ایجاد تولتیپ با Regular labs tooltip

مجموعه زیبا سازی سایت

2
like ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
+2
dislike ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
0


boxtooltips ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  7.1.2

regular labs tooltip افزونه ای ویژه ساخت تولتیپ در سایت می باشد. البته امیدواریم تولتیپ را با پاپ آپ اشتباه نگیرید.همانطور که می دانید معمولا پاپ آپ با کلیک روی یک متن یا عکس به صورت یک پنجره کوچک یا بزرگ ظاهر می شود که درون آن پنجره محتوایاتی می باشد. اما تولتیپ محدود به کلیک کردن نیست. برای مثلا می توانید یک متن را  انتخاب کنید مثلا در متن شما یک کلمه انگلیسی وجود دارد به نام Home شما می توانید این کلمه برای تولتیپ انتخاب کنید طوری که کاربر ماوس را روی آن برد یک جعبه متن کوچک بالای آن باز شود و متن " Home به فارسی یعنی خانه ، محل سکونت " را به عنوان معنی آن نمایش دهد. یا اینکه عکسی را به عنوان تولتیپ انتخاب و با بردن ماوس روی آن عکس تصویری بزرگتر یا توضیحاتی نمایش داده شود .هم اکنون جدیدترین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد پاپ آپ های حرفه ای در جوملا با Auto Onpageload Popup

مجموعه نمایش پاپ آپ

1
like ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
+1
dislike ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
0


562b505218131_re16 ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : Infyways  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  6.4

همانطور که می دانید افزونه Engage Box بهترین افزونه ساخت پاپ آپ برای جوملا شمار می رود. اما افزونه ای که امروز نیز منتشر میکنیم.یعنی Auto Onpageload Popup دست کمی از آن افزونه ندارد. و می تواند رقیبی جدی برای این افزونه محسوب شود. از جذابیت های این ماژول می توان به سادگی کار با آن و دسترسی به تنظیمات جزئی ترین نقاط ماژول اشاره کرد.در این ماژول پاپ آپ می توانید تصاویر یا متن خاص ، کد Html دلخوا،یکی از مطالب یا ماژول های جوملا و در کل هرچه به ذهنتان می رسد را پاپ آپ کنید.یکی از بزرگترین برتری های این افزونه نسبت به سایرین سبک بودن و سهولت کار با آن می باشد.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول تائید قوانین قبل از ورود به سایت Website Disclaimer Popup

مجموعه نمایش پاپ آپ

1
like ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
+1
dislike ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
0

570788b16 ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : Infyways Solutions  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :2.4 

Website Disclaimer Popup یک افزونه جالب و کاربردی برای جوملاست که توسط آن می توانید یک متن پاپ آپ را قبل از ورود کاربر به سایت نمایش دهید. اما فرق اصلی آن با افزونه های پاپ آپ دیگر در اجباری بودن آن و نیاز به تائید کردن متن فوق است. برای مثلا شما سایتی دارید که دوست ندارید افراد زیر 15 سال وارد آن بشوند. یا سایتی که دوست ندارید افراد با عارضه قلبی وارد آن شوند پس قبل از ورود به سایت از کار تعهد میگیرید. و کاربر تنها با قبول کردن تعهد می تواند وارد سایت شود. در صورت کلیک روی دکمه نمیپذیرم از سایت خارج و به صفحه دیگر هدایت می شود.این افزونه همچنین برای نمایش متن های اجباری که تا کاربر آن را کامل نخواند وارد سایت نوشد کاربرد دارد.هم اکنون آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ارسال وب نوتیفیکشن از مدیریت با joompush فارسی

مجموعه نمایش پاپ آپ

3
like ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
+3
dislike ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین
0

joompush_persian_joomla_golchinonline ساخت پاپ آپ (popup) - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : weppsol  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 1.1.1

همانطور که می دانید مدت زیادی است که افزونه های ساخت پاپ آپ در سایت ها استفاده می شود. اما پیغام های پاپ آپ کم کم در حال از دست دادن بازدید هستند چرا که با تغییر دیزاین صفحات وب و زیاد شدن اینگونه پیغام ها دیگر برای مخاطبین جذاب نیستند.از همین رو مفهومی نسبتا بهتر به اسم وب نوتیفیکیشن به وجود آمده.اما سوالی که اینجا پیش می آید

.نوتیفیکیشن چیست  : به زبان خیلی ساده : پیام های قابل کلیکی می باشد که در صفحه دسکتاپ کاربر به نمایش در می آیند حتی زمانی که مرورگر کاربر باز نباشد.افزونه joompush یکی از اولین افزونه های ارسال نوتیفیکیشن است که به صورت کامل توسط گلچین آنلاین فارسی سازی شده. این افزونه جذاب پیغام های شما را در اندروید و کامپوتر کاربران به زیبایی نمایش می دهد و سبک جدید از ارائه اطلاعات در سایت ها می باشد. از این روش در خیلی از سایت های بزرگ و پیشرو در دنیا مثل گوگل و اخیرا خیلی سایت های ایرانی استفاده می شود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را به صورت کاملا فارسی از گلچین آنلاین دانلود کنید.