متفاوت ترین اسلاید محصولات هیکاشاپ FavProducts

مجموعه هیکاشاپ

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1.3

در دوماه گذشته درخواست های زیادی از طرف شما عزیزان بابت انتشار یک افزونه اسلایشدو حرفه ای برای هیکاشاپ داشتیم.که امکانات خوبی داشته  باشد و از طرفی با همه قالب های سازگار باشد. از همین رو تصمیم به خرید یک افزونه اختصاصی و جدید برای هیکاشاپ گرفتیم. افزونه ای با نام  FavProducts - این افزونه محصول شرکت .favthemes می باشد و یک محصول نسبتا جدید با امکانات بسیار متفاوت است .شاید از جذابترین امکانات این افزونه بتوان به امکان شخصی سازی تمامی اجزای ماژول اشاره کرد.به طوری که بیش از 200 تنظیم مختلف برای اختصاصی کردن افزونه به دلخواه شما دارد. اما با یک تفاوت ! در این افزونه شما می توانید هر محصول را به صورت جذاب شخصی سازی کنید ! به طوری که جزئیات هر اسلاید با دیگری کاملا متفاوت باشد. و حتی می توانید واحد پول هر محصول را اختصاصا انتخاب کنید . از همین رو بدون شک این افزونه یکی از قوی ترین افزونه های ساخت اسلاید برای جوملاست که هم اکنون می توانید آخرین نسخه اورجینال آن را که برای اولین بار توسط گلچین آنلاین خریداری شده دانلود کنید.

* دیدن دمو با آدرس های آی پی ایران امکان پذیر نیست.

درگاه پرداخت آسان پرداخت (پرشین سوئیچ) برای هیکاشاپ

مجموعه بانکی و تجارتی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1.0

شرکت آسان پرداخت پرشین با هدف فعالیت در سیستم‌های پرداخت الکترونیکی داده‌ها، در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ تأسیس شد. هدف این شرکت گسترش و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک است و اجزای مختلف سیستم بر پایه «مقررات ناظر بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت» اداره نظام پرداخت بانک مرکزی در نظر گرفته شده و همچنین به گونه‌ای طراحی شده تا در برگیرنده طیف وسیع‌تری از انواع پرداخت الکترونیک باشد.شرکت آسان پرداخت در حال حاضر نزدیک به 80 درصد بازارهای پرداخت موبایلی را در اختیار دارد ( شماره #733* که با آن در ایرانسل و همراه اول شارژ میخرید برای آسان پرداخت است) از همین رو امروز درگاه پرداخت آسان پرداخت برای هیکاشاپ را آماده کرده ایم هم اکنون می توانید این محصول ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسکرول و نمایش محصولات هیکاشاپ Magic Scroll for HikaShop

مجموعه هیکاشاپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.2.11

Magic Scroll از سری افزونه های باکیفیت شرکت magicToolbox می باشد. این افزونه توانایی نمایش محصولات و مطالب به صورت اسکرولی را دارد. همانطور که می دانید شرکت magictoolbox  از هر افزونه نسخه های متفاوتی تولید می کند از جمله نسخه ویرچومارت ، جوملا ، وردپرس ، هیکاشاپ و.. امروز برای شما عزیزان نسخه هیکاشاپ و ریسپانسیو این افزونه ارزشمند و حرفه ای را آماده کرده ایم که هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسلایدشو محصولات هیکاشاپ Magic Slideshow

مجموعه هیکاشاپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.2.11

Magic Slideshow یکی از برترین افزونه های اسلایدشو برای جوملاست که دارای چندین نسخه مختلف و متفاوت می باشد. امروز برای شما عزیزان نسخه ویژه هیکاشاپ این افزونه را آماده کرده ایم. که توسط آن می توانید محصولات هیکاشاپ را در سایتتان به صورت اسلایدشو و با افکت های مختلف نمایش دهید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.