دانلود رایگان باکس گفتگو و چت آنلاین برای سایت جوملایی JJ Ajax Shoutbox

مجموعه شبکه‌های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 8.1.14

JJ Ajax Shoutbox افزونه ای جهت ایجاد یک باکس چت آنلاین بین کاربران درسایت جوملایی می باشد. نصب و راه اندازی این افزونه تنها 1 دقیقه زمان می برد. کافیست افزونه را نصب کرده و در موقعیت دلخواه منتشر کنید. سپس کاربران شما می توانند با یکدیگر چت آنلاین کنند. نظرات خود را ارسال کنند و ... این افزونه در حال حاضر در بسیاری از سایت های جوملایی استفاده می شود و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید. برای راحتی کار شما عزیزان این افزونه به طور کامل فارسی سازی شده که  دانلود فارسی ساز آن تنها برای اعضای گلچین آنلاین امکان پذیر می باشد.

نمایش درست مطالب سایت در شبکه های اجتماعی Shack Open Graph جوملا

مجموعه شبکه‌های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 2

پروتکل Open Graph به وبسایت ها این امکان را می دهد که در شبکه های اجتماعی نمایش زیباتری داشته باشند.برای مثال در facebook از این پروتکل استفاده می شود تا به وبسایت ها اجازه دهد مانند دیگر اشیاء موجود در facebook رفتار کنند.اگر قصد دارید از این پروتکل در جوملا استفاده کنید. افزونه  Shack Open Graph یا با نام دیگر pwebopengraph گزینه مناسبی برای شما می باشد.این افزونه به شما امکان نمایش بهتر و جذابتر مطالب سایتتان در شبکه های اجتماعی را می دهد. کافیست پلاگین را نصب و فعال کنید و سپس لینک مطلب خود را در سایت هایی نظیر فیسبوک ، توئیتر ، یا تلگرام قرار دهید و نتیجه را مشاهده کنید. هم اکنون این پلاگین حرفه ای جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کوتاه کننده لینک پروفایل کاربران Easy social URL Shortener

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  2.0.7

*درخواستی کاربران

ایزی سوشسیال یک افزونه بسیار جامع و قدرتمند ساخت شبکه های اجتماعی در جوملاست که توسط آن می توانید شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک در جوملا طراحی کنید.Easy social URL Shortener یکی از اپ های الحاقی کامپوننت ایزی سوشیال می باشد که توسط آن می توانید لینک ها را کوتاه تر کنید و کاربران شبکه  اجتماعی شما تنها با درج نام کاربری خود در انتهای سایت به پروفایل خود دسترسی داشته باشند . برای مثال اگر نام کاربری mohammad باشد کاربر می تواند با آدرس : www.yoursite.com/mohammad  به پرفایل خود دسترسی داشته باشد. شبیه به چنین امکانی در فیسبوک نیز وجود دارد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دکمه پرینت و شبکه های اجتماعی در جوملا و k2 با Article Tool

مجموعه مدیریت مطالب

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه : 1.2

Article Tool افزونه ای جذاب و کاربردی برای به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی است. این افزونه دکمه های گوگل پلاس ، اینستاگرام ، لینکدین ، توئیتر و فیسبوک را به زیر مطالب کی 2 و جوملای شما اضافه میکند. همچنین به شما امکان ایمیل کردن مطالب ، پرینت گرفتن آن و یا دانلود نسخه PDF آن را می دهد. البته دکمه PDF این افزونه با توجه به تست گلچین آنلاین در تمامی سایت ها به درستی کار نمیکند .اما سایر دکمه ها بدون هیچ مشکلی فعال می شوند. هم اکنون می توانید این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.