افزونه های j2store

آپشن های مختلف برای محصولات j2store با J2Store App Advanced Variable

مجموعه افزونه های j2store

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.3

*همراه با فیلم آموزشی

جی تو استور یکی از برترین فروشگاه ساز های جوملاست که توسط آن می توانید فروشگاه های حرفه ای برای فروش فایل طراحی نمایید. این افزونه دارای افزونه های الحاقی و بعضا گرانی است که امکانات آن را چند برابر می کنند. یکی از این افزونه های الحاقی افزونه J2Store App Advanced Variable است. شاید باورتان نشود ولی به دلار امروز این افزونه حدود 500 هزارتومان قیمت دارد.اما کار این افزونه چیست؟ این افزونه به شما امکان اضافه کردن آپشن به محصول را می دهد. برای مثال قصد دارید یک لباس به فروش برسانید. با نصب این افزونه می توانید اپشن هایی نظیر رنگ و سایز را به این محصول اضافه کنید و برای هرکدام نیز قیمت متفاوت در نظر بگیرید. مثلا رنگ سفید 20 هزارتومان و رنگ آبی 25 هزارتومان. از همین رو این افزونه را می توان یکی از کاربردی ترین افزونه های جی تو استور دانست و هم اکنون می توانید این افزونه کاربردی را دانلود کنید.

تعیین حداقل میزان خرید از فروشگاه با J2Store Minimum Order Restriction

مجموعه افزونه های j2store

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین نسخه : 1.3

گاهی مواقع ممکن است بخواهید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید که کف خرید داشته باشد. یعنی برای مثال کاربر نتواند زیر 100 هزارتومان خرید کند و حتما باید حداقل 100 هزارتومان خرید کند . افزونه J2Store Minimum Order Restriction افزونه ای دقیقا ویژه همین کار است. توسط این افزونه می توانید میزان حداقل خرید کاربران در j2store را مشخص کنید.

آسان پرداخت J2store Easy Checkout فارسی

مجموعه افزونه های j2store

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 1.0.6

j2store یکی از برترین افزونه های فروشگاهی برای جوملاست. این افزونه اکثرا در ایران برای فروش فایل های مجازی به کار می رود هرچند که در زمینه فروش محصولات فیزیکی نیز امکانات جامعی دارد. با اینکه امکانات این افزونه بسیار زیاد است بخشی به نام addons دارد که امکانات این افزونه را دوچندان می کند.یکی از این الحاقات افزونه آسان پرداخت است که به شت به درد کسانی که با j2store کار می کنند میخورد. این صفحه نهایی خرید محصول را بسیار ساده تر و تک صفحه ای می کند تا کاربر بتواند خیلی راحت گزینه های مورد نیاز را پر کند و به راحتی پرداخت خود را انجام دهد. این افزونه موجب صرفه جویی در زمان کاربر و افزایش شانس فروش محصولات می شود.هم اکنون این افزونه ارزشمند که به صورت اختصاصی توسط گلچین آنلاین تهیه و کاملا فارسی سازی شده را از ادامه مطلب دانلود کنید.

افزونه پاپ آپ و زوم تصاویر در j2store جوملا Product Image Popup

مجموعه افزونه های j2store

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.9

j2store یکی از برترین افزونه های فروشگاهی برای جوملاست. این افزونه اکثرا در ایران برای فروش فایل های مجازی به کار می رود هرچند که در زمینه فروش محصولات فیزیکی نیز امکانات جامعی دارد. با اینکه امکانات این افزونه بسیار زیاد است بخشی به نام addons دارد که امکانات این افزونه را دوچندان می کند. برای مثال افزونه الحاقی ای دارد که می توانید توسط آن جی تو استور را به یک سیستم حق اشتراکی بدل کنید، یا آن را به یک سیستم نوبت دهی تبدیل کنید و از این دست موارد. امروز نیز برای شما یکی از addon های این افزونه را به صورت کاملا اورجینال خریداری کرده ایم. کار این افزونه الحاقی پاپ آپ کردن تصاویر فروشگاه و امکان نمایش آن ها با زوم و حالت گالری می باشد. همچنین این افزونه دکمه هایی برای به اشتراک گذاری محصول در شبکه های اجتماعی هم به تصاویر محصولات اضافه می کند. قیمت این افزونه 29 دلار معادل 180 هزارتومان با ارز امروز است. و طبق رسم همیشگی تصویر فاکتور خرید محصول از سایت سازنده نیز( جهت اطمینان از اورجینال بودن محصول) پیوست گردیده و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

hit tracker