ایسنتاگرام به جوملا خوش آمدی JUX Instagram Feed

مجموعه عکس و تصویر

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.0.2

امروز قصد داریم تا سبک جدیدی از طراحی سایت را با شما به اشتراک بگذاریم سبکی که به قول معروف با یک تیر 2 نشان میزنید و از لحاظ اقتصادی هم برای شما بصرفه تر خواهد بود. همانطور که می دانید اینستاگرام برترین شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس در ایران می باشد که تا امروز هیچ رقیبی نیز پیدا نکرده. این شبکه اجتماعی به حدی در میان مردم نفوذ کرده که امروزه هرکسب و کار کوچک و بزرگی در آن صفحه مخصوص به خود را دارد و برای خیلی از کسب و کارها به منبعی برای یافتن مشتری تبدیل شده.افزونه ای که برای شما آماده کردیم افزونه ایست که دقیقا پیج شما را به صورت یک گالری زیبا در جوملا نمایش می دهد. با اینک کار با یک تیر همزمان چند نشان میزنید. نخست اینکه حتی اگر هزار عکس هم داشته باشید نیاز نیست هزینه اضافی بابت هاست و فضای بیشتر بپردازید چرا که هاست اینستاگرام در خدمت شماست ! . دوم اینکه در هرجا می توانید به راحتی  و با موبایل عکس ها را در اینستاگرامتان اپلود کنید و بلافاصله در سایتتان نیز نمایش داده خواهد شد. بنابراین دیگر نیاز نیست برای انتشار هر عکس در گالری به مدیریت جوملا بروید. سوم اینکه با اینکار در اینستاگرام هم تعداد پست های شما زیاد می شود و بنابراین پیج شما همیشه بروز خواهد بود و البته بازدیدکنندگان بیشتری نیز عکس های شمارا خواهند دید. و چهارم اینکه این افزونه نظرات و لایک ها را نیز دقیقا همانند اینستاگرام نمایش می دهد که حس اعتماد و مقبولیت تصاویرتان را نزد بازدیدکنندگان سایت افزایش می دهد.و از همه مهمتر اینکه این افزونه برای سایت های خبری حکم پخش زنده را دارد و کافیست خبرنگارتان را با یک گوشی به هرجایی بفرستید تا مستقیما عکس بگیرد و در اینستاگرام پست کند تا در سایت شما نمایش داده شود. با این حساب می توان به این نتیجه رسید که در سبک جدید طراحی سایت بهتر است به جای گالری های معمولی از گالری هایی نظیر JUX Instagram Feed استفاده کرد.و اینستاگرام را به جوملا دعوت کرد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کامپوننت دوست یابی برای جوملا Love Factory

مجموعه شبکه‌های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  4.5

اگر قصد ایجاد یک شبکه دوستیابی را دارید افزونه Love Factory گزینه مناسبی برای شماست. توسط این افزونه می توانید یک سایت دوستیابی راه اندازی کنید که کاربران آن می توانند یک پروفایل اختصاصی برای خود داشته باشند، مشخصات خود ، علایق خود ، آدرس و اطلاعات سکونت خود را به همراه عکس پروفایلشان قرار دهند و از همه جالبتر و چیزی که خیلی از شبکه های اجتماعی ندارند درخواست relation ship داشته باشند. با این امکان کاربران شما مستقیما میتوانند بروند سر اصل مطلب و درخواست یک دوستی عاشقانه داشته باشند ! این کامپوننت یکی از برترین کاپوننت های دوستیابی می باشد و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند دوستیابی جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اتصال جوملا به شبکه های اجتماعی با Coalaweb Social Links Pro

مجموعه شبکه‌های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه : 0.4.2

اگر قصد اتصال سایت خود به شبکه های اجتماعی را دارید افزونه Coalaweb Social Links Pro یکی از گزینه های شماست .این افزونه لینکی از ده ها شبکه اجتماعی مختلف به سایت شما اضافه می کند و می توانید دکمه هایی شبیه به دکمه های بالا برای اتصال شبکه هایی مثل فیسبوک،اینستاگرام،گوگل پلاس و.. را به سایتتان اضافه کنید.نسخه ای که برای شما آماده شده نسخه تجاری افزونه  Coalaweb Social Links Pro می باشد. هم اکنون این افزونه کاربردی جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول نمایش مطالب اینستاگرام JUN Instagram feed

مجموعه شبکه‌های اجتماعی

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

اگر قصد نمایش تصاویر اینستاگرام در سایتتان را دارید چندین گزینه پیش رو دارید یکی از جدیدترین این افزونه ها JUN Instagram feed می باشد که محصولی از شرکت joomlasun است. این افزونه برخلاف افزونه های دیگر تمامی تصاویر اینستاگرام را به صورت یک گالری و بدون جزئیاتی مثل کامنت ها و .. نمایش می دهد و تنها تصاویر همراه با تعداد لایک ها و امکان بزرگنمایی تصاویر را نمایش می دهد که برای کسانی که می خواهند تصاویر اینستاگرام خود را بدون هیچ جزئیاتی نمایش دهند گزینه مناسبی می باشد.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.