افزونه های j2store

افزونه تغییر گروه کاربری جی تو استور جوملا j2store Usergroup Change

مجموعه افزونه های j2store

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1.2

j2store یکی از جوانترین فروشگاه سازهای جوملاست که در ابتدا بیشتر یک افزونه سریع و جمع و جور برای ساخت فروشگاهی بی دردسر شناخته می شد. اما به مرور زمان امکانات بسیار نوینی از خود ارائه کرده . به طوری که هم اکنون به جرات می توان آن را با غول هایی نظیر هیکاشاپ و ویرچومارت منتشر کرد. هرچند این افزونه به خودی خود تمامی امکانات مورد نیاز شما را دارد. اما تعدادی پلاگین الحاقی (app) نیز برای آن نوشته شده که قدرت آن را دو چندان می کند. یکی از این اپ ها  افزونه j2store Usergroup Change می باشد. شاید باورتان نشود این اپ به تنهایی نزدیک به 30 دلار قیمت دارد که با دلار امروز حدود 320 هزارتومان می شود. کار این افزونه تغییر گروه کاربر می باشد. برای مثال شما یک افزونه دانلود یا منو یا مطلبی دارید که فقط برای گروه کاربری خاصی قابل دسترسی است. توسط این پلاگین می توانید دسترسی ها را به فروش برسانید به طوری که کاربر بعد از خرید محصول به گروه کاربری خاصی اضافه شود. مثلا گروه مشتریان و به کپن های تخفیف دسترسی داشته باشد.

آپشن های مختلف برای محصولات j2store با J2Store App Advanced Variable

مجموعه افزونه های j2store

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.3

*همراه با فیلم آموزشی

جی تو استور یکی از برترین فروشگاه ساز های جوملاست که توسط آن می توانید فروشگاه های حرفه ای برای فروش فایل طراحی نمایید. این افزونه دارای افزونه های الحاقی و بعضا گرانی است که امکانات آن را چند برابر می کنند. یکی از این افزونه های الحاقی افزونه J2Store App Advanced Variable است. شاید باورتان نشود ولی به دلار امروز این افزونه حدود 500 هزارتومان قیمت دارد.اما کار این افزونه چیست؟ این افزونه به شما امکان اضافه کردن آپشن به محصول را می دهد. برای مثال قصد دارید یک لباس به فروش برسانید. با نصب این افزونه می توانید اپشن هایی نظیر رنگ و سایز را به این محصول اضافه کنید و برای هرکدام نیز قیمت متفاوت در نظر بگیرید. مثلا رنگ سفید 20 هزارتومان و رنگ آبی 25 هزارتومان. از همین رو این افزونه را می توان یکی از کاربردی ترین افزونه های جی تو استور دانست و هم اکنون می توانید این افزونه کاربردی را دانلود کنید.

تعیین حداقل میزان خرید از فروشگاه با J2Store Minimum Order Restriction

مجموعه افزونه های j2store

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین نسخه : 1.3

گاهی مواقع ممکن است بخواهید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید که کف خرید داشته باشد. یعنی برای مثال کاربر نتواند زیر 100 هزارتومان خرید کند و حتما باید حداقل 100 هزارتومان خرید کند . افزونه J2Store Minimum Order Restriction افزونه ای دقیقا ویژه همین کار است. توسط این افزونه می توانید میزان حداقل خرید کاربران در j2store را مشخص کنید.

آسان پرداخت J2store Easy Checkout فارسی

مجموعه افزونه های j2store

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 1.0.6

j2store یکی از برترین افزونه های فروشگاهی برای جوملاست. این افزونه اکثرا در ایران برای فروش فایل های مجازی به کار می رود هرچند که در زمینه فروش محصولات فیزیکی نیز امکانات جامعی دارد. با اینکه امکانات این افزونه بسیار زیاد است بخشی به نام addons دارد که امکانات این افزونه را دوچندان می کند.یکی از این الحاقات افزونه آسان پرداخت است که به شت به درد کسانی که با j2store کار می کنند میخورد. این صفحه نهایی خرید محصول را بسیار ساده تر و تک صفحه ای می کند تا کاربر بتواند خیلی راحت گزینه های مورد نیاز را پر کند و به راحتی پرداخت خود را انجام دهد. این افزونه موجب صرفه جویی در زمان کاربر و افزایش شانس فروش محصولات می شود.هم اکنون این افزونه ارزشمند که به صورت اختصاصی توسط گلچین آنلاین تهیه و کاملا فارسی سازی شده را از ادامه مطلب دانلود کنید.