ساعت و زمان (شمارنده)

ماژول شمارنده پیشرفته و اختصاصی جوملا3

مجموعه ساعت و زمان (شمارنده)

0
0
0

   دمو افزونه  سازنده : ED  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.4.1

همانطور که می دانید تا امروز ده ها شمارنده برای جوملا منتشر شد که هر کدام دارای امکانات خاصی بودند اما شمارنده ای که امروز منتشر می کنیم بسیار کامل و جذاب است.در این افزونه امکان کنترل همه موارد از جمله عنوان سال ،ماه،روز،ساعت،دقیقه و ثانیه را خواهید داشت.و می توانید به راحتی عنوان دلخواه را برای آن ها قرار دهید. همچنین از دیگر امکانات این افزونه امکان تغییر رنگ پشت زمینه،چینش متن و قرار دادن Css اختصاصی می باشد. هم اکنون می توانید این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود نمایید.

شمارنده حرفه ای جوملا JA CountDown

مجموعه ساعت و زمان (شمارنده)

0
0
0

   دمو افزونه  سازنده : .joomlart  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ,ماژول   نسخه : 1.0.7

اگر به دنبال یک شمارنده حرفه ای با تم های مختلف برای جوملا می گردید افزونهJA CountDown  گزینه مناسبی خواهد بود.توسط این افزونه می توانید زمان باقیمانده تا یک جشنواره یا بازگشایی یا پایان یک رویداد را نمایش دهید.این ماژول محصولی از شرکت جوملا آرت می باشد و از امکانات آن می توان به فارسی بودن زمان (روز - دقیقه - ساعت و ثانیه ) و همچنین امکان تغییر رنگ و بکگراند و امکان قرار دادن تصویر پشت زمینه برای افزونه اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

شمارنده Flexible Odometer Counter

مجموعه ساعت و زمان (شمارنده)

0
0
0

   دمو افزونه  سازنده : nordmograph  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.1.3

Flexible Odometer Counter یک شمارنده ویژه برای جوملاست که بر خلاف سایر شمارنده ها دارای چندین استایل زیبا و مختلف است. از افزونه های شمارنده معمولا برای نمایش تعداد مشتریان - یا شمارش معکوس مناسبت خاص یا بازگشایی سایت استفاده می شود.از خوبی های این افزونه در نمایش زمان باقی مانده بر اساس دایره درصدی می باشد مثلا 99 درصد از سایت تکمیل شده ! .  هم اکنون آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.