ساخت تصاویرو گالری پاپ آپ برای سایت جوملا Ob LightBox

مجموعه نمایش پاپ آپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.1

Ob LightBox محصولی از شرکت Foobla و یک پلاگین حرفه ای گالری تصاویر و پاپ آپ کننده عکس ها برای جوملا است. توسط این پلاگین می توانید تصاویر با قابلیت پاپ آپ بسازید. نصب و استفاده از این پلاگین بسیار راحت بوده و یک دکمه به بخش ادیتور مطالب شما اضافه می کند . این دکمه لینک تصاویر شما را گرفته و بعد از تایید کدی به ادیتور شما اضافه میکند که در نهایت تصویر در سایت به صورت پاپ آپ و یا گالری نمایش داده می شود . مراحل تصویری نصب نیز در ادامه قرار داده شده. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مدیریت و هشدار به کاربران بابت کوکی در جوملا DJ-CookieMonster

مجموعه دسترسی و امنیت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1.6

کوکی ها نقش مهمی در شناسایی یک کاربر در سایت شمند و قوانین اتحادیه اروپا بسیاری از سایت های مهم و بزرگ بین اللملی را مجاب کرده تا کوکی ها را در سایت خود ذخیره کنند. افزونه ای که برای شما آماده کردیم به کاربران شما اطلاع می دهد که این سایت کوکی های شمارا  دخیره و نگهداری خواهد کرد. اگر میخواهید به صورت دقیقتر با کوکی ها آشنا شوید ادامه مطلب را مشاهده بفرمایید.

پاپ آپ کننده هرچیز در جوملا JA Popup Plugin

مجموعه نمایش پاپ آپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 2.6.4

JA Popup Plugin محصولی از شرکت جوملاآرت و پلاگینی برای ایجاد پاپ آپ از هرچیزی است. کافیست هرلینک یا تصویر یا چیزی که مد نظرتان است را توسط روشی که در دمو توضیح داده شده وارد این پلاگین کنید تا محصولات شما پاپ آپ شوند. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد تولتیپ با Regular labs tooltip

مجموعه زیبا سازی سایت

2
+2
0

   دمو افزونه  سازنده : regularlabs.  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  7.2

regular labs tooltip افزونه ای ویژه ساخت تولتیپ در سایت می باشد. البته امیدواریم تولتیپ را با پاپ آپ اشتباه نگیرید.همانطور که می دانید معمولا پاپ آپ با کلیک روی یک متن یا عکس به صورت یک پنجره کوچک یا بزرگ ظاهر می شود که درون آن پنجره محتوایاتی می باشد. اما تولتیپ محدود به کلیک کردن نیست. برای مثلا می توانید یک متن را  انتخاب کنید مثلا در متن شما یک کلمه انگلیسی وجود دارد به نام Home شما می توانید این کلمه برای تولتیپ انتخاب کنید طوری که کاربر ماوس را روی آن برد یک جعبه متن کوچک بالای آن باز شود و متن " Home به فارسی یعنی خانه ، محل سکونت " را به عنوان معنی آن نمایش دهد. یا اینکه عکسی را به عنوان تولتیپ انتخاب و با بردن ماوس روی آن عکس تصویری بزرگتر یا توضیحاتی نمایش داده شود .هم اکنون جدیدترین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.