افزونه های j2store

افزونه پاپ آپ و زوم تصاویر در j2store جوملا Product Image Popup

مجموعه افزونه های j2store

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.9

j2store یکی از برترین افزونه های فروشگاهی برای جوملاست. این افزونه اکثرا در ایران برای فروش فایل های مجازی به کار می رود هرچند که در زمینه فروش محصولات فیزیکی نیز امکانات جامعی دارد. با اینکه امکانات این افزونه بسیار زیاد است بخشی به نام addons دارد که امکانات این افزونه را دوچندان می کند. برای مثال افزونه الحاقی ای دارد که می توانید توسط آن جی تو استور را به یک سیستم حق اشتراکی بدل کنید، یا آن را به یک سیستم نوبت دهی تبدیل کنید و از این دست موارد. امروز نیز برای شما یکی از addon های این افزونه را به صورت کاملا اورجینال خریداری کرده ایم. کار این افزونه الحاقی پاپ آپ کردن تصاویر فروشگاه و امکان نمایش آن ها با زوم و حالت گالری می باشد. همچنین این افزونه دکمه هایی برای به اشتراک گذاری محصول در شبکه های اجتماعی هم به تصاویر محصولات اضافه می کند. قیمت این افزونه 29 دلار معادل 180 هزارتومان با ارز امروز است. و طبق رسم همیشگی تصویر فاکتور خرید محصول از سایت سازنده نیز( جهت اطمینان از اورجینال بودن محصول) پیوست گردیده و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

افزونه اتصال دهنده جوملا komento به J2store

مجموعه یکپارچه سازی و اتصال دهنده ها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1

اگر از افزونه j2store استفاده می کنید مطمئنن دوست دارید کاربران شما بتوانند زیر محصولات نظر خود را بنویسند. با این حساب به یک افزونه نظردهی حرفه ای نیز نیاز دارید.یکی از بهترین افزونه های نظردهی در جوملا افزونه کومنتو می باشد.خب تا اینجا افزونه های مورد نیاز خود برای راه اندازی یک فروشگاه با امکان نظردهی را دارید. حالا به یک افزونه واسط احتیاج دارید تا این دو افزونه را به هم متصل کند. اینجاست که افزونه اتصال جی تو استور به کومنتو پا به میدان میگذارد و این دو افزونه را به هم متصل می کند.هم اکنون این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

آپلود فایل هنگام سفارش J2store Upload files during checkout

مجموعه افزونه های j2store

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : j2store   نوع : اپ الحاقی   نسخه : 1.11

j2store یکی از برترین و جدیدترین فروشگاه سازهای جوملاست که سادگی استفاده ، امکان فروش فایل مجازی و سازگاری زیاد آن با زبان فارسی آن را بین ایرانیان محبوب کرده و همین امروز نیز بخش اختصاصی آن را گلچین آنلاین افتتاح شد. افزونه ای که امروز برای شما تدارک دیدیم یک اپلیکیشن الحاقی برای j2tore است. این اپ برای مواقعی کاربرد دارد که بخواهید هنگام فروش محصول یک فایل از کاربر دریافت کنید. برای مثال یک سایت چاپخانه دارید و قصد فروش کارت ویزیت آنلاین را دارید.با این افزونه می توانید هنگامی که محصول و تعداد کارت ویزیت را به کاربر فروختید در پایان طرح کارت ویزیت او برای چاپ روی کار را بگیرید.این افزونه یکی از کاربردی ترین افزونه های J2store می باشد که در حال حاضر در سایت سازنده با قیمت 29 دلار به فروش میرسد و هم اکنون می توانید نسخه جدید آن را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مالیات بر روی محصولات با Additional Fee در J2store

مجموعه فروشگاهی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1.11

گاهی مواقع می خواهید از خریدار هزینه اضافه ای را بابت مالیات ، ارزش افزوده ، بیمه و یا ده ها موارد دیگر دریافت کنید که نیاز است جدا از قیمت محصول در فاکتور لحاظ شود از همین رو می توانید از افزونه Additional Fee استفاده کنید. این محصول یک اپ الحاقی برای فروشگاه ساز j2store می باشد که توسط آن می توانید از کاربرانتان هزینه اضافی روی هر محصول  دریافت نمایید.

        نماد اعتماد تجارت الکترونیک

logo-samandehi