×

هشدار

JFolder::create: مسیر در open_basedir وجود ندارد

کامنت و نظرات صوتی در سایت با Voice Comments برای جوملا

مجموعه مدیریت نظرات

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

خیلی از برنامه های تلویزیونی ، اینترنتی  و.. مایل هستند تا نظرات صوتی مشتریانشان را دریافت کنند. و اغلب شماره تلفن هایی در اختیار بینندگان قرار می دهند تا بتوانند نظرات خود را به صورت صوتی برای آنها ارسال کنند. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید افزونه ای در جوملا وجود دارد که دقیقا برای همین کار است. با این افزونه می توانید نظرات مشتریان را به صورت Voice دریافت کنید.و به جای اینکه وقت خود را صرف نوشتن کنند صدای خود را ارسال کنند و دیگران نیز بتوانند آن صدا را گوش کنند. این افزونه یک افزونه جذاب برای انواع سایتهاست. به ویژه سایت های رادیویی ، موسیقی و...

نمایش نظرات مشتریان در سایت جوملایی با Easy Sliding Testimonial Maker

مجموعه مدیریت نظرات

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.5

Easy Sliding Testimonial Maker افزونه ای جذاب برای نمایش نظرات مشتریان در یک سایت جوملایی می باشد توسط این افزونه یک ماژول جذاب می باشد که دارای فیلد عکس و چند فیلد متنی است در فیلد عکس می توانید عکس مشتریان یا شرکت آنها و در فیلد متن مواردی مثل نظر آنها ، رتبه شغلی آنها ، نام شرکت آنها و .. را درج کنید و در سایتتان نمایش دهید.

نمایش نظرات مشتریان در سایت جوملایی با JUX Testimonial

مجموعه نظرسنجی و امتیازدهی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه :  1.0.7

نمایش نظر مشتریان در سایت یکی از مهمترین روش های نمایش اعتبار سایت است که همانند نمایش لیست مشتریان است با این تفاوت که در نمایش نظر مشتری از زبان خود مشتری تجربه و تمجید از سایت شما بیان می شود که اعتبار آن بسیار بالاتر است. افزونه JUX Testimonial یکی از افزونه های نمایش نظر و تجربه مشتری از شرکت یا مجموعه شماست. توسط این افزونه می توانید نظرات مشتریان را در قالب بسیار جذاب و حالت پروفایلی همراه با مقدار امتیازی که به شما می دهند (از 5 ستاره ) به همر اطلاعاتی در مورد نظر دهنده مثل لینک او در شبکه های اجتماعی یا سمت او .به کاربران نمایش دهید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم مدیریت نظرات JLex Comment فارسی

مجموعه مدیریت نظرات

2
+2
0

   دمو افزونه  شرکت سازنده : jlexar  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه :  1.5.3

اگر از سیستم های نظردهی عادی جوملا مثل کومنتو و جی کامنت خسته شدید و دنبال یک سیستم بروز تر و به قول معروف مد روز تر هستید. افزونه JLex Comment گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.این افزونه تا حدودی نسبت به رقبای خود جدیدتر و مدرن تر است .برای مثال شکلک های مدرن و زیبا دارد. امکان قرار دادن لینک ویدئو در نظر دارد و حتی پلیر نیز در نظر نمایش داده می شود. کاربر راحتر می تواند عکس آپلود کند.سایر کاربران می توانند به نظر یک کاربر امتیاز دهند.امکاناتی از قبیل پیگری زنده نظرات دارد.هر کاربر دارای یک پروفایل اختصاصی است. کاربران می توانند با اکانت شبکه های اجتماعی خود نظیر فیسبوک و توئیتر نظر دهند و مهمتر از همه کلی پلاگین جانبی دارد که آن را با جوملا، ویرچومارت، کی 2 ، ایزی بلاگ ،دی جی کلاسفید addsmanager و ده ها افزونه دیگر که در ادامه مطلب اشاره شده سازگار کرده. از این همین رو به طور  کل می توان گفت  Jlex comment یک افزونه نظر دهی بروز و کاربردی می باشد.و به همین علت تصمیم به فارسی سازی و بهینه سازی این افزونه برای شما عزیزان گرفتیم و هم اکنون می توانید نسخه فارسی و راست چین آن را دانلود کنید.