ماژول ورود ثبت نام و تماس باما جوملا SJ Login, Register and Contact

مجموعه تماس‌ و بازخورد

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :,ماژول   نسخه : 1.0

SJ Login, Register and Contact یک افزونه حرفه ای و چند کاره برای جوملاست که سبک متفاوتی دارد. این افزونه شامل 3 دکمه ورود ، ثبت نام و تماس با ما است که قابلیت قرار گیری در سمت چپ ، راست ، بالا یا پایین به صورت شناور یا ثابت را دارند. همچنین برای راحتی کار شما عزیزان بخش کاربری این افزونه فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

تماس با ما ای جکس جوملا EasyAjaxContact با پشتیبانی از فارسی و راست چین

مجموعه تماس‌ و بازخورد

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده : infyways.  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.2

EasyAjaxContact افزونه ای بسیار قدرتمند برای ایجاد یک سیستم تماس با ما ای جکس در جوملاست.کافیست یک بار این افزونه را امتحان کنید تا عاشق آن شوید !  توسط این ماژول می توانید بخش تماس با ما سایتتان را قوی تر نمایید.و یک سیستم تماس با ما با فیلد دلخواه و به دور از هرگونه پیچیدگی بسازید از امکانات این افزونه می توان به امکان اضافه کردن فیلدهای اضافی ، امکان تصدیق ایمیل،پیام یا فیلد مورد نظر از نظر صحیح بود و کپچای اختصاصی اشاره کرد.جالب است بدانید بخش فیلدهای این افزونه ثابت نیست و مانند یک فرم ساز می توانید فرم دلخواه خود با عنوان دلخواه را بسازید .اما جالبترین نکته در مورد این افزونه پشتیبانی از زبان فارسی و راست چین آن است و حتی می توانید نام فیلدها ، دکمه ها و پیام ها را به دلخواه و به فارسی تغییر دهید .در واقع از این افزونه می توانید به عنوان یک فرم ساز ساده هم استفاده کنید تا کاربران فیلدها را پر کرده و سپس برای شما ایمیل کنند .هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

*همراه با فیلم آموزشی

ساخت صفحه درباره ما در سایت جوملایی با افزونه About

مجموعه تماس‌ و بازخورد

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین نسخه :  1.1

امروز قصد داریم افزونه ای به شما معرفی کنیم که نه یک صفحه ساز است و نه یک افزونه تماس با ما. بلکه یک افزونه درباره ما است. این افزونه در سبک خود یک نوآوری محسوب می شود و به نوعی تلفیقی از صفحه ساز(page Builder) ، افزونه تماس با ما (Contact us)و افزونه نمایش نمونه کار (portfolio) م یباشد.توسط این افزونه می توانید یک منو و صفحه جدید در سایتتان اضافه کنید و اطلاعاتی در مورد کمپانی ، خودتان ، آدرس شبکه های اجتماعی و .. در آن قرار دهید. این افزونه دارای چندین تم مختلف است و همچنین توانایی اتصال به افزونه های Easyblog , Eeasysocial و joomsocial را دارد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فرم درخواست تماس جوملی Callback فارسی

مجموعه ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

1
+1
0

   دمو افزونه  شرکت سازنده :joomly   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه افزونه :  2.18

اگر در پی شیک کردن سایت خود هستید. و می خواهید تمامی اصول احترام به مشتری را صد در صد رعایت کنید افزونه " فرم درخواست تماس جوملی" یک افزونه شیک و کاربردی برای شما خواهد بود.این افزونه یک روش بسیار نوین و جالب برای ارتباط با مشتری به شما می دهد.این افزونه یک فرم جالب و جذاب در اختیار شما قرار می دهد که به کاربران شما امکان درخواست تماس می دهد. در واقع کاربر نام و شماره خود و ساعتی که مایل است شما با وی تماس بگیرید را مشخص و ارسال می کند. و شما با دیدن لیست تماس در مدیریت می توانید در زمان مورد نظر با وی تماس بگیرید.ایده ها و کاربردهای این افزونه در سایت بسیار زیاد است.که می تواند حس خلاقیت را در شما شکوفا کند.برای مثال می توان در سایت های خبری از آن استفاده کرد تا کسانی که مایل هستند با آن ها مصاحبه شود شماره خود را ارسال کنند تا با آنها تماس گرفته شود. یا می توان در سایت های استخدامی به عنوان یک فرم شیک و ساده برای درخواست مصاحبه استفاده کرد و ده ها امکان دیگر. هم اکنون می توانید نسخه فارسی این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.