ماژول جعبه ابزار اطلاع رسانی گوشه ای جوملا Shack Toolbox

مجموعه نمایش پاپ آپ

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3

Shack Toolbox یک ماژول اطلاع رسانی گوشه ای برای جوملاست که توسط آن می توانید یک دکمه در گوشه سایت خود ایجاد کنید. اما نه یک دکمه معمولی ! این ماژول توانایی این را دارد که در نوار کناری سایت که با کلیک روی دکمه باز می شود هر نوع ماژول ، هر نوع مقاله جوملا ، نقشه گوگل ، تصاویر یوتوب ، هشدار کوکی ، مطالب k2 ,zoo و.. را نمایش دهد. از همین رو می توان آن را یک جعبه ابزار گوشه ای جوملا دانست. که هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت تصاویرو گالری پاپ آپ برای سایت جوملا Ob LightBox

مجموعه نمایش پاپ آپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.1

Ob LightBox محصولی از شرکت Foobla و یک پلاگین حرفه ای گالری تصاویر و پاپ آپ کننده عکس ها برای جوملا است. توسط این پلاگین می توانید تصاویر با قابلیت پاپ آپ بسازید. نصب و استفاده از این پلاگین بسیار راحت بوده و یک دکمه به بخش ادیتور مطالب شما اضافه می کند . این دکمه لینک تصاویر شما را گرفته و بعد از تایید کدی به ادیتور شما اضافه میکند که در نهایت تصویر در سایت به صورت پاپ آپ و یا گالری نمایش داده می شود . مراحل تصویری نصب نیز در ادامه قرار داده شده. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مدیریت و هشدار به کاربران بابت کوکی در جوملا DJ-CookieMonster

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.6

کوکی ها نقش مهمی در شناسایی یک کاربر در سایت شمند و قوانین اتحادیه اروپا بسیاری از سایت های مهم و بزرگ بین اللملی را مجاب کرده تا کوکی ها را در سایت خود ذخیره کنند. افزونه ای که برای شما آماده کردیم به کاربران شما اطلاع می دهد که این سایت کوکی های شمارا  دخیره و نگهداری خواهد کرد. اگر میخواهید به صورت دقیقتر با کوکی ها آشنا شوید ادامه مطلب را مشاهده بفرمایید.

پاپ آپ کننده هرچیز در جوملا JA Popup Plugin

مجموعه نمایش پاپ آپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 2.6.4

JA Popup Plugin محصولی از شرکت جوملاآرت و پلاگینی برای ایجاد پاپ آپ از هرچیزی است. کافیست هرلینک یا تصویر یا چیزی که مد نظرتان است را توسط روشی که در دمو توضیح داده شده وارد این پلاگین کنید تا محصولات شما پاپ آپ شوند. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.