی شده در متن ها می باشد. کافیست متن یا کلمه مورد نظر را در تگ پلاگین قرار داده و آن را در متن درج کنید.حالا شما یک متن قیچی شده دارید که می توانید هرزمان آن را تغییر دهید. برای مثال فرض کنید شما در 100 مطلب کلمه قیچی شده سال 1396 را قرار دادید و حالا سال 1397 است . کافیست در کامپوننت سال 1396 را به سال 1397 تغییر دهید سپس خواهید دید که در 100 مطلبی که از این متن استفاده کردید جمله "سال 1396" به "سال 1397 " تغییر پیدا میکند.هم اکنون نسخه تجاری این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تبدیل وبلاگ به سایت جوملا با HTML 2 Articles

مجموعه مدیریت دیتابیس

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 2.7.16

HTML 2 Articles یک کامپوننت 70 یوروریی ( تقریبا 350 هزارتومانی) برای جوملاست که توسط آن می توانید در عرض چند ثانیه تمامی صفحات html را به مقالات و مطالب سایت تبدیل کنید. از این افزونه می توان به عنوان تبدیل کننده وبلاگ به سایت نیز نام برد. کافیست از صفحات وبلاگ خود خروجی html تهیه کنید و سپس تمامی آنها را در این کامپوننت ایمپورت کنید تا به مطالب سایت تبدیل شوند. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.